WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jordi

TVP dalej będzie pokazywać seriale „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” i „Na sygnale”

Jordi Czw Maj 12, 2022 9:38 am

Ale mi news. Dziwne jakby mieli nie kontynuować, skoro to lokomotywy Dwójki.
Awatar użytkownika
hehe

Re: TVP dalej będzie pokazywać seriale „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” i „Na sygnale”

hehe Czw Maj 12, 2022 10:49 am

"Jordi" napisał(a): Ale mi news. Dziwne jakby mieli nie kontynuować, skoro to lokomotywy Dwójki.

Lokomotywy na węglu rosyjskim
Awatar użytkownika
Grochek

Re: TVP dalej będzie pokazywać seriale „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” i „Na sygnale”

Grochek Czw Maj 12, 2022 11:00 am

Tego nie idzie oglądać flaszki olejem
Awatar użytkownika
Manek

Manek Czw Maj 12, 2022 11:00 am

Lepsze wakacje Na Wspólnej TVN
Awatar użytkownika
Janek44

Janek44 Czw Maj 12, 2022 11:01 am

My już nie oglądamy dawno TVP precz
Awatar użytkownika
Bramak

Bramak Czw Maj 12, 2022 11:01 am

Śmiechu warte
Awatar użytkownika
pawellaska

pawellaska Czw Maj 12, 2022 11:55 am

a klan np ojciec mateusz i komisarz aleks to co?
Awatar użytkownika
achtaktak

achtaktak Czw Maj 12, 2022 1:19 pm

...a tvn nadal będzie pokazywać propagandę, wszystko po staremu
Awatar użytkownika
Pytam jeszcze raz

Pytam jeszcze raz Czw Maj 12, 2022 3:51 pm

"achtaktak" napisał(a): ...a tvn nadal będzie pokazywać propagandę, wszystko po staremu

Ile razy mam ci tłumaczyć, że licencję na propagandę ma TVPiS?
Awatar użytkownika
Ja_2022

Ja_2022 Czw Maj 12, 2022 7:05 pm

@ochota odkupiłeś TVP licencję na głupotę?
Awatar użytkownika
Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski Śro Cze 08, 2022 5:49 pm

Od września 2022 „Na dobre i na złe” będą emitowane tym razem w poniedziałki o 21:55 po emisji serialu „M jak miłość”.
Awatar użytkownika
widz

widz Wto Cze 14, 2022 12:45 am

Barwy szczęścia są za często powinno być dwa razy w tygodniu.
Awatar użytkownika
xyz

xyz Wto Cze 14, 2022 12:47 am

Klan mogliby już zakończyć.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 67 gości