WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
sabina 12

Re: TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

sabina 12 Nie Lut 28, 2016 9:51 pm

KAWA NA ŁAWE program który zaczyna irytować przez p Rymanowslkiego Nie jest p. dobrym dzienikarzem , podpuszcza pan posłów a w szczególności upodobał pan sobie panią z Nowoczesnej , myslę że wspaniale by pan się odnalazł w Telewizji Publicznej , a ironiczny uśmieszek pana to kwitesencja pana dzienikarstwa .
Awatar użytkownika
zin

zin Pon Maj 09, 2016 7:19 pm

chcialem zwrocic uwage redaktorom aby zwracali uwage cholocie politycznej ze kiedy wypowiada sie jeden z uczestnikow to nie przerywa mu sie tylko czeka jak skonczy.Ta cholote trzeba uczyc kultury Place za telewizje i chce zrozumiec co maja do powiedzenia wybrancy narodu
Awatar użytkownika
Wierny telewidz tvn 24

Wierny telewidz tvn 24 Wto Maj 17, 2016 5:16 pm

Dzien dobry. Przepraszam, ale nowa pani dziennikarka D. R. Obniza standard stacji. Moze troche profesjonalnych rad i praca nad glosem, ruchem, ubraniem, uczesaniem i opanowaniem. Do zobaczenia.
Awatar użytkownika
Stanislaw /lekarz z W-wy/

Stanislaw /lekarz z W-wy/ Wto Maj 17, 2016 6:40 pm

reklama w ___Media Mark__ gdzie facet caluje w "pyska" psa ? jest chyba nienormalna -?! obrzydzenie
prosze zaprzestać !!! moje wnuki wychodza z pokoju --tj- skandal ?!
Awatar użytkownika
Stanislaw

Stanislaw Wto Maj 17, 2016 6:55 pm

Jesli byly Prezydent USA -na konferencji jednoznacznie mówi .ze na Wegrze i w Polsce nie ma
demokracji -jest w stylu Putinowskim ?! a prezes PIS-u komentuje to .że powinien sie zbadac medycznie ?
to kto sie powinie zbadac medycznie ??? Ja wiem !!!
Awatar użytkownika
stanislaw

stanislaw Śro Maj 18, 2016 2:43 pm

Panie Kosiniak-Kamysz-nie wychodz przed szereg opozycji--chlopi nie pochwala Cie za to? taki wstyd! Jesli Prezes Pis-u
mowi otwarcie -Kompromis "TAK ? ale po mojemu !!! we wczorajszm "Fakcie"to trzeba być nainym zeby to rozumiec inaczej?!
Awatar użytkownika
jola

jola Czw Maj 19, 2016 8:26 am

Wstajesz i.. nie chce już mi się oglądać TVN24.Mam wrażenie ,że wygrał PIS był Jakub, był "Młody "odszedł do Narodowej był Jarek, ale już Ich nie ma i co dziennie rano jak włączam to liczę ,że może powrócą? Nie ma ich i czuje ,że to nie to. Dzisiaj mamy dziewczynę to trochę wprowadza wcześniejszą atmosferę tego programu, ale ...
I tylko koni, tylko koni żal i widzów
Awatar użytkownika
Sławek

Sławek Czw Paź 13, 2016 4:03 pm

Maruszewski Sławomir Bartoszyce 10.10.2016
ul. Piłsudskiego 1'
11-200 Bartoszyce
tel; 501430160
mail; sawes5@wp.pl Do prezesa TVN 24

Witam nazywam się Sławomir Maruszewski pracuje jako kierowca w transporcie między narodowym. Z racji wykonywanego zawodu zauważyłem problem w porozumiewaniu się, nie wszędzie można porozumieć się w języku angielskim,francuskim czy niemieckim, ponieważ z różnych powodów nie wszyscy się ich uczą. We wszystkich firmach informacje są pisane w kilku językach co jest kłopotliwe. Nie wszędzie język angielski się sprawdza np. w Niemczech rozwiedzione małżeństwo z cudzoziemcem , gdy dzieci trafia do jugendamtu , nie może rozmawiać w języku ojczystym tylko po niemiecku co rodzi wielkie kontrowersje. Gdyby był język neutralny nie było by problemu. We Włoszech chciano wprowadzić do wyższych uczelni język nauczania angielski by studenci mieli lepszy start , niestety włosi się nie zgodzili. Gdyby był język neutralny we wszystkich uczelniach na świecie studenci uszyli by się w jednym języku. Jest jeszcze wiele przykładów gdzie język angielski się nie sprawdza. Problem można rozwiązać stwarzając jeden między narodowy język,który byłby nauczany we wszystkich szkołach na świecie. Żeby taki język zaakceptowały wszystkie kraje powinny brać udział w jego tworzeniu. Proponuje żeby z każdego kraju został wytypowany jeden przedstawiciel najlepiej gdy by to był profesor autorytet językowy. Jest około 200 krajów na świecie więc około 200 ludzi stworzyło by jeden globalny język wtedy każdy kraj mógłby bez żadnych oporów i problemów wprowadzić go do szkół i zaakceptować go jako drugi język narodowy. Myślę że taki język by się szybko przyjął, ponieważ nie miał by żadnych naleciałości historycznych, politycznych czy religijnych , nie kojarzył by się z żadnym krajem czy kultura, i każdy kraj mógłby go zaakceptować jako drugi język urzędowy, ponieważ sam by brał udział w jego tworzeniu. Problemy, które rozwiązał by język globalny są wielkie np.: Wielka Brytania opuściła unię europejską teraz Bruksela zastanawia jakim językiem będzie się porozumiewać może to być język globalny. Nie trzeba by było tłumaczyć książek instrukcji obsługi itp. wystarczy napisać w języku globalnym który wszyscy by znali . Poprawiło by się bezpieczeństwo ruchu drogowego ,ponieważ wszystkie informacje pod znakami czy na tablicach świetlnych nad autostradą był by napisane w języku zrozumiałym dla wszystkich . Przykładów jest wiele np. internet , reklama, planujemy kolonizować księżyc czy marsa . W sporcie co kilka lat zawodnicy czy trenerzy podpisują kontrakty z innymi krajami gdyby znali język globalny mogli by się łatwo kontaktować z kibicami w każdym kraju. Dominującym językiem jest angielski ale posługuję się nim ludzie uczeni zwykły robotnik w Chinach Meksyku czy Ukrainie nie zna angielskiego . Gdyby wszyscy na świecie zaczęli się uczyć od pierwszej klasy gdyby na każdym opakowaniu w sklepie był język globalny to samo przez się każdy by się nauczył 100 lub 200 słów a to by wystarczyło by się porozumieć , Wszyscy którzy znają język angielski będą tamu przeciwni ponieważ nie będzie im się chciało uczyć następnego języka . Można wprowadzić okres przejściowy 20-30 lat po tym czasie było by już nowe pokolenie które posługiwało by się językiem globalnym i wtedy cały świat mówił by jednym językiem. Proszę o pomoc w propagowaniu tej idei ja nie mam takiej siły przebicia , proszę o spowodowanie dyskusji na forum między narodowym czy taki język jest potrzebny i czy by się przyjął.

Z poważaniem Maruszewski Sławomir
Awatar użytkownika
TRZEŹWY RODAK

TRZEŹWY RODAK Wto Paź 25, 2016 3:36 pm

SZANOWNI MANAGEROWIE.
Moje najwyższe gratulacje dla PANI REDAKTOR POCHANKE za wywiad w TVN24BIŚ dn.23.1016 z b. premierem CIMOSZEWICZEM.
MOIM MARZENIEM JEST ABY TEN WYWIAD DOTARŁ DO KAŻDEGO RODAKA!!!!!!
MOŻE POMYŚLĄ???????
PROSZĘ WIĘC WASZĄ I TVN REDAKCJĘ UMOŻLIWIENIE TEGO INNYM MEDIOM(PRASA,RADIO,INNE STACJE TV-SZCZEGÓLNIE REPUBLIKA, TRWAM),PERIODYKI.
Z POWAŻANIEM
FRANCISZEK WIELGUS
EMERYT INŻYNIER LAT 84
Awatar użytkownika
Elzbieta

Elzbieta Pon Paź 31, 2016 2:25 pm

Witam, z tym stawianiem na kontakt z widzami macie Panstwo problem, nie odpowiadacie na maile, telefonow albo nikt nie odbiera albo jest nonstop zajety. Od czterech tygodni nie mozna ogladac waszej stacji przez DSL, tak po prostu, z dnia na dzien przestaliscie nadawac, a czasami jest a raczej byla to jedyna mozliwosc ogladania wiadomosci, zostalismy na lodzie
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Sob Lis 05, 2016 8:49 pm

Witam. Przebywam obecnie w Niemczech i od kilku dni nie mam obrazu na tvn 24, jest tylko głos. Itvn działa dobrze. Pewnie jest jakaś usterka. Proszę o interwencję. Dziękuję i pozdrawiam. +49 151 4571 3937
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Śro Lis 30, 2016 5:09 pm

Dyrekcja ZG Rudna kłamie tak samo jak związki ze pomagają poszkodowanym lecjLem wypadkowi w ZG Rudna w 2009r zostałem inwalidom i jakoś ani dyrekcja związkowcy ani razu nawet nie zadzwoniła jak napisałem o zapomogę to odmówili Żona też nie została powiadomiona ze uleglem wypadkowi
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Śro Lis 30, 2016 5:10 pm

Dyrekcja ZG Rudna kłamie tak samo jak związki ze pomagają poszkodowanym lecjLem wypadkowi w ZG Rudna w 2009r zostałem inwalidom i jakoś ani dyrekcja związkowcy ani razu nawet nie zadzwoniła jak napisałem o zapomogę to odmówili Żona też nie została powiadomiona ze uleglem wypadkowi
Awatar użytkownika
mysza

mysza Nie Gru 18, 2016 5:12 pm

denerwuje mnie jak prowadzący program w tvn24 nie panują nad rozmowcami, wszyscy mowią jednocześnie i nic się nie rozumie z tej gadaniny
Awatar użytkownika
krzysztof

krzysztof Nie Sty 22, 2017 8:47 pm

Dlaczego zaprasza sie bylych wspolpracownikow sluzb specjalnych PRL ( Olechowski, Cimoszewicz i inni) do programow?
To ma byc wzor dla mlodych Polakow?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości