WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zosia

Re: TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

zosia Pią Mar 17, 2017 2:13 am

Czy musicie zapraszać do naszej telewizji tych oszołomów z pis - choćby ta pyskata i obłudna kempa
Awatar użytkownika
ap

ap Pon Lis 27, 2017 2:14 pm

Do red.P.Rymanowskiego .
Jak mozna bylo tak jaskrawie nie wykorzystac w merytoryczny sposob spotkania /w dniu 26.bmr./ z Prezydentem?!?. to szok i dziennikarska indolencja. Zagadany, w typowo pisowski belkot redaktor , boi sie wniknac w sedno problemu pozostawiajac miejsce dla typowo tabloidalnych informacji .
Awatar użytkownika
ANNA

ANNA Wto Gru 26, 2017 9:41 pm

Oglądam TVN i TVN 24 bo tylko te stacje informacyjne mnie interesują ale mam zastrzeżeni do korespondentów, którzy mówią mają nawyki wypowiadając każde słowo przedłużają ostatnią literę jakby chcieli przypomnieć sobie co jeszcze mają powiedzieć - to jest nie po polsku i tego nie daje się słuchać - oczywiście nie wszyscy - a jeszcze chciałam napisać, że jest jeszcze Pani koresponderka Pani Małgosia /nazwiska nie pamiętam// która nie komentuje zdarzeń/ tylko tak wrzeszczącym głosem krzyczy aż nie daje się słuchać /przełączam kanał/ pozdrówka
Awatar użytkownika
drt

drt Wto Sty 02, 2018 8:29 pm

Czasomi oglądam TVN, i szlag mnie trafia jak ta chora stacja poświęca dużo czasu pokrzywdzonym kundlom .
Awatar użytkownika
andrzej 5192

andrzej 5192 Czw Mar 01, 2018 9:42 am

dzisiaj na antenie padlo pytanie , czy ministrowie powinni wiecej zarabiac ,otoz nie , ta wladza mowi o swojej pracy jako o misji , sluzbie , wiec chyba nie powinni brac zadnych pieniedzy .
Awatar użytkownika
agata

agata Pon Mar 26, 2018 7:08 pm

Chciałabym aby ta wiadomość trafiła do redaktora Morozowskiego i tych ludzi, którzy zajmują się programem"Tak jest". Bardzo proszę aby prowadzący Morozowski zwracał uwagę na równoczesne (jednoczesne) mówienie jego gości! Prawdopodobnie tylko redaktor jest w stanie zrozumieć to, o czym mówią ci ludzie, niestety widzowie nie są w stanie zrozumieć o czym oni mówią! To jest koszmar jakiś, ponieważ takie zachowanie ma miejsce prawie zawsze a tematy są ważne i oglądający też chcieliby wiedzieć o czym goście zaproszeni mówią! Mam nadzieję, że redaktor zaprasza gości nie dla siebie samego lecz dla nas widzów!!!
Awatar użytkownika
ryszard

ryszard Wto Kwi 24, 2018 9:32 pm

Witam tvn 24 ciekawy program codziennie w przychodni przy ul.krynickiej codziennie od godz.5.30 do 8.00 chciałem się zarejestrować do lekarza ale tylko na 22 05 2018 roku ,a tak miało być usprawnione a mam 73 lata chore serce migotanie przedsionków ,cukrzyce typ.2 ,chorobe płuc O H P, urologa prostatę zapraszam codziennie miłego wieczoru
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Maj 14, 2018 2:41 pm

Niestety bez odpowiedzi
Awatar użytkownika
mirza1

mirza1 Wto Maj 22, 2018 10:04 am

Litości! Proszę wysłać p.Kuligowską na kurs (co najmniej) poprawności językowej, przed chwilą (9.38) bowiem popisała się stwierdzeniem:"młoda para w otoczeniu [drużb]". Powinno być: drużbów. To ona radośnie oznajmiła swego czasu:"Przyleciało trzynaście prezydentów na szczyt." Proszę pisać jej liczebniki i zaimki liczebne słownie, bo nie umie ich ani rozpoznawać, ani odmieniać. Z dykcją też kiepsko, ostatnio nie potrafiła wymówić (rafa) koralowa. Najlepiej zatrudnić kogoś, kto potrafi poprawnie mówić/czytać.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Czw Lip 12, 2018 7:52 am

Oglądam tvn 24 i jest to moja ulubiona telewizja,jest jednak małe ,,ale,, bardzo irytuje mnie kiedy Wstajesz i wiesz prowadzi pani Marta.Dziwaczne akcentowanie,,,wszechwiedza,, przerywanie innym redaktorom ,a nawet wtrącanie swoich uwag przy prezentowaniu prognoz pogody,przedziwne miny i maniera w wypowiedziach.Innym redaktorom wychodzi to zdecydowanie lepiej.
Awatar użytkownika
igor

igor Wto Lip 24, 2018 7:52 am

Kobieto,ogarnij się ,cedzi się ziemniaki lub kluski,a nie słowa.Pilnowanie czasu jest ważne, ale nie może być najważniejsze,wręcz obsesyjne, szczególnie kiedy wchodzi się rozmówcy w słowo odbierając im ich czas.Przestanę oglądać wstajesz i wiesz kiedy prowadzącą będzie Marta Kuligowska
Awatar użytkownika
zuza

zuza Wto Sie 14, 2018 7:25 am

Może by tak p Marta Kuligowska obejrzała sobie kilka ,,odcinków,, Wstajesz i wiesz, a być może sama dojdzie do wniosku,że to nie spektakl teatralny z nią w roli głównej. Nie wolno przeszkadzać w wypowiedziach zaproszonym gościom ,wchodzić w słowo kolegom redaktorom,to brak szacunku dla innych.Jeżeli w kontaktach prywatnych pani Marta jest równie sztuczna i nienaturalna ,pewnie bym jej unikała.
Awatar użytkownika
Belka

Belka Pią Sie 24, 2018 6:25 pm

Witam, jesteście codziennie w moim domu od rana do wieczora, jednak zauważyłam, ze od pewnego czasu bardzo się tną wasze najlepsze programy: tak jest, fakty po faktach i szkło kontaktowe. Już czasami nie idzie tego oglądać tak się zawiesza. Czy nie jesteście zaklucani?
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Pon Wrz 03, 2018 8:07 am

Dzień dobry. Obejrzałem właśnie pierwszą rozmowę Piaseckiego. Żeby nie używać wulgaryzmów określę jako tragedię. Właściwie to jeden bełkot, mówienie równolegle z gościem, chaos tematyczny. Chciałoby się powiedzieć, że lepiej bywało za pisowskiego Rymanowskiego, który zawsze jednostronnie prowadził swoje rozmowy. Podsumowując, o godz. 7,30 lepiej zmienić kanał. Identyczne odczucie miałem po wczorajszej "Kawie na ławę". Zamiast być moderatorem, starał się być "gwiazdą dyskusji". Jak najgorsze wrażenia. Przykro, że stacja starająca się być obiektywną o wysokim poziomie profesjonalizmu dobiera takich dziennikarzy.
Awatar użytkownika
sroka,ryszard@gmail.com

sroka,ryszard@gmail.com Sob Wrz 22, 2018 6:08 pm

Jest godz 17,50 i w programie Jaki,O 18,30 pełniący obowiązki ministra MSZ, Czy TVN została przejęta przez PIS?
z poważaniem
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: remildredjerm oraz 11 gości