[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sono 59

Re: TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

Sono 59 Czw Kwi 08, 2021 12:30 pm

Oglądałem wasze Fakty od zawsze, odkąd pamiętam. Teraz nie mogę!! Mam dosyć wbijanych wiecznie i wiecznie i wiecznie igieł w tych biednych, przestraszonych ludzi!! Ileż można oglądać robionych zastrzyków?! Ludzie co wami jest?! Czy wy myślicie, że kiedy mówicie o szczepieniu konieczne jest pokazywanie tych szczepień? Że my nie wiemy co to jest i jak to wygląda?! Że jesteśmy bandą głupców której trzeba wiecznie, z zaparciem stolca pokazywać jak kurw...!!! Wygląda pieprzone szczepienie?! Naprawdę tak myślicie?! To się mylicie. Zapewniam was. Jak na tę chwilę to Ja mam dosyć glądania "Faktów". Kur.. W życiu nie oglądałem tykiego szpilowania ludzi!! Toż to istne wariactwo!!! Litości!!
Awatar użytkownika
opa

opa Nie Kwi 25, 2021 9:19 am

Czy TVNjest prywatna stacja WOJDY bo ma wiecej do powiedzenia anizeli goscie i jego glupie komentaze .Robiecie z tej stacji ,stacje reklamowa i prognozy pogody .Kiedys lubilem te stacje a teraz jest najgorsza stacja informacyjna, mielicie jedno i to samo caly tydzien
Awatar użytkownika
opa

opa Nie Kwi 25, 2021 10:13 am

Czy ta stacja ktura bardzo lubilem ma widzuw za idjotuw (wprowadzajac sponsoruw wciskaja ludziom ciemnote ze to niejest reklama ,jezeli macie sponsoruw to czemu trzeba placic za wasze programy )to jest tylko poto zeby przemondzaly RAFAL WOJDA mugl wiecej zarobic ,on jest mondrzejszy anizeli goscie ,jak by byl czolowiekiem inteligentnym to nierobil by sie mondzejszy od zaproszonych gosci .Zaproszeni goscie niemaja czasu na wypowiedzi bo WOJDA wie wiecej anizeli zaproszeni goscie .Jest zabarzo przemondzaly ,jakby na wszystkim znal sie najlepiej
Awatar użytkownika
opa

opa Wto Kwi 27, 2021 10:11 am

Panowie wlasciciele telewizji TVN wy normalnie macie ludzi za idjotuw w ciagu pul godziny 3 x pogoda i spasozy oprucz tego w miedzyczasie reklamy .Niech obniza zarobki miljonerom (np WOJDA i poco tyle synoptykuw pogody .Jestescie zdziwieni ze POLACY wola ogladac TVP ,bo wy mielicie jedne i tesame wiadomsci przez caly dzien
Awatar użytkownika
Wyurek

Wyurek Czw Maj 20, 2021 10:47 pm

Szanowni Państwo, jestem od wielu lat "uzależniony" od TVN-u, tym bardziej negatywnie przeżywam to, co mnie u Was złości: w programach , w których występuje kilku dyskutantów (gości) prowadzący dziennikarz nie potrafi "okiełznać" dyskutantów i z dyskusji robi się jazgot - nie wiadomo, co kto mówi, wszyscy się przekrzykują!
Myślę, że byłoby pożyteczne zastosowanie prostego rozwiązania technicznego: dziennikarz prowadzący spotkanie ma przed sobą przełącznik, a uczestnicy spotkania mają przed sobą lampki. Lampka świeci - to sygnał, że gość jest na antenie, Kto ma lampkę zgaszoną - tego po prostu nie ma!
Próby praktyczne powinny dać sugestię co do dalszych udoskonaleń, np. dodanie migania - "przygotuj się", lub "ostatnie 10 sekund".
Osobną sprawą jest ewentualne przeprowadzenie odpowiednich ćwiczeń z "zaplanowanymi" gośćmi ...
Oczywiście dziennikarz prowadzący dostaje wówczas do swych rąk "władzę absolutną", co będzie stanowić zdecydowany kontrast w stosunku do obecnego stanu częstej bezradności.
Awatar użytkownika
Fanka

Fanka Śro Maj 26, 2021 8:42 pm

Dzień dobry . Mamy prośbę o zmianę szarych foteli na lepsze ! Pozdrawiamy .
Awatar użytkownika
Halooooo

Halooooo Śro Maj 26, 2021 8:45 pm

Szare fotele w programach wyglądają na mocno „zmęczone”.
Awatar użytkownika
mag261@onet.pl

mag261@onet.pl Wto Cze 15, 2021 1:14 pm

Dlaczego nikt nie dostrzega strat jaką ponoszą emeryci z swoich oszczędności. Ciułam jako emerytka pieniądze na czarną godzinę. Niestety ostatnio odsetki prawie zero a inflacja 4%. Moje oszczędności niedługo nie będą miały żadnej wartości.Nie chcę 13, 14 od rządu, wole zysk z oszczędności, tak jaki miałam jeszcze 2lata temu.
Awatar użytkownika
Barbara

Barbara Czw Lip 22, 2021 9:52 am

A ja mam takie pytanie: pan Artur S. jest sekretarzem miasta Świdnika, posłem na sejm i ministrem, czy to jest w porządku? Ile jeszcze funkcji może pełnić jako poseł do sejmu?
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Nie Sie 01, 2021 11:56 am

Zenada..
Kawa na Ładę z 01.08.2021.. Jeden przedstwiciel opcji rządzącej. na 6 osób, Preferencje wyborców, suwerena, są inne i proszę to wreszcie zrozumieć i stosować, Panie Kajdanowicz, żenada!!!
Awatar użytkownika
majka2706

majka2706 Śro Sie 11, 2021 12:48 pm

jesteście moim domownikiem od 20 lat i nie wyobrażam sobie życia bez Was. Nie zostawcie nas, walczcie.
Awatar użytkownika
leszek

leszek Wto Sie 24, 2021 3:46 pm

Zapytajcie specjalistów medycyny , czy można się szczepić przeciw grypie pomimo przyjęcia dwóch dawek MODERNY .???
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Śro Wrz 22, 2021 7:41 pm

Gratulacje dla TVN.
Hura,hura zostajecie z nami.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Śro Wrz 29, 2021 6:52 am

Ogladam tvn24 codziennie. Ale program prowadzony przez panią Kryńską jest beznadziejny. Zero emocji,na jednej nucie, bezpłciowo
Awatar użytkownika
franciszek andrzejczyk

franciszek andrzejczyk Pią Paź 22, 2021 9:28 pm

Jestem wiernym odbiorcą TVN 24. Od lat.Doceniam dociekliwość i poziom dziennikarzy. Zdarzają się jednak sytuacje, obok których trudno mi przejść spokojnie. Dzisiaj próbowałem wysłuchać rozmowy red.A. Morozowskiego w programie Tak jest, m.in. z udziałem prof. Pawła Śpiewaka.Moim zdaniem prowadzący wykazał się całkowitym brakiem profesjonalizmu. Zresztą nie pierwszy raz.Martwi mnie to, gdyż obniża to poziom Stacji, a poza tym może być czynnikiem zniechęcającym niektórych widzów do oglądania TVN24. Z poważaniem-F.Andrzejczyk
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości