WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość54321

Re: TVP dementuje: nie zmieniono umów Holeckiej, Adamczyka i Ziemca, zarabiają standardowo dla swoich funkcji

Gość54321 Nie Sty 21, 2018 12:12 pm

@gość W USA jest telewizja publiczna.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Re: TVP dementuje: nie zmieniono umów Holeckiej, Adamczyka i Ziemca, zarabiają standardowo dla swoich funkcji

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Sty 21, 2018 6:38 pm

Hahahahaha! Dzisiaj znowu jakiś lewak bawi się łapkami, ale ubaw! Mój poranny wpis z godziny 10:50 ma już 195 pomarańcowych łapek i spodziewam się, że to jest dopiero początek łapkowania.

Lewak myśli, że zatruje mi życie, jeśli naklika mi kilkaset lub kilka tysięcy łapek. Hahahahaha, już leżę i ryczę z rozpaczy, jestem tak bardzo załamany, że aż straciłem sens życia! Nie wiem, co ja teraz zrobię, chyba pora umierać!

A jeśli poważnie, to jest zabawne, że lewakowi nie szkoda czasu na takie dziecinne bzdury...
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Nie Sty 21, 2018 9:09 pm

Skończ już z tymi żałosnymi komentarzami. Moderacja tego portalu może by się w końcu zajęła tym troglodytą?!
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Pon Sty 22, 2018 9:13 pm

Wg informatora GW - typowy zwrot Wyborczej i Newsweeka
Awatar użytkownika
Bart

Bart Śro Sty 24, 2018 1:51 am

"Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych" napisał(a): Nie ginę. Żyję!
Żyję, żeby trwać. Trwam, żeby żyć.
Tyle w temacie.
Z calym szacunkiem. Lepiej przejdź się na radomskie lotnisko i kup bilet. Przynajmniej frekfencja będzie he he
Awatar użytkownika
franio

franio Pią Sty 26, 2018 10:55 pm

tvp to czysta Propaganda tego nie da sie ogladac
Awatar użytkownika
widz

widz Śro Sty 31, 2018 8:58 pm

40 tys miesięcznie zarabiają z naszych podatków, skandal !
Awatar użytkownika
TOM

TOM Nie Mar 25, 2018 5:24 pm

Za 40 tys. można siać propagandę.Tylko dlaczego to robią za nasze pieniądze.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 63 gości