WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tyle w temacie

TVN narusza Konstytucję? Szef KRRiT pisze o „wschodnim dyktatorze w niemieckiej spółce”

Tyle w temacie Czw Paź 28, 2021 7:09 am

Wygląda na to, że przed kupnem TVN Amerykanie powinni być ostrzeżeni o konsekwencjach wynikających z ustawy. A podobno w USiA mają takich świetnych prawników i na Wiertniczej też... Sprawa się rypła...
Awatar użytkownika
Terier

Re: TVN narusza Konstytucję? Szef KRRiT pisze o „wschodnim dyktatorze w niemieckiej spółce”

Terier Czw Paź 28, 2021 7:11 am

Dotej pory nikomu ie przeszkadzało. Wszedł Jarosław, dyktator, i trzeba zamknąć usta krytyki.
Awatar użytkownika
piotr

Re: TVN narusza Konstytucję? Szef KRRiT pisze o „wschodnim dyktatorze w niemieckiej spółce”

piotr Czw Paź 28, 2021 7:19 am

Strażnicy konstytucji od siedmiu boleści, sami ją ciągle łamią a innych niby pilnują.
Awatar użytkownika
TVN ZNIKNIE

TVN ZNIKNIE Czw Paź 28, 2021 7:27 am

Do KRRIT poszła kolejna już skarga na TVN 24 tym razem za galę która prowadziła Torbicka
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Czw Paź 28, 2021 7:44 am

"Tyle w temacie" napisał(a): Wygląda na to, że przed kupnem TVN Amerykanie powinni być ostrzeżeni o konsekwencjach wynikających z ustawy. A podobno w USiA mają takich świetnych prawników i na Wiertniczej też... Sprawa się rypła...

Prawników mają dobrych, widoczne nie mieli wróżbity, który przewidziałby to że staniemy się nową Białorusią.
Awatar użytkownika
HaHA

HaHA Czw Paź 28, 2021 7:57 am

"Tyle w temacie" napisał(a): Wygląda na to, że przed kupnem TVN Amerykanie powinni być ostrzeżeni o konsekwencjach wynikających z ustawy. A podobno w USiA mają takich świetnych prawników i na Wiertniczej też... Sprawa się rypła...
jakbyś nie wiedział to przed całą transakcją było to sprawdzane i potwierdzane.
Awatar użytkownika
!

! Czw Paź 28, 2021 7:58 am

Ja się pytam jakim prawem garstka ludków z niby kkritv ma decydować co ja mogę a czego nie mogę oglądać ? TO MÓJ WYBÓR !
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Paź 28, 2021 8:21 am

TK to się można teraz zapytać co najwyżej o przepis na pierogi.
Awatar użytkownika
Gosv

Gosv Czw Paź 28, 2021 8:32 am

Na tej samej zasadzie rozważań możemy również założyć sytuację kiedy w najwyższych organach władzy są przedstawiciele dyktatora i realizują jego cele. Prawdopodobieństwo tej sytuacji wydaje się dużo większe niż rozważania grupy 5 osób.
Awatar użytkownika
Mariusz L. K.

Mariusz L. K. Czw Paź 28, 2021 8:35 am

"Ja" napisał(a): TK to się można teraz zapytać co najwyżej o przepis na pierogi.

Pewny jesteś? Ja wolę przeczytać w internecie, bo nie chcę ryzykować, że te TK-owskie pierogi będą mi się odbijać oranżadą z pierwszej komunii...
Awatar użytkownika
Mariusz L. K.

Mariusz L. K. Czw Paź 28, 2021 8:36 am

Pier*dolone skur*wysyny... Zgodnie z dwiema zasadami:
1. Jak się chce psa uderzyć, kij się zawsze znajdzie
2. Daqjcie mi człowieka, a znajdę mu paragraf.

Ludzie! Ocknijmy się, zanim nie będzie już czego ratować!
Awatar użytkownika
obsertwator

obsertwator Czw Paź 28, 2021 9:23 am

Powinna istnieć tylko TVP i PR. Nie potrzebne były t RMN i KRRiT. Jakie oszczędności
Awatar użytkownika
Jabberwocky

Jabberwocky Czw Paź 28, 2021 10:31 am

Kiedy wreszcie skończy się ta dyktatura ciemniaków!
Awatar użytkownika
Sposób myślenia TVNu

Sposób myślenia TVNu Czw Paź 28, 2021 10:37 am

Ile razy to TVN krzyczał praworządność, Konstytucja i inne frazesy, jak się teraz zdaję. Czyli tak długo, jak prawo jest po naszej stronie jest dobrze. Jeśli prawo jest przeciwko nam to krzyczymy „wolne media”. Kto się jeszcze nabiera na to? Prawo jest prawem niezależnie od poglądów politycznych czy strony sporu politycznego.
Awatar użytkownika
wiarygodność a lojalność

wiarygodność a lojalność Czw Paź 28, 2021 10:38 am

"Terier" napisał(a): Dotej pory nikomu ie przeszkadzało. Wszedł Jarosław, dyktator, i trzeba zamknąć usta krytyki.
Krytyka jak najbardziej, ale jawne atakowanie Państwa to nic innego jak zwykły terroryzm medialny. Podobnie działające media w jakimkolwiek Państwie zostały by bardzo szybko pozamiatane! Ta w ogóle musicie się pogodzić że takie media nie mają racji bytu, to doskonale wiedzą obecni właściciele tych mediów ! Tego są świadomi pracujący tam jeszcze "dziennikarze", dlatego po woli przenoszą się tam gdzie ktoś chce ich jeszcze przyjąć do pracy!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 88 gości