[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN nie informuje, ile potrwa wyjaśnianie kontaktów Skórzyńskiego z Dworczykiem. Ujawniono kolejny mail

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Cześć Stary

TVN nie informuje, ile potrwa wyjaśnianie kontaktów Skórzyńskiego z Dworczykiem. Ujawniono kolejny mail

Cześć Stary Śro Wrz 22, 2021 8:10 am

Dziennikarz informacyjny telewizji totalnej opozycji współpracuje ze znienawidzonym rządem. Tego się nie da wytłumaczyć i pozostanie mu odejść z TVN. Ośmieszył niezależność Faktów.
Awatar użytkownika
AS

Re: TVN nie informuje, ile potrwa wyjaśnianie kontaktów Skórzyńskiego z Dworczykiem. Ujawniono kolejny mail

AS Śro Wrz 22, 2021 11:38 am

A mógł powiedzieć prawdę i dzisiaj tylko by otrzepywał kurz z marynarki. A tak to wyszło, że okłamuje widzów i pracodawcę. Nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji. Jeśli w mailach jest tego więcej, to pozostaje tylko go zwolnić. Szkoda
Awatar użytkownika
Apollo

Re: TVN nie informuje, ile potrwa wyjaśnianie kontaktów Skórzyńskiego z Dworczykiem. Ujawniono kolejny mail

Apollo Śro Wrz 22, 2021 11:52 am

Nie pokazujcie więcej tego dżentelmena. Żal patrzeć
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Śro Wrz 22, 2021 12:26 pm

Za łatwo przychodzi wszystkim wydawanie wyroków. Mimo wszystko czekam cały czas co powie / napisze Krzysztof ws. najnowszych maili. Choć dziennikarz, który utraci wiarygodność może jej nigdy nie odzyskać, wydaje mi się, że życie czasem nie jest zero-jedynkowe. Ciężko mi wyobrazić sobie powód aby to usprawiedliwić, ale może on istnieje. Najłatwiej dołączyć do grona kopiących leżącego, ja tego nie zrobię, nie czuję potrzeby kopania... Poczekam co przyniesie czas, do czego także innych zachęcam.
Awatar użytkownika
Hahahah

Hahahah Śro Wrz 22, 2021 12:56 pm

Jest skończony. A taki był śliczny. Amerykański.
Awatar użytkownika
M

M Śro Wrz 22, 2021 3:09 pm

Dziennikarz TVN24 rozmawiał z politykiem - wielka afera. Dziennikarz RMF zaprosił polityków PiS i PO na urodziny w godzinach posiedzenia Sejmu - nie ma afery. Ktoś wytłumaczy jak to działa?
Awatar użytkownika
Radek

Radek Śro Wrz 22, 2021 4:02 pm

"M" napisał(a): Dziennikarz TVN24 rozmawiał z politykiem - wielka afera. Dziennikarz RMF zaprosił polityków PiS i PO na urodziny w godzinach posiedzenia Sejmu - nie ma afery. Ktoś wytłumaczy jak to działa?

To bardzo proste:
Mazurek robil to przy otwartej kurtynie, otoczony setka ludzi z pierwszych stron gazet, do tego dziennikarzami.
Skórzyński SKLAMAL, ze nie doradzal Dworczykowi - wystarczylo powiedziec - znam Dworczyka z liceum/studiow/squosha i sie kumplujemy.
Do tego dochodzi postawa TVN(24) i opozycji, dla ktorych jakikolwiek kontakt z PiS to zdrada. Jestem baardzo ciekaw, czy przypadkiem RMF-owi nie wzrosnie sluchalnosc w porannym pasmie od 8:00 po tej "aferze".
Paradoksalnie urodziny Mazurka jasno pokazaly, ze napedzana przez czesc mediow nienawisc PIS/PO to fikcja i marketing polityczny i medialny. RMF przewodzi w sluchalnosc moze wlasnie dlatego, ze sie nie angazuje politycznie po zadnej ze stron.
Awatar użytkownika
Koncen

Koncen Śro Wrz 22, 2021 11:17 pm

Goście typu Skurzyński czy Mazurek są nietykalni. Nikt ich nie tknie, bo mają za mocne plecy. Oni dobrze o tym wiedzą.
Awatar użytkownika
ble ble

ble ble Śro Wrz 22, 2021 11:42 pm

"Radek" napisał(a):
"M" napisał(a): Dziennikarz TVN24 rozmawiał z politykiem - wielka afera. Dziennikarz RMF zaprosił polityków PiS i PO na urodziny w godzinach posiedzenia Sejmu - nie ma afery. Ktoś wytłumaczy jak to działa?

To bardzo proste:
Mazurek robil to przy otwartej kurtynie, otoczony setka ludzi z pierwszych stron gazet, do tego dziennikarzami.
Skórzyński SKLAMAL, ze nie doradzal Dworczykowi - wystarczylo powiedziec - znam Dworczyka z liceum/studiow/squosha i sie kumplujemy.
Do tego dochodzi postawa TVN(24) i opozycji, dla ktorych jakikolwiek kontakt z PiS to zdrada. Jestem baardzo ciekaw, czy przypadkiem RMF-owi nie wzrosnie sluchalnosc w porannym pasmie od 8:00 po tej "aferze".
Paradoksalnie urodziny Mazurka jasno pokazaly, ze napedzana przez czesc mediow nienawisc PIS/PO to fikcja i marketing polityczny i medialny. RMF przewodzi w sluchalnosc moze wlasnie dlatego, ze sie nie angazuje politycznie po zadnej ze stron.

Tak czy tak, zażyłość i prywatne relacje POLITYCZNEGO dziennikarza z politykami są nie do wytłumaczenia. Można znać się ze szkoły, ale jeśli stoi się po dwóch stronach barykady (nie ideologicznej, ale zawodowej) po prostu NIE MOŻNA utrzymywać zażyłych kontaktów ze stroną przeciwną. W końcu, jeśli zachowanie kontaktów towarzyskich z politykami jest aż tak dla kogoś ważne, nie musi być dziennikarzem politycznym, litości! A jeśli przypadkiem zna się kogoś od lat, jaki problem powiedzieć że póki co kontakty będą zawieszone bo byłby konflikt interesów? Ale nie, trzeba mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko! I jeszcze ciągnąć z tego profity!
Awatar użytkownika
Waldi

Waldi Pią Wrz 24, 2021 11:18 am

Chciałem napisać na początku swojego wpisu o TVN 24 że to nie jest telewizja polityczna patrząc na to jak dociekliwe pytania zadają dziennikarze czy to ci w terenie czy ci w programach polityką z każdej strony sceny politycznej i jaki reportaż zrobiła ostatnio redakcja programu " Czarno na Białym" o wojnie pomiędzy Donaldem Tuskiem i Jarosławie Kaczyńskim nie stając po żadnej stronie tego sporu politycznego i pokazując widzowi istotę tego problemu jaki i wiele innych reportaży redakcji "Czarno Na Białym" gdzie były ukazywane informację na każdy temat bez tezy widz mógł je ocenić sam. A co do Sprawy Pana Krzysztofa Skórzyńskiego i jego maili z szefem KPRM Panem Michałem Dworczykiem czekam na więcej informacji w tej sprawie ze strony pana Krzysztofa i jego tłumaczenia nie mam zamiaru kopać leżącego jak niektórzy na tym forum i czekam na informacji jednak jeśli to by była prawda choć tego nie wiem to Pan Krzysztof Skórzyński nie powinien się zajmować już więcej tematami politycznymi dlatego że jak masz być obiektywnym dziennikarzem zadającym dociekliwe pytania politykom mając z nimi prywatny kontakt poza pracą nie można zjeść ciastka i mieć ciastka ale jak mówię czekam na więcej informacji. A co do sprawy pana redaktora Roberta Mazurka z RMF FM to uważam że powinien on był na swoje urodziny nie zapraszać Polityków jako dziennikarz który ich gości w swoim porannym programie dlatego że gdzieś powinna obowiązywać jakaś granica tych kontaktów a jeżeli ktoś tych kontaktów potrzebuję może przecież zrezygnować z bycia dziennikarzem politycznym nie można łapać dwóch srok za ogon więc dziwię się że RMF FM nie wyciągnęło konsekwencji wobec Pana Mazurka więc w mojej opinii dla mnie TVN 24 zyskała większą rzetelność niż RMF FM a problemy mogą się zdarzyć w każdej telewizji nawet najlepszej.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości