[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomasz

Re: TVN 24 i TVN24.pl stawiają na kontakt z widzami

Tomasz Wto Wrz 25, 2018 8:14 am

Do Pana Piaseckiego, w związku z dzisiejszą rozmową z Jackiem Sasinem:
Dziwi mnie, że Pan i wielu innych redaktorów TVN (m.in. Monika Olejnik), w rozmowach o SN z "komisarzami" PIS nie używają podstawowego argumentu, że prawo nie może działać wstecz. Sasin powiedział Panu prawdę, że TSUE nie może zakwestionować prawa Sejmu do ustalania
wieku emerytalnego, a Pan odpowiedział pytaniem: a co będzie jak zakwestionuje? Otóż Pan powinien powiedzieć, że owszem, ale takie prawo
może dotyczyć tych, którzy dopiero zasiądą w SN, lecz nie tych obecnych sędziów (w tym I prezes). Proponuję aby Pan przekazał to wszystkim
redaktorom, którzy na ten temat dyskutują , bo wszyscy popełniają ten sam błąd i wpadają w PIS-owską pułapkę, a oni czują się jak "ryba w wodzie".
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Czw Paź 04, 2018 8:23 am

Zastąpiliście Państwo pisowskiego Rymanowskiego na Piaseckiego, poglądami zbliżonego do poprzednika. Nie to jest jednak problemem. Prowadzone przez niego poranne rozmowy, zamiast zainteresowania powodują raczej frustrację. 3/4 czasu audycji (proszę to zmierzyć) zajmuje prostackie (czasem wręcz chamskie) produkowanie się prowadzącego. Co prawda zadaje pytania, ale do rzadkości należy możliwość udzielenia na nie odpowiedzi przez zaproszonego gościa. Myślę, że to program służący jedynie promocji K. Piaseckiego. De facto jest gorzej niż za Rymanowskiego. Nie myślałem, że kiedykolwiek będę zmuszony do takiego porównania. Robicie Państwo wszystko aby pozbywać się stałych widzów. Wasz wybór.
Pozdrawiam KK
Awatar użytkownika
dzidek

dzidek Czw Paź 25, 2018 10:22 pm

Mialem nadzieje,ze TVN24,TVN24bis stana sie podobne do CNN czy BBC.Niestety zostala tylko nadzieja.Coraz bardziej obie stacje przypominaja raczej TV FOX.Wielka szkoda.Prezenterzy nazywani niekiedy dziennikarzami serwuja bardzo niski poziom.Niejednokrotnie wstydze sie za ich jezyk i notoryczne tzw.jakanie.Dlatego prosba:PODNIESCIE POPRZECZKE.Wielu ogladaczy i sluchaczy bedzie WAM dziekowac..Ja tez.
Awatar użytkownika
Braciaszka

Braciaszka Wto Paź 30, 2018 8:23 pm

Prośba do Pań i Panów prowadzących programy w których występują politycy pisu. Mają oni chorobliwy zwyczaj używać jako argument zwrotów takich jak "bo Polacy", "Wszyscy Polacy" tak chcą, domagają się itp. Jest to czyste wciskanie kitu, na użytek zwolenników pisu. Dobrze by było jakby prowadząca czy prowadzący reagował w takim momencie pytaniem a skąd taki polityk pisu wie, że "WSZYSCY" Polacy, niech poda źródło takiej wiedzy. Bo NIE WSZYSCY !!! Nie można pozwolić im na używanie tego kłamstwa.
Awatar użytkownika
Braciaszka

Braciaszka Wto Paź 30, 2018 8:25 pm

Prośba do Pań i Panów prowadzących programy w których występują politycy pisu. Mają oni chorobliwy zwyczaj używać jako argument zwrotów takich jak "bo Polacy", "Wszyscy Polacy" tak chcą, domagają się itp. Jest to czyste wciskanie kitu, na użytek zwolenników pisu. Dobrze by było jakby prowadząca czy prowadzący reagował w takim momencie pytaniem a skąd taki polityk pisu wie, że "WSZYSCY" Polacy, niech poda źródło takiej wiedzy. Bo NIE WSZYSCY !!! Nie można pozwolić im na używanie tego kłamstwa.
Awatar użytkownika
Kurdibela

Kurdibela Czw Lis 08, 2018 8:32 am

Jak można słuchać tego przykurcza
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Lis 08, 2018 11:22 am

Przepraszam ale w ustawie jest zapis, że 12.11 jest dniem wolnym, a nie ma zakazów pracy za wyjątkiem lekarzy i aptek, czyli mogę pracować tylko pracownikowi muszą za to zapłacić lub oddać mu dzień wolny. Jeśli się mylę to m jakiś może jakiś prawnik mi to wyjaśni
Awatar użytkownika
ja

ja Nie Lis 11, 2018 12:54 pm

Dzisiaj 11 listopada 2018 prowadząca program w czerwonej bardzo krótkiej sukience nie odpowiedni stroj na ten wazny dzien
Awatar użytkownika
Roman

Roman Pon Lis 12, 2018 11:26 am

TVN 24 jest moją ulubioną stacją informacyjną,w zasadzie mogę powiedzieć,że nie istnieją dla mnie inne.
Jest jednak jedna rzecz-a w zasadzie osoba,ktora psóje ten wizerunek-jest to p.Marta Kuligowska.
Nie potrafi zapanować nad wlasnymi emocjami-cały czas bawi się rękoma/przecież nie tylko ta Pani ma
zrobiony manicure/albo"pstryka długopisem/ale nie to jest najgorsze-tragicznie przerywa wypowiedzi
zaproszonym gosciom/i nie wynika to z czasu antenowego
przecież nie chodzi o to żeby ta P.wypowiadała swoje opinie-nie w tym celu jest w programie porannym
Ta P.powinna tylko umiejętnie prowadzić wywiad.Szczegolnie cenne były opinie P.na temat marszu 11.11
Zachwytom nie było końca,bez głębszej refleksji
Awatar użytkownika
Halina

Halina Nie Lis 25, 2018 9:48 pm

Dlaczego w dzisiejszą niedzielę nie ma programu kawa na ławę??? Gdzie jest zapowiedź że tego programu nie będzie??? W końcu dlaczego zostaje pozbawiona programu który mogę oglądać tylko w niedzielę?? Co jest takiego ważnego, że tego programu nie ma ?? Dlaczego po godzinie są puszczane dwa serwisy informacyjne jeden po drugim ??? Jestem oburzona takim postępowaniem waszej stacji
Awatar użytkownika
Zbulwersowana

Zbulwersowana Czw Sty 03, 2019 12:47 pm

Bardzo źle się czuję (nie tylko ja), mam ochotę zmienić kanał TVN24 gdy pokazuje się na wizji p. Anna Seremak. Pomijam już wygląd ale jej sposób prowadzenia informacji jest nie do przyjęcia. Trajkotka, nie to że mówi szybko, ale trajkoce jak przekupka. Źle akcentuje
Awatar użytkownika
sławek33

sławek33 Czw Sty 10, 2019 3:14 pm

Mam pytanie do dziennikarzy tvn 24 czy mogą zapytać pana prezes Glapińskiego skąd ma taką wiedzę że pan Chrzanowski ma
wyjści z aresztu w tym miesiącu gdzie to ogłosił na wczorajszej konferencji w sprawie zarobków swoich pań dyrektorów
bardzo mnie to ciekawi czyżby już zapadł wyrok przed wyrokiem pozdrawiam
Awatar użytkownika
grazyna

grazyna Nie Sty 13, 2019 5:05 pm

Podajcie nr. sms na WOŚP - żeby z domu wysłać pieniążki.
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Śro Sty 23, 2019 3:53 pm

Szanowni Państwo.
Z przerażeniem oglądam programy prowadzone przez Konrada Piaseckiego. Mówicie w swych programach o walce z hejtem, złymi zachowaniami, marnym dziennikarstwie w TVP. Przyjrzyjcie się proszę zachowaniu swojego redaktora. Dzisiejszy wywiad z p. Aleksandrą Dulkiewicz obnażył jego intencje. Szczucie, arogancja a wręcz chamstwo i całkowity brak taktu i wyczucia chwili. Odszedł Rymanowski, dajecie kolejnego truciciela. Wg mnie, ale nie tylko Piasecki to Rachoń TVN. Zatrudniając takich dziennikarzy nie powinniście krytykować innych stacji.
Awatar użytkownika
maciek

maciek Śro Mar 06, 2019 2:23 pm

Witam, straciłem już nadzieję na kontakt telefoniczny z kimś kompetentnym w sprawie niektórych redaktorów TVN-24. Jestem waszym stałym i wiernym widzem, aczkolwiek coraz bardziej przerażają mnie niektórzy redaktorzy swoistą nowomową. Proszę, błagam zróbcie szkolenie a przynajmniej wykład prof. Bralczyka na temat poprawności językowej. Kiedy słyszę zwroty typu cyt. w tym temacie , na dzień dzisiejszy, na dziś, włanczać itp. Należy pamiętać, że ludzie wzorują się na słownictwie zasłyszanym w środkach przekazu uważając to jako poprawność językową.Nie jestem językoznawcą ani pedagogiem. Po prostu może mam bardziej wrażliwe ucho na takie połamańce językowe. Życzyłbym sobie i Państwu by TVN24 był wzorem dla innych stacji telewizyjnych i radiowych. Kończąc pragnę zwrócić uwagę, że przez kilka dni na żaden numer telefonu do redaktora tvn24 nie byłem w stanie się dodzwonić . Pozdrawiam.................................................... maciek
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości