WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

TVN24 stawia na TVN24 Go. „Ludzie coraz częściej nie mają telewizora”

Pawel Pon Wrz 27, 2021 6:34 am

Wszystkie stacje informacyjne są albo dostępne na żywo albo można odtworzyć programy a tylko TVN 24 się najbardziej ceni i do dostępu trzeba płacić.
Awatar użytkownika
User

Re: TVN24 stawia na TVN24 Go. „Ludzie coraz częściej nie mają telewizora”

User Pon Wrz 27, 2021 6:43 am

Jest obsługa Chrome cast?
Awatar użytkownika
Gie

Gie Pon Wrz 27, 2021 7:05 am

"Pawel" napisał(a): Wszystkie stacje informacyjne są albo dostępne na żywo albo można odtworzyć programy a tylko TVN 24 się najbardziej ceni i do dostępu trzeba płacić.

Skoro TVN24 wprowadził płatne treści to znaczy że są ludzie którzy są skłonni za to płacić. Jeśli inne stacje informacyjne nie wprowadziły taki opłat to znaczy że nikt nie chce płacić za ich treści. A to znaczy że ich treści są słabe.
Awatar użytkownika
gbartosz83

gbartosz83 Pon Wrz 27, 2021 7:13 am

Serwis powinien być uzupełnieniem kanałów tv, tymczasem coraz częściej na TVN24 Bis (za który też płacimy operatorom tv) są powtórki zamiast wydarzeń pokazywanych na wyłączność w TVN24Go. Skoro stawiają na Go to niech nie wymagają opłaty za Bis na którym prawie nic nie ma oprócz powtórek.
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Pon Wrz 27, 2021 8:09 am

TVN24 nie jest jedyną płatną telewizją informacyjną. Jeśli uważacie, że Polsat News i Biznes24 są dostępne za darmo, to ja poproszę o linka do ich bezpłatnych streamów.
Awatar użytkownika
Nowik

Nowik Pon Wrz 27, 2021 8:42 am

Kto za to będzie chciał płacić ?
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pon Wrz 27, 2021 9:17 am

Od dłuższego czasu zamiast informacji wolę sobie film przyrodniczy obejrzeć, szkoda życia na to co politycy "solą"
Awatar użytkownika
Tomasz Pomachała

Tomasz Pomachała Pon Wrz 27, 2021 9:45 am

"Ludzie coraz częściej nie mają TV". Woda jest mokra. Ech... te głębokie przemyślenia ludzi mediów
Awatar użytkownika
bla bla z okienka

bla bla z okienka Pon Wrz 27, 2021 9:45 am

"Gie" napisał(a):
"Pawel" napisał(a): Wszystkie stacje informacyjne są albo dostępne na żywo albo można odtworzyć programy a tylko TVN 24 się najbardziej ceni i do dostępu trzeba płacić.

Skoro TVN24 wprowadził płatne treści to znaczy że są ludzie którzy są skłonni za to płacić. Jeśli inne stacje informacyjne nie wprowadziły taki opłat to znaczy że nikt nie chce płacić za ich treści. A to znaczy że ich treści są słabe.
Co się musi jeszcze wydarzyć aby dotarło do ludzi ze współczesnych kanałów "informacyjnych" iż mają rację bytu mają prawdziwe kanały informacyjne a nie polityczne ujadania? Aktualnie te kanały "informacyjne" obiera pokolenie +50, im młodsze pokolenie tym widzów tyle co kot napłakał. Niestety ale programy w którym "Ja panu nie przeszkadzałem"..."proszę mi nie przerywać"..."niech mi pan udowodni a nie tylko powtarza głupoty"...itp..itd...to telewizyjna anarchia i zwykły obciach. Generalnie w tych "programach" widać wciąż te sama twarzyczki, które powtarzają od lat te same bla bla bla ...
Awatar użytkownika
Kolega

Kolega Pon Wrz 27, 2021 10:32 am

Beata Biel jest super ciekawą rozmówczynią. Szkoda, że się tego nie dowiemy z tego zmasakrowanego przez korporacyjny PR wywiadu. PR, proszę, wyluzujcie czasem, bo tego nie da się czytać
Awatar użytkownika
pracowniktvn24

pracowniktvn24 Pon Wrz 27, 2021 11:05 am

dobry kierunek, im bliżej dark netu tym adekwatniej dla tvn24
Awatar użytkownika
stefan84

stefan84 Pon Wrz 27, 2021 11:16 am

Mam abonament na TVN24 Go od początku istnienia. Jest ok, tylko strzelili sobie w stopę zamieniając aplikację na de facto stronę www bez obsługi Chromecasta.
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Pon Wrz 27, 2021 12:54 pm

Tego pakietu łączonego z Player za 17 zł już nie ma.
Awatar użytkownika
Arek

Arek Pon Wrz 27, 2021 1:22 pm

A ja wykupiłem TVN24 GO na cały rok za 100zł czyli wychodzi 8,33zł miesięcznie.
Lubię tvn24, ma niesamowite materiały wideo, dokumenty, warto włączyć dla dziadków wybrane pozycje z tvn24 GO, aby mogli zmienić zdanie na wybrane tematy. U mnie to się sprawdza.
Awatar użytkownika
Hand Habits

Hand Habits Pon Wrz 27, 2021 1:43 pm

To po co tak stękali o koncesje, niech sie przeniosa do internetu. Nikt po nich płaka ł nie będzie na satelicie z najdłuższymi blokami reklamowymi w polskiej telewizji, nawet Polsat nie ma takich reklamowych tasiemców co oni!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości