WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jordi

TVN7 czeka na koncesję KRRiT, jak się zmieniała oglądalność przez lata? „Dziś jesteśmy największym kanałem rozrywkowym w Polsce”

Jordi Śro Sty 19, 2022 8:06 am

Ale na jakim patologicznym i plastikowym poziomie jest ta reżyserowana "rozrywka".
Awatar użytkownika
KAMIL

Re: TVN7 czeka na koncesję KRRiT, jak się zmieniała oglądalność przez lata? „Dziś jesteśmy największym kanałem rozrywkowym w Polsce”

KAMIL Śro Sty 19, 2022 9:09 am

BYLE TYLKO PROTESTÓW NA ULICACH NIE BYŁO BO PANDEMIA JEST
Awatar użytkownika
Oby durnie nie dostali tej koncesji

Re: TVN7 czeka na koncesję KRRiT, jak się zmieniała oglądalność przez lata? „Dziś jesteśmy największym kanałem rozrywkowym w Polsce”

Oby durnie nie dostali tej koncesji Śro Sty 19, 2022 9:11 am

Sygnały czy tam jakieś fale telewizji TVN7 są wykorzystywane jako łącznik między zwiadowcami niemieckiej agentury w Polsce.
Awatar użytkownika
2012 Rok Afery po Euro

2012 Rok Afery po Euro Śro Sty 19, 2022 9:27 am

Wiedzą państwo, te te fale jakieś elektromagnetyczne, jakieś tam radioaktywne, tego rodzaju fale.
Awatar użytkownika
tvn7

tvn7 Śro Sty 19, 2022 9:29 am

Ile razy można wałkować Sąd rodzinny, Sędzię Annę Marię Wesołowską? 5 razy w ciągu dnia powtórki Ukrytej prawdy, do tego ten żałosny serial Brzydula. Niestety ale nic ciekawego nie ma w TVN7.
Awatar użytkownika
Film dokumentalny o Aferze 2012. Gwarancję macie, że to już powstało

Film dokumentalny o Aferze 2012. Gwarancję macie, że to już powstało Śro Sty 19, 2022 9:30 am

Nie ma przypadków. Są konsekwencje i następstwa wydarzeń.
Awatar użytkownika
tvntvn

tvntvn Śro Sty 19, 2022 9:35 am

"tvn7" napisał(a): Ile razy można wałkować Sąd rodzinny, Sędzię Annę Marię Wesołowską? 5 razy w ciągu dnia powtórki Ukrytej prawdy, do tego ten żałosny serial Brzydula. Niestety ale nic ciekawego nie ma w TVN7.
Na TVN też ciągle Ukryta prawda. Na TVN i TVN7 to głównie powtórki lecą. Przedtem te stacje miały charakter, teraz niestety cienko...
Awatar użytkownika
anna-maria

anna-maria Śro Sty 19, 2022 10:08 am

Rozrywka taka że boki zrywać. Mniej więcej na poziomie kanału TTV.
Awatar użytkownika
Goku

Goku Śro Sty 19, 2022 10:17 am

RTL7 wróć!!!
Awatar użytkownika
BB wroc

BB wroc Śro Sty 19, 2022 10:25 am

Bezczelne typy!!!Chwala sie ze BIG BROTHER POLSKA mial u nich najwieksza ogladalnosc,a od kilku lat serwuja widzom to dziadostwo egzotyczne Hotel Paradise z ta odrazajaca prowadzaca!!!Ja pytam:gdzie jest BIG BROTHER?!?!?!?!!!!Tylko qzwa nie mowcie ze pandemia!!!
Awatar użytkownika
noweSloneczkoPolsatu

noweSloneczkoPolsatu Śro Sty 19, 2022 10:29 am

"tvntvn" napisał(a):
"tvn7" napisał(a): Ile razy można wałkować Sąd rodzinny, Sędzię Annę Marię Wesołowską? 5 razy w ciągu dnia powtórki Ukrytej prawdy, do tego ten żałosny serial Brzydula. Niestety ale nic ciekawego nie ma w TVN7.
Na TVN też ciągle Ukryta prawda. Na TVN i TVN7 to głównie powtórki lecą. Przedtem te stacje miały charakter, teraz niestety cienko...
ALE PRZECIEZ TVN WSZYSCY KOCHAJA!!!SORRY.....WSZYSCY DEMOKRACI I PRZESTRZEGAJACY PRAWA!!!!
Awatar użytkownika
RTL7

RTL7 Śro Sty 19, 2022 11:28 am

Największym kałem rozrywkowym w Polsce.
Odebrać im licencje!
Awatar użytkownika
Spokojny

Spokojny Śro Sty 19, 2022 1:41 pm

Kiedyś wieczorami niezłe filmy. Obecnie żenada. Szkoda.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Śro Sty 19, 2022 2:29 pm

Warto pamiętać że to kiedyś był RTL7. Poziom wtedy był wyższy :) I nawet były programy muzyczne.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Sty 19, 2022 3:48 pm

Najlepsze są seriale od 19.00 i dojdzie reality z Panamy będzie git .A wcześniej fakt powtórki
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 64 gości