WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PKC

Re: TVP apeluje o instalację jej aplikacji. „By nie umknęła Ci żadna ważna informacja”

PKC Śro Sie 10, 2022 7:13 am

Zaraz minie pół roku od startu serwisu i wciąż ta sama śpiewka nt. dostępności dla smart tv. Mało to profesjonalne. Zwłaszcza gdy są dostępne wersje dla Android i iOS. Przystosowanie ich do Android TV i tvOS (AppleTV) to nie jest pisanie appki od nowa, tylko dostosowanie interfejsu.
Awatar użytkownika
Czy RPG

Re: TVP apeluje o instalację jej aplikacji. „By nie umknęła Ci żadna ważna informacja”

Czy RPG Śro Sie 10, 2022 7:15 am

Zainstalowałam. Tak mnie zasr...ała powiadomieniami, że je zablokowałam po paru dniach :) Wystarczy przesunąć jedno powiadomienie na ekranie w prawo lub w lewo (to zależy od telefonu) i wybrać odpowiednią opcję.
Awatar użytkownika
miki

miki Śro Sie 10, 2022 7:29 am

To chyba ta zapowiedziana przez Kaczynskiego kontrakcja na smartfony ;)
Awatar użytkownika
TxT

TxT Śro Sie 10, 2022 7:38 am

Pytanie jakiego szpiega (Pegasusa) zawiera ta appka, że Kurski tak nalega na jej instalację ;-)
Awatar użytkownika
seba

seba Śro Sie 10, 2022 8:00 am

Zainstalowałem sobie jakiś czas temu, appka ta nie rozróżnia zagranicy.
Na VOD wyskoczy ci (będąc za granicą) LICENCJA a tak wchodzisz na GO cofasz max 2 tygodnie i oglądasz film/serial bez reklam.
Awatar użytkownika
brygel

brygel Śro Sie 10, 2022 8:03 am

Ja t tym artykule nie znalazłem żadnego fragmentu że TVP "apeluje" o instalacje aplikacji - tam jest tylko że TVP udostępniła stronę informującą o aplikacji
"PKC" napisał(a): Zaraz minie pół roku od startu serwisu i wciąż ta sama śpiewka nt. dostępności dla smart tv. Mało to profesjonalne.

Przecież w artykule pisze że to wypowiedź z lutego więc nie mówią cały czas tego samego, tylko autor cytuje ostatnią wypowiedź na ten temat
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec Śro Sie 10, 2022 8:23 am

Bardzo dobra aplikacja, korzystam na smartfonie. Szkoda że nie ma wersji na android tv :(
Awatar użytkownika
ads

ads Śro Sie 10, 2022 8:24 am

a wciskanie wszędzie palyerka to było ok? gdzie nie patrzeć reklama gownianego kontentu tefałenowskiego playerka
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Śro Sie 10, 2022 8:24 am

Na tyłku ją zainstaluję.
Awatar użytkownika
wqsd

wqsd Śro Sie 10, 2022 8:26 am

"Tomek" napisał(a): Na tyłku ją zainstaluję.

najlepiej zaraz obok playera
Awatar użytkownika
metroid

metroid Śro Sie 10, 2022 10:53 am

"PKC" napisał(a): Zaraz minie pół roku od startu serwisu i wciąż ta sama śpiewka nt. dostępności dla smart tv. Mało to profesjonalne. Zwłaszcza gdy są dostępne wersje dla Android i iOS. Przystosowanie ich do Android TV i tvOS (AppleTV) to nie jest pisanie appki od nowa, tylko dostosowanie interfejsu.
Czytałem gdzieś że to Redge, dawne atendesoftware za to odpowiada.
Awatar użytkownika
PKC

PKC Śro Sie 10, 2022 10:57 am

"metroid" napisał(a): Czytałem gdzieś że to Redge, dawne atendesoftware za to odpowiada.

To by dużo tłumaczyło. Player ich autorstwa jest kiepską aplikacją (mówię o typowo technicznych aspektach appki).
Awatar użytkownika
Grzesiok

Grzesiok Śro Sie 10, 2022 11:16 am

Przestańcie kłamać i udawać nie oglądam TVP i dobrze mi tym
Awatar użytkownika
;v

;v Śro Sie 10, 2022 12:02 pm

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Śro Sie 10, 2022 1:04 pm

Nie podziękuje za propagande od kurskiego mam Canal+ Netflix HBO i to mi wystarczy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 102 gości