WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
moja ocena - wygrywa zasłużnie TVN
 

TVN Style, Polsat Play i TVN Turbo najchętniej oglądanymi stacjami lifestylowymi w lipcu

moja ocena - wygrywa zasłużnie TVN Wto Sie 22, 2017 12:11 am

TVN Turbo jest po prostu najlepsze! Super stacja od samego powstania, gdzie ich w zasadzie nawet te najstarsze produkcje można oglądać zawsze bez końca - czyli nawet gdyby powtarzali od początku jakiś ich program śmiało można byłoby to z przyjemnością oglądać - jak Legendy PRL... Bardzo dziękuje TVN za powstanie tak super stacji jaką jest od samego początku TVN Turbo. Pamiętam też mniej więcej start Polsat Play - jak dla mnie ta stacja nie istnieje i nigdy nie będzie istnieć - jest do niczego (...) podobnie jak Polsat Cafe zawsze pozostaje wykasowana - raz po raz otrzymuje szanse czy warto oglądać durne stacje od Polsatu - zawsze pozostaje bez zmian... TVN Style bardziej byłem za wcześniej - teraz mniej mnie odpowiada, ale jak widać jest zawsze na pierwszym miejscu. Stacje od Discovery jak zawsze nie cieszą się popularnością - mnie też nie odpowiadają tak samo jak durne stacje tematyczne i daremne od Polsatu. Zatem jak zawsze słabe są i wypadają TLC i Discovery Life. HGTV też jest super - tylko jest problem aby to zawsze oglądać - brak czasu, praca i inne sprawy lub problemy - za dużo tych dobrych stacji od TVN, w każdym bądź razie zawsze są najlepsze i najlepiej się prezentują i wypadają. Stacje tematyczne od Polsatu to tragedia od samego początku - i tak jest zawsze i pozostanie... Stacje tematyczne od Discovery - słabe lub wręcz bardzo słabe - za dużo tam durnot, nigdy nic ciekawego...
Awatar użytkownika
6
 

Re: TVN Style, Polsat Play i TVN Turbo najchętniej oglądanymi stacjami lifestylowymi w lipcu

6 Wto Sie 22, 2017 7:25 pm

bbc lifestyle ma świetna ramówkę na lato. po 19 ogląda sie to ciągiem. Poruszające programy-nie tylko do oglądania jak bezmyślnie jak zombie. Szkoda,że spada. Zbyt inteligentnie jak na polskiego widza?
Awatar użytkownika
KIKI/polsat cafe
 

Re: TVN Style, Polsat Play i TVN Turbo najchętniej oglądanymi stacjami lifestylowymi w lipcu

KIKI/polsat cafe Wto Sie 22, 2017 7:37 pm

Polsat z kanałem kobiecym daleko w tyle. Miałkość i prostactwo w ofercie odbija się nieustająco. Brak strategii programowej , brak pomysłu , idei , energii do pozyskania innych profilowo telewidzów. Sztandarową ramotą tej stacji są" Gwiazdy na dywaniku " -nudny , stary format o nie odświeżanej od lat formule , rzekome "gwiazdy" tej stacji to trzecia liga celebów ,których nie wziąłby ani TVN Style , ani TLC. Osoby ,które pełniły rolę awaryjnych gości tu zostały p r o w a d z ą c y m i !!!!!!!!!!!!!!!! Szlachetny temat szpitala pediatrycznego jest po prostu karykaturą produkcji telewizyjnej , odnosi się wrażenie że to produkcja amatorska na vhs . Jedyny program o piersiach warty jest uwagi ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Prawdziwą bolączką Polsatu powinien być ten kanał , który przez lata nic nie zyskał a stracił i widzów i mnóstwo kasy. Dlaczego zarząd nie widzi tej programowo-biznesowej porażki , dlaczego toleruje pokazywaną tam szmirę w burdelowej oprawie buduaru ?! Pani Terentiew z takim talentem nie widzi braku polityki programowej oraz braku oferty kobiecej kanału , który powinien być szmaragdem w ofercie grupy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości