[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN24 traci widzów, zyskują kanały dla dzieci

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Szekla

TVN24 traci widzów, zyskują kanały dla dzieci

Szekla Pią Gru 04, 2009 1:00 am

Nic dziwnego ze TVN24 chcr ogladac coraz mniej osob. Redaktorzy Rymanowski, Jedrzejowska, Pochanke, Olejnik. Sekielski i Morozow- ski dawno juz przestali zacho- wywac chocby pozory obiek- tywizmu! Sa odrazajacy.
Awatar użytkownika
Szekla

Re: TVN24 traci widzów, zyskują kanały dla dzieci

Szekla Pią Gru 04, 2009 1:00 am

Nic dziwnego ze TVN24 chcr ogladac coraz mniej osob. Redaktorzy Rymanowski, Jedrzejowska, Pochanke, Olejnik. Sekielski i Morozow- ski dawno juz przestali zacho- wywac chocby pozory obiek- tywizmu! Sa odrazajacy.
Awatar użytkownika
LEO

LEO Pią Gru 11, 2009 1:00 am

ODkąd pojawił się kuźniar i zaczał bredzic o platformie tez przestałem ogladac tvn24
Awatar użytkownika
NEON24

NEON24 Czw Gru 31, 2009 1:00 am

CZŁOWIEK CHWILE POPATRZY NA KUŹNIARA I ZMIENIA KANAŁ
Awatar użytkownika
57 lat

57 lat Nie Sty 24, 2010 3:38 pm

Godzina 23 do 24.Blok tak obrzydliwie porwany rekiamami, że przy drugiej nie wytrzymuję i ociekam do konkurencji.Czy naprawdę co pięć minut musi być rekiama? Ja nie ogkądam TVN 24 z dwóch powodów.Pierwszy to reklamy, a drugi to zajmowanie sie zbyt długo tematem ciekawym z punktu widzenia stacji, a mało ciekawy dla widza.
Awatar użytkownika
Loock.

Loock. Nie Sty 24, 2010 11:59 pm

Ile można wysłuchiwać , że wszystkiemu winny jest PIS.Na początku gdy stacja powstała oglądałem ale teraz guru dla was to Ryży,Paligłup i ich formacja dlatego żegnam.
Awatar użytkownika
redhacikPL
początkujący

Miejscowość: Warszawa

redhacikPL Wto Lut 02, 2010 6:23 pm

57 lat napisał(a):Godzina 23 do 24.Blok tak obrzydliwie porwany rekiamami, że przy drugiej nie wytrzymuję i ociekam do konkurencji.Czy naprawdę co pięć minut musi być rekiama? Ja nie ogkądam TVN 24 z dwóch powodów.Pierwszy to reklamy, a drugi to zajmowanie sie zbyt długo tematem ciekawym z punktu widzenia stacji, a mało ciekawy dla widza.

przerywanie studia co 5 minut reklamami jest nielegalną praktyką stosowaną od paru lat przez TVN24, którą KRRiT puszcza bokiem, zapewne za niezła kasę pod stołem. 8)

Studia/magazynu dotyczącego aktualnych wydarzeń w ogóle nie wolno przerywać reklamami!! Takie mamy w naszym kraju przepisy obowiązujące nadawców, ale jak widać nie grupę ITI. :twisted:
redhacik
Awatar użytkownika
profesor

profesor Śro Paź 03, 2012 6:18 pm

WSI 24, PO bolszewicka tv.
Awatar użytkownika
Abc

Abc Pon Lis 02, 2020 9:49 am

Nie wiem czy ktoś to czyta. Ale muszę na to zwrócić uwagę. Sposób prowadzenia programu przez Martę Kuligowską jest irytujący. Pani Kuligowska miota się przy stole, stałe przekłada kartki, papiery, czegoś szuka wzrokiem. Wielce nieprofesjonalne.
Awatar użytkownika
jan

jan Śro Gru 02, 2020 7:21 pm

lubię oglądać tvn 24 cenię rzetelność ale od pewnego /dłuższego/ czasu prezenterzy wiadomości zamiast przekazywać informacje prześcigają się kto jest bardziej dowcipny starają się być na luzie /na luzie?/ to nie program kabaretowy i jest to nie tylko moja opinia.Jeżeli to się nie zmieni to słupki będą spadać widzowie wolą oglądać polsat. Zróbcie coś z tym to widzowie wrócą i nie mówię to złośliwie. Pozdrawiam.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości