WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Re: TVN nowym liderem oglądalności w listopadzie. Hitami „M jak miłość” i mecze piłki nożnej

prawnik Sob Gru 02, 2017 8:26 pm

"jose" napisał(a): Top 20 listopada - 18 programów tvp oraz fakty i mam talent. Pogrom.

Podpowiem. Aby wypełnić całe TOP 80 wystarczy podzielić konkurs skoków na 50 programów po 1 skoku w serii l i 30 programów po 1 skoku w serii ll. Albo Fakty przez cały tydzień podzielić wedle zasady jedna wiadomość - jeden program.

Sztuczki statystyczne Kurskiego oglądamy od dwóch lat. Jest w nich świetny. W tworzeniu wrażenia, że nadal jest dobrze. A po wyczyszczeniu danych ze sztuczek, wychodzi, że minus jest na literalnie każdej pozycji.
Awatar użytkownika
prawnik

Re: TVN nowym liderem oglądalności w listopadzie. Hitami „M jak miłość” i mecze piłki nożnej

prawnik Sob Gru 02, 2017 8:29 pm

"Maciej z Radomia" napisał(a):
Ja z TVP oglądam głównie TVP Info, TVP Kulturę i TVP Historię.

Ogladać nudy wiecznej powtórki... Respect! Twardziel! Telemaniak!

Albo masochista.
Awatar użytkownika
assd

assd Sob Gru 02, 2017 9:37 pm

TVP 1 Mocno spada w 4+, w 16-49 i 16-59 mocniej Polsatowi spada...
Awatar użytkownika
AHDH

AHDH Nie Gru 03, 2017 12:12 am

"Gość54321" napisał(a): @AHDH Z twojego wpisu domyślam się, że nie oglądasz telewizji, a jak nie widziałeś tych programów to ich nie oceniaj.

Nie oglądam telewizji z własnego wyboru, co nie znaczy, że nie zdarza mi się gdzieś PRZYPADKIEM i nie do końca z własnej woli zobaczyć fragment jakiegoś widowiska telewizyjnego podczas wizyty u znajomych, u rodziny itd. Na podstawie tego, co widziałem w ten sposób, wyrobiłem swoją opinię o tych widowiskach telewizyjnych i nie zmienię zdania, że są one adresowane do ludzi... powiedzmy mało myślących, o!
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Nie Gru 03, 2017 1:19 am

Słychać wycie znakomicie :-)
Tvp vs reszta świata 18 : 2
Dziękuję frajerzy i Lemingi a już nie długo ustawa medialna to będzie walec frajerzy
Awatar użytkownika
karo

karo Nie Gru 03, 2017 1:25 am

Apeluję do koneserów Sztuki Wyższej. Zacznijcie oglądać TVP Kulturę, bo nie mieści się nawet w TOP 20, a nie leczcie kompleksów wpisując się na tym forum i krytykując to co ludzie lubią oglądać :)
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Gru 03, 2017 6:24 am

"prawnik" napisał(a):
"Maciej z Radomia" napisał(a):
Ja z TVP oglądam głównie TVP Info, TVP Kulturę i TVP Historię.

Ogladać nudy wiecznej powtórki... Respect! Twardziel! Telemaniak!

Albo masochista.

Oj tam, zaraz masochista. Może po prostu widz wymagający, konserwatywny intelektualista.
Wymienione kanały to nie tylko powtórki, ale też nowe produkcje.

"AHDH" napisał(a):
"Gość54321" napisał(a): @AHDH Z twojego wpisu domyślam się, że nie oglądasz telewizji, a jak nie widziałeś tych programów to ich nie oceniaj.

Nie oglądam telewizji z własnego wyboru, co nie znaczy, że nie zdarza mi się gdzieś PRZYPADKIEM i nie do końca z własnej woli zobaczyć fragment jakiegoś widowiska telewizyjnego podczas wizyty u znajomych, u rodziny itd. Na podstawie tego, co widziałem w ten sposób, wyrobiłem swoją opinię o tych widowiskach telewizyjnych i nie zmienię zdania, że są one adresowane do ludzi... powiedzmy mało myślących, o!

Szkoda, że twoi znajomi i rodzina zapewne nie oglądają takich kanałów jak TVP Kultura, TVP Historia czy nawet TVP Info, bo wtedy podczas wizyty u nich zobaczyłbyś trochę inni poziom telewizji.

Jeśli twoi znajomi i rodzina są maniakami kanałów tzw. wielkiej czwórki (Polsatu, TVN-u, albo w dużej mierze skomercjalizowanymi (z powodu niepłacenia przez wielu abonamentu) TVP1 i TVP2), to wcale się nie dziwię takiej niechęci do telewizji z twojej strony. Po prostu widujesz nieodpowiednie kanały i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Gru 03, 2017 10:05 am

"Sandzi " napisał(a): Słychać wycie znakomicie
Tvp vs reszta świata 18 : 2
Dziękuję frajerzy i Lemingi a już nie długo ustawa medialna to będzie walec frajerzy

Człowierku, co ty masz w głowie...Receptę na zrobienie wszystkim źle?!
Co ty masz w żyłach? Nienawiść do bliźniego zamiast krwi?!
Awatar użytkownika
Edge

Edge Nie Gru 03, 2017 10:29 am

Niektórzy chyba zapominają, że oglądalność nie zaczyna się i kończy na najpopularniejszych pozycjach programowych.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Gru 03, 2017 1:00 pm

"Edge" napisał(a): Niektórzy chyba zapominają, że oglądalność nie zaczyna się i kończy na najpopularniejszych pozycjach programowych.

Niektórzy zapominają także, że to jest badanie oglądalności. Nie wybory do Sejmu.
Że wyborca bywa widzem, a widz bywa wyborcą. Ale widz nie równa się wyborcy.
Jeśli widz równałby się wyborcy, niemożliwe byłoby stworzenie czegokolwiek ponad blok reklam politycznych.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Nie Gru 03, 2017 1:55 pm

"prawnik" napisał(a):
"jose" napisał(a): Top 20 listopada - 18 programów tvp oraz fakty i mam talent. Pogrom.

Podpowiem. Aby wypełnić całe TOP 80 wystarczy podzielić konkurs skoków na 50 programów po 1 skoku w serii l i 30 programów po 1 skoku w serii ll. Albo Fakty przez cały tydzień podzielić wedle zasady jedna wiadomość - jeden program.

Sztuczki statystyczne Kurskiego oglądamy od dwóch lat. Jest w nich świetny. W tworzeniu wrażenia, że nadal jest dobrze. A po wyczyszczeniu danych ze sztuczek, wychodzi, że minus jest na literalnie każdej pozycji.
Przecież to w top 20 są osobne programy każdy, co ty pleciesz. A poza tym to badanie Nielsena, nie Kurskiego.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Gru 03, 2017 5:58 pm

"xxx" napisał(a):
"prawnik" napisał(a):

Przecież to w top 20 są osobne programy każdy, co ty pleciesz. A poza tym to badanie Nielsena, nie Kurskiego.

Ktoś się ze mną spierał, gdy pisałem, że duża część naszego Narodu, ma problemy z logicznym rozumowaniem.

Zapomniałem dodać, że nasze wady wynikają po części z niskiej jakości nauczania czytania ze zrozumieniem...
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Nie Gru 03, 2017 8:06 pm

Trudno by elektorat mający problemy z czytaniem i faktycznym wtórnym analfrabetyzmem oglądał cokowiek ponad poziom zwolennika discopolo kÓrskiego. Prosty przekaz na "krwawym pasku" mówiący, że 1 to więcej niż 27 najlepiej świadczy o metodzie manipulacji psowskich mediów. Do tego sport i "M jak męczennica". Chleba ( 500+ ) i igrzysk ( kopanka). Wystarczy spojrzeć ja raport socjologiczny z "Miasta" aby uzmysłowić sobie jakie rzesze podlegają instrumentalnej manipulacji metodami propagandy robionej rękami byłych PZPRowców. Zapytajcie tow. Czabańskiego albo tow. Wolskiego...
Awatar użytkownika
TVN500+

TVN500+ Nie Gru 03, 2017 9:34 pm

No cóż, ewidentnie widać iż 500+ dzięki pisiorkom , przyspożył oglądalności telewizorkom wszelakim-----bez względu na opcję --- :P
Awatar użytkownika
Żałosny Macieju z konserwy

Żałosny Macieju z konserwy Nie Gru 03, 2017 10:54 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): A oprócz najpopularniejszych programów TVP przegrywa mocno, więc nie ma się czym podniecać...
A ty buraku prawacki miałeś się już tu tyle razy nie wypowiadać i co?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości