[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP Dokument wyemituje 2 tys. filmów po cyfrowej rekonstrukcji, jednym z pierwszych „Arizona”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hejjjjjj

TVP Dokument wyemituje 2 tys. filmów po cyfrowej rekonstrukcji, jednym z pierwszych „Arizona”

hejjjjjj Śro Lis 25, 2020 9:30 am

już widzę te promilowe oglądalności
Awatar użytkownika
Maciek

Re: TVP Dokument wyemituje 2 tys. filmów po cyfrowej rekonstrukcji, jednym z pierwszych „Arizona”

Maciek Śro Lis 25, 2020 9:42 am

„ - Wszystko w tym dokumencie jest takie jak sobie zaplanowali - opowiada ponad trzydziestoletni Robert. - Jak ktoś szedł do sklepu z torbą to dawała cztery wina za przyniesienie tej torby reżyserce. Za wszystko płaciła albo winem albo pieniędzmi. Jak ludzi spiła to grali jak chciała.”
Pan dyrektor o tym wie?
Awatar użytkownika
Kocz

Re: TVP Dokument wyemituje 2 tys. filmów po cyfrowej rekonstrukcji, jednym z pierwszych „Arizona”

Kocz Śro Lis 25, 2020 9:52 am

Mam nadzieję, że ta cyfrowa rekonstrucja archiwalnych dokumentów nie oznacza brutalnego obcięcia obrazu z oryginalnego 4:3 do nowoczesnego 16:9 i zostanie zachowany oryginalny aspect ratio? Ja wolę oglądać starocie w ich oryginalnym kształcie i nie chcę obciętych głów oglądać.
Awatar użytkownika
widz

widz Śro Lis 25, 2020 10:07 am

Proszę to emitować przed południem, a nie wieczorami. Przed południem jest ciekawsza ramówka niż wieczorami.
Awatar użytkownika
Alek

Alek Śro Lis 25, 2020 10:09 am

Nie dość, że naziemnie kanał ma słaby zasięg, to na Śląsku oraz w Krakowie od dnia startu występują problemy z odbiorem MUX5 na kan. 27. Nadajniki mają prawdopodobnie rozjechany SFN, przez co wzajemnie się zakłócają.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Lis 25, 2020 12:11 pm

Następnie. Ranczo - serial dokumentalno polityczny i Rodzinka PL - wzór znerwicowanej matki polki i po dołączeniu Ojca Mateusza będzie komplet antenowy TVP...
Awatar użytkownika
1245

1245 Śro Lis 25, 2020 12:45 pm

"Kocz" napisał(a): Mam nadzieję, że ta cyfrowa rekonstrucja archiwalnych dokumentów nie oznacza brutalnego obcięcia obrazu z oryginalnego 4:3 do nowoczesnego 16:9 i zostanie zachowany oryginalny aspect ratio? Ja wolę oglądać starocie w ich oryginalnym kształcie i nie chcę obciętych głów oglądać.
Płonne Twoje nadzieje....
Awatar użytkownika
Krysia

Krysia Śro Lis 25, 2020 1:10 pm

Akurat Arizona jest podpisem manipulacji reżyserki, taki " malowany ptak"
Awatar użytkownika
olga

olga Śro Lis 25, 2020 3:04 pm

Jak szczerze myślałam, że to będzie klapa tak teraz widzę że jest co tam oglądać. Przemyśleli co puszczać by oglądalność była. Weekendy z BBC strzał w dziesiątkę. Ciekawe jak wyjdą te programy po rekonstrukcji.
Awatar użytkownika
Asia

Asia Śro Lis 25, 2020 5:05 pm

To był dokument! Super!
Awatar użytkownika
seba

seba Śro Lis 25, 2020 7:07 pm

kanał moze i super, tylko ogladać nie ma jak
Awatar użytkownika
Paxton

Paxton Śro Lis 25, 2020 7:18 pm

Wszystko fajnie, tylko kiedy będzie nadawany z nadajników we Wrocławiu??
Awatar użytkownika
bigos

bigos Śro Lis 25, 2020 10:17 pm

Porządnie się do tego zabrali. Kanał naprawdę mi się podoba, zamysł na niego i realizacja
Awatar użytkownika
Adam

Adam Czw Lis 26, 2020 10:12 am

wow - zdecydowanie rzeczy do oglądania nam nie zabraknie. Mnie się pomysl tego kanału bardzo podoba
Awatar użytkownika
Ktosiesław

Ktosiesław Czw Lis 26, 2020 1:59 pm

Wow! Kanał publicznej telewizji z publicznych pieniędzy z maksymalnie ograniczonym zasięgiem. Wszystko, powtarzam WSZYSTKO co działa pod logo TVP powinno być za darmo dostępne w całym kraju. A nie jak od lat TVP Seriale tylko w płatnych sieciach dystrybucji.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości