WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karolinka

Re: TVN reaguje na oskarżenia Anny Wendzikowskiej o mobbing. „Zdarzały się zachowania, które nie powinny mieć miejsca”

Karolinka Pon Paź 03, 2022 3:48 pm

To ta dziunia, która nie wiedziała kim był Grotowski i zgodziła się zrobić wywiad z Bukowskim, bo nie wiedziała, że ten nie żyje?:::)
Awatar użytkownika
hahah

Re: TVN reaguje na oskarżenia Anny Wendzikowskiej o mobbing. „Zdarzały się zachowania, które nie powinny mieć miejsca”

hahah Pon Paź 03, 2022 4:18 pm

"PJ" napisał(a): to może teraz agora. kto pierwszy sie odważy opowiedziec co tam sie wyprawia?

I Edipresse, dział reklamy
Awatar użytkownika
Kolega

Kolega Pon Paź 03, 2022 5:03 pm

Każdy kij ma dwa końce, i ten też. Część prawdy po stronie osoby poszkodowanej, bo o ile nam wiadomo ta TV z innymi pracownikami również sobie pogrywała, zwalniała ludzi na zasadzie "z dnia na dzień", "na zasadzie porozumienia stron", niedawna sprawa oper.obrazu. Głośno się mówi w materiałach o innych pracodawcach, innych firmach, a o swojej nic, jesteśmy kryształy. Nie warto było was wspierać, teraz to wiemy, i już takiego błędu nie popełnimy. Odeszło wielu dziennikarzy, pracowników technicznych, produkcyjnych, nawet po 24 latach pracy, od początku powstania tej telewizji. Przychodzą do was "dzieciaki", które ani "be", ani "me". Przeczytać przeczytają, ale nie daj Boże jak zapomną tekstu, dramat, jak u tego od "carycy". Obchodźcie te swoje 25-lecie, bo do następnego nie dotrwacie, tak jak mówią "bo im się to należało".
Awatar użytkownika
Woj1

Woj1 Pon Paź 03, 2022 5:11 pm

"Rypinex" napisał(a): Komentarze są koszmarne. Naczelny tego scieki (...) oprocz mojego komentarza (co sie zapewne stanie) powinien usinac tez wycieczki personalne do Wedzikowskiej, zamiast żerowac na klikach.
Hiena.

Już o tym pisałem pod innym artykułem, ale mi usunęli. O kobietach można się tutaj wypowiadać jak najgorzej, nawet można napisać, że jest "gruba", itp. i komentarz zostaje. O czym to świadczy?
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pon Paź 03, 2022 5:18 pm

niestety sami się wykończyli, myśląc, że są nietykalni i niezniszczalni
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Pon Paź 03, 2022 5:48 pm

Do pani czytelniczki, czy w sytuacji, gdy ktoś podpisze się jakimś inicjałem, uważasz miernoto, ze to prawdziwe inicjały? Moj Boże. Teraz widać jaki jest poziom mentalny zawsze w temacie. Śmiać minusie chce.
Awatar użytkownika
Z klasą

Z klasą Pon Paź 03, 2022 6:53 pm

Jakoś nie spodziewałbym się, że w TV nie ma stresu... presji czasu... konkurencji
...ciągłej oceny. To chyba taki rodzaj pracy po prostu. Natomiast takie "wspomnienia" są zazwyczaj bardzo mało wiarygodne.
Awatar użytkownika
???

??? Pon Paź 03, 2022 7:41 pm

O co tu w koncu chodzi? Te dwie zwolnione producentki mobbowały Wędzikowską?
Awatar użytkownika
Kamień Polny

Kamień Polny Pon Paź 03, 2022 11:04 pm

Taaaak- nikt nie zmusza do pracy w mediach, nie przykuwa łańcuchami, ludzie zawsze mogą odejść… nikt nie zmusza do bycia lekarzem, piekarzem, nauczycielem- przecież mogą odejść, po co etaty, urlopy i ubezpieczenie zdrowotne, przecież jak sie nie podoba można odejść….
Prawa pracownicze ok- ale z mediów można odejść - najlepszy sposób na łupież? Śmiech przez łzy.
Wiele osób odeszło- nie dlatego że „nie dawali rady” tylko z szacunku do siebie i kolegów- żeby nie być szmatą która oślepła kiedy współpracownicy dowiadują się o nie przedłużeniu umowy na bramce, żeby swoją obecnością nie legitymizować zmiany wydawcy w trakcie dyżuru bo szef się zmienia, żeby nie gadać z ludźmi którzy wieszają psy na szefowej a potem zrzucają się na kwiaty i śpiewają sto lat….itd.
Tak, ludzie odchodzili, odchodzą a karawana dalej jedzie więc odchodzić będą- media to takie wyjątkowe miejsce- nikomu nie opłaca się z nimi zadzierać, wierchuszka z uśmiechem zjada się wzajemnie a co bardziej przyzwoici nie udają, że są ślepi więc odchodzą - a potem wielu z nich milczy- bo to już nie ich walka, bo stracili za dużo czasu. Ale poeta pamięta 😉
Awatar użytkownika
Tomku Sekielski? Czytasz to?

Tomku Sekielski? Czytasz to? Wto Paź 04, 2022 1:05 am

Tutaj potrzebny jest materiał na miarę Latkowskiego ws Durczoka. Myślę, że jeśli Sekielski na serio odcina się od praktyk Lisa w Newsweeku to dobrze byłoby gdyby jego dziennikarze zajęli się tym tematem.
Awatar użytkownika
andzik

andzik Śro Paź 05, 2022 9:24 am

Pracowałam w TVNie. To było najgorsze doświadczenie w mojej ponad 20 letniej karierze. Tam jest taki "model zarządzania", ze spółki córki zwolniono dziewczynę za nieetyczne traktowanie i przyjęto do TVNu. Słyszłam, że jestem głupia, byłam obrażana i poniżana, po co mi obiecana umowa o pracę - chyba nie jestem w ciąży? A jak ci się niepodoba, to na Twoje miejsce jest 100 innych osób... pracę skończyłam z ciężką depresją. Może wreszcie ktoś powinien zrobić?
Awatar użytkownika
repoerterka

repoerterka Śro Paź 05, 2022 11:34 am

"Kasia" napisał(a): Czy pani Doroty M. nie dotyczyły też te zarzuty Aniu? Wypowiedz się, bo nie wiemy czy stacja do końca tę sytuację wypaliła żelazem? Słynny Kamil na swoim profilu sugeruje inaczej.
Dorota M jest taka sama jak jej poprzedniczka, niestety
Awatar użytkownika
wspolpracownica

wspolpracownica Śro Paź 05, 2022 11:40 am

"andzik" napisał(a): Pracowałam w TVNie. To było najgorsze doświadczenie w mojej ponad 20 letniej karierze. Tam jest taki "model zarządzania", ze spółki córki zwolniono dziewczynę za nieetyczne traktowanie i przyjęto do TVNu. Słyszłam, że jestem głupia, byłam obrażana i poniżana, po co mi obiecana umowa o pracę - chyba nie jestem w ciąży? A jak ci się niepodoba, to na Twoje miejsce jest 100 innych osób... pracę skończyłam z ciężką depresją. Może wreszcie ktoś powinien zrobić?
ja tez pracowałam w tvnie i co najlepsze w ddtvn. Musiałam odejsc z pracy, bo byłam na skraju załamania nerwowego. Tam od lat pracują zgorzkniałe wydawczynie, które pomiatają wszystkimi. Jedyną szansą na uratowanie tego programu, to trzeba go stworzyć od nowa!
Awatar użytkownika
Pracownik

Pracownik Śro Paź 05, 2022 3:52 pm

"repoerterka " napisał(a):
"Kasia" napisał(a): Czy pani Doroty M. nie dotyczyły też te zarzuty Aniu? Wypowiedz się, bo nie wiemy czy stacja do końca tę sytuację wypaliła żelazem? Słynny Kamil na swoim profilu sugeruje inaczej.
Dorota M jest taka sama jak jej poprzedniczka, niestety

Proszę nie opowiadać głupot! Nowa producentka to totalne przeciwieństwo tej zwolnionej Hej i Królika
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości