WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
adam

Re: TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

adam Pon Lis 04, 2013 2:13 pm

mam prosbę. Proszę o umieszczenie Białegostoku na mapie pogody w programie wstajesz i wiesz .
Awatar użytkownika
marek .

marek . Pon Lis 04, 2013 2:16 pm

Dlaczego wstawiacie na dyżury w sobotę i niedzielę K. Zdanowicz .Kiedy ją zobaczę natychmiast staję się widzem innej stacji . Nie cierpię jej .
Awatar użytkownika
suwren

suwren Pią Sty 03, 2014 7:51 pm

Zabieram w dyskusji o pijanych kierowcach.Ja proponuje aby pijanych kierowcow wybierac na poslow.Dleczego,bo do Sejmu sa juz wybierani narkomani.
Awatar użytkownika
zdzisiek

zdzisiek Wto Sty 14, 2014 4:42 pm

tak oglądam TVN i myślę że to wy sami się napinacie to sami się pozabijacie jak przyjdzie pora to się tak pozmieniacie jak dawna PRL i będziecie mówić że to nowa polska RP V
Awatar użytkownika
mobing 35

mobing 35 Nie Maj 18, 2014 3:53 pm

pokuzejecie tych panow eleganko ubranych a wode maja pod nogami i mowia ze sytuacja opawana.pokarzcie jak te waly robia piasek i smieci.To sa Waly Pana Tuska .takie byle co jak on.
Awatar użytkownika
diabel

diabel Śro Cze 18, 2014 10:15 pm

do naszego kraju potrzebne jest tak zwana grupa smierci wafen ss i bedzie pozadek a zlodziej wszystkich bym sam wymordowal oni kradnom d to jest tak zwany don witto korleone
Awatar użytkownika
gęsie pióro

gęsie pióro Czw Lip 17, 2014 4:03 pm

od jakiegoś czasu, całkiem już długiego, z nasilającą się tendencją, mam wrażenie, że komercyjne stacje pokroju tvn, polsat, itd, itp ale nie tylko one...
prowadzą swoje programy dzięki zatrudnionym dziennikarzom, jak stado hien na nocnej uczcie
żerować na czyimś nieszczęściu, śmierci, super zajęcie
rozdrabniać je(ją) na atomy
jeśli tak ma wyglądać tv, to wolę Jacka i Agatkę, a nawet Misia z Okienka
Awatar użytkownika
basia

basia Czw Lis 13, 2014 10:07 am

ja chciałabym poruszyć temat odnośnie naszych polityków ,dzisiaj każdy się pcha do takiej pracy bo można zarobić za nic, obiecują ,a co taki młody człowiek może nam zaoferować .Zamiast robić sobie wycieczki za granicę to te pieniądze mogliby przeznaczyć dla rodzin które mają dzieci ,bo próg do zasiłku rodzinnego nie zmienia się od lat ,a matka która zarobi 1100.00 zł musi się dobrze nagłówkować na co ma przeznaczyć te pieniądze , a ci panowie nawet żony ze sobą zabrali za nasze pieniądze.A pan Kaczyński szybko podjął decyzję o wyrzuceniu ich z partii żeby pokazać jaki to PIS jest uczciwy przed wyborami .
Awatar użytkownika
Włądysław B.

Włądysław B. Pią Lis 14, 2014 4:50 pm

Proszę aby w każdym z programów gdzie występują gadające głowy - redaktor panował nad zaproszonymi; by nie dochodziło do "MAGLU". Przecież to jest program dla normalnych ludzi a nie dla przekrzykujących się przekupek z bazaru Różyckiego. Przepraszam bazar.
Dzisij jest możliwość panowania przez redaktora nad goścmi-choc by przez wyłączanie mikrofonu.
Nie do zniesienia jest program red. Rymanowskiego
Awatar użytkownika
marek

marek Pon Lis 17, 2014 12:06 pm

witam może powiem pare słów odnośnie Pani Premier my zwykli ludzie nie chcemy by politycy byli bliżej nas ,nie potrzebujemy kolejnych obietnic ,kolejnych lat zaciskania pasa,upodlili tak człowieka pracy,przecież 90 procent społeczeństwa żyje za 1560 brutto albo gorzej,to jak ten kraj ma się rozwijać,jak się mają rodzić dzieci,gdy młodzi nie mają nic ani pieniędzy ani mieszkań,jakoś nie sprawdza się hasło Tuska jak dochodził do władzy cyt.trzeba stworzyć możliwości bogatym to się z biednymi podzielą....dość robienia z nas idiotów by osiągnąć swoje cele jest takie święte przysłowie czy powiedzenie, bogaty nigdy nie zrozumie biednego ..
Awatar użytkownika
janek

janek Czw Lis 20, 2014 8:36 pm

mam bardzo prosty sprawiedliwy sposób na wybory. każdy do domu wcześniej dostaje listy wyborcze tzn; i karty do głosowania tyle kart ile głosowań kazda w innym kolorze i na każdej kandydaci do wybierania /burmistrzowie /radni/do sejmiku/ oraz lista do sejmiku z której wybieram tą KARTE NA KTÓREJ jest moja partia i robie znaczek przy.. moim kandydacie.razem z listami jest instrukcja głosowania ipodziekowanie za udział w wyborach . w dzień wyborczy biore karty z zaznaczonym kandydatami i ide do biura wyborczego gdzie podchodzę do komisji odchaczam się na liscie a pani ste pluje moje karty numeratorem z pieczęcią komisji i wkładam je do urny , karty sa jednakwego formatu aby łatwo po zakończeniu wyborów można policzyć . zero naduzyc fauszerstw . frekfencja dużo wyzsza ,spokojnie można przeczytać o każdy kandydacie w dom.
Awatar użytkownika
jurek

jurek Wto Gru 16, 2014 7:59 pm

nigdy nie lubiłem PIS ale ta wasza nagonka na nich jest żałosna .Te głupie uśmiechy Morozowskiego na temat PIS i powtarzanie jednego i tego samego a to co robi PO te oszustwa i kłamanie ludzi to nic takiego.Powinno się was nazywać PO tvn24.Gdzie bezstroność mediów.O tym nie mówicie na okrągło co PO obiecywało przed wyborami to dla was nie istotne.Jedyną bezstronną telewizją jest jeszcze tylko POLSAT.Wy się już sprzedaliście i krzyżyk na drogę
Awatar użytkownika
K.G.

K.G. Pią Gru 19, 2014 11:40 pm

Informacja, że decydenci przeznaczyli kolejne miliony złotych na budowę świątyni Opatrzności Bożej uświadomiła mi dlaczego biskupi polscy tak szybko wycofywali się z udziału w honorowym komitecie manifestacji w obronie demokracji z 13. grudnia br. Widać wolą kasę niż wspierać swoje owieczki w walce o ludzkie oblicze państwa polskiego. Proponuję by pieniądze te przekazać Panu Biedroniowi - on już wie co z nimi zrobić. Mówił o tym w rozmowie z panią Olejnik.
Awatar użytkownika
K.G.

K.G. Pią Gru 19, 2014 11:54 pm

Prośba do pana prezesa PiS. Proszę pozbyć się tych miernot z Pana otoczenia bo naprawdę w tym kraju nie ma na kogo glosować. Na pewno nie na pana Dudę, który chyba myśli, że będzie najlepszym w Polsce politykiem jeśli nie powie wprost co można myśleć o zachowaniu pani "profesor" Pawłowicz.
Awatar użytkownika
kika

kika Wto Gru 23, 2014 11:59 am

Skandalem jest zakrywanie twarzy oprawców zabitego jelenia-nawiązuje do pokazywanego dziś filmiku o znęcaniu się nad postrzelonym zwierzęciem.Nigdy nic się nie zmieni jeśli wszyscy pokiwamy głowami nad bestwieniem się i ....zaraz usłyszymy że oprawców zwolniono.W każdym innym kraju takich drani zamyka się natychmiast.Litości,może chociaz przed Wigilią zastanówmy się co możemy zrobić by nie dochodziło do takich sytuacji a przecież to nie pierwsza i nie ostatnia taka.Tragiczny los zwierząt jest w naszym kraju powszechny i brak odpowiednich ustaw umożliwiających natychmiastowe karanie tych którzy krzywdzą też.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości