WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Barbaśka

Re: TVP i Polskie Radio dostaną 1,26 mld zł kolejnej rekompensaty abonamentowej z budżetu państwa

Barbaśka Pią Sty 11, 2019 9:01 pm

Ze względu na utrzymanie wiarygodności finansowej/kredytowej nie zaprzestanę płacenia abonamentu RTV... Ale gdyby nie to, zrobiłabym to od ręki. Dlaczego? Pracuję w takich godzinach, że nie mam czasu oglądać TVP na bieżąco. Jakiś czas korzystałam z VOD.TVP, po zarejestrowaniu się nr identyfikacyjnym abonamentu. Kiedy zaczęły się zmiany na tej stronie, a strona zaczęła żądać ode mnie odblokowania reklam (jeszcze przed wprowadzeniem "STREFY ABO", z dostępem bez reklam), zeźlona wyrejestrowałam się! I nie zaglądałam tu przez dłuższy czas. Kiedy zorientowałam się, że wprowadzono strefę ABO, pomyślałam, że jednak założę ponownie to konto, na tych samych danych (nr abonamentu jest stały i niezmienny, rodzinny, itd.). I zrobiłam to. System przyjął te dane bez protestu. Jakie było moje zdziwienie, gdy w trakcie weryfikacji nr abonamentu w strefie ABO system zameldował mi, że "ma już taki nr..." i odmówił dostępu! Wysłałam reklamację ze strony VOD, ale zostałam zignorowana brakiem jakiejkolwiek reakcji ze strony administratora... Po miesiącu usunęłam swoje dane i definitywnie zaprzestałam odwiedzania tej strony. Bo płacąc abonament nie będę płacić za dostęp na VOD.TVP do jakichkolwiek programów!! I, konsekwentnie, nie oglądam też żadnych kanałów TVP w telewizji!. Okazało się, że można żyć bez TVP, a kanały POLSATU są dużo bardziej strawne (bez nachalnej propagandy sukcesu) i kompetentniej informujące! Dobrej rozrywki też w nich nie brakuje. Gratuluję panu Kurskiemu skutecznej polityki odstraszania abonentów od telewizji publicznej!! Można się bez niej obejść!
Awatar użytkownika
Mirek

Re: TVP i Polskie Radio dostaną 1,26 mld zł kolejnej rekompensaty abonamentowej z budżetu państwa

Mirek Pią Sty 11, 2019 9:10 pm

"rozbawiony" napisał(a): A na rehabilitację niepełnosprawnych kasy nie. Na szczuxie społeczeństwa jest.

Oczywiście, że nie ma. Najbardziej to potrzebujący jest pewien pan w białej szacie, świętszy od papieża i traktowany jako Bóg Tadeusz.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Sty 11, 2019 9:40 pm

Wizja propagandowa alternatywnej rzeczywistości pisowskiej kosztuje. Wszystko tam trzeba urządzić przecież odwrotnie niż w realnym świecie. Od semantyki, poprzez grafiki, paski grozy, ekspertów od siedmiu boleści, przebitki uśmiechniętego wodza, kota ........
Na dodatek to się płodzi na potęgę, więc trzeba zatrudnić pociotków, znajomych, kochanki, konkubiny....
Nie dziwcie się zatem, że kasy na to trzeba. Samo malowanie pułkownik Holeckiej to tona pudru. A to wierzchołek góry lodowej.
Awatar użytkownika
Ekonomista

Ekonomista Pią Sty 11, 2019 9:57 pm

A co na to Unia? Przecież to jest pomoc publiczna, zwykła dotacja, a nie jakaś rekompensata. Jaki koń, każdy widzi....
Awatar użytkownika
zen

zen Pią Sty 11, 2019 10:14 pm

Rekompensata za 8 lat wynosila 980 mln, a za jeden 2018 rok ma wyniesc 1,26 mld ? Czyli rozumiem ze w 2018 zwolnili wszystkich abonamentu RTV tylko czemu przez caly rok na kanalach tvp byly paski z przypomnieniem o oplaceniu abonamentu do 25 kazdego miesiaca ? Tym naiwnym ktorzy zaplacili beda teraz zwracac ?
Awatar użytkownika
szok

szok Pią Sty 11, 2019 10:49 pm

"szok" napisał(a): To są jakieś jaja. Jedna grupa płaci abonament, a za drugą płaci państwo 1.26 mld.
Do kitu takie państwo!

Czasem za szybko się pisze. 1,26 to m.in za zwolnionych emerytów itd.. To akurat w porządku
Awatar użytkownika
seba

seba Pią Sty 11, 2019 11:46 pm

TVP i PR to razem około 40 spółek, łatwo policzyć ile rocznie kosztuje samo utrzymanie co najmniej podwójnych biur (np TVP Kraków i PR Kraków są w innej lokalizacji) ile utrzymanie podwójnych zarządów, podwójna obsługa ... od specjalistów z IT do konserwatorów powierzchni płaskich o ochronie czy innych ekstra kosztach nie wspominając.
BBC działa do jednej bramki i radio i tv mają tą samą infrastrukturę, nie twierdze, że trzeba zlikwidować OTV czy OPR ale można to robić efektywniej niż wysyłanie osobno, z osobną ekipą dziennikarza tv i radiowego w to samo miejsce by o tym powiedzieć, napisać na swojej wuwuwu a tv jeszcze pokazać. O korespondentach zagranicznych nawet wspominał nie będe
Awatar użytkownika
564569

564569 Sob Sty 12, 2019 2:57 am

Co za strata pieniędzy. Za 200 mln mogli kupić eurozet z 2x większym zasięgiem.
Awatar użytkownika
ton nadaje

ton nadaje Sob Sty 12, 2019 4:37 am

Kiedy prezes TVP mówi odnośnie nowego studia TVP Info „ konkurencja ma nawet te same okrągłe stoły, kadruje jak TVP Info” , to moment żeby zmienić na dowolny z 220 kanałów dostępnych w języku polskim.
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Sob Sty 12, 2019 4:24 pm

Ściągalność abonamentu rypła po jednej wypowiedzi Donalda Tuska, o tym "haraczu". To było oszustwo, bo po wyborach zwolniono tylko emerytów, a abonament pozostał. Czy ten facet poniósł odpowiedzialność za nawoływanie do naruszania prawa?
Awatar użytkownika
iko

iko Sob Sty 12, 2019 4:32 pm

serio? propagandowa, kartoflana, katolska, szczująca na ludzi, pisowska telewizja ma dostawać środki publiczne? To jest jednak mentalny wschód..., Kurski głupi nie jest i ten syf celowo utrwala...
Awatar użytkownika
Janek77j

Janek77j Sob Sty 12, 2019 9:18 pm

To nie głosujemy na TELEKAMERY do TVP złodziejeeee
Awatar użytkownika
warszafka

warszafka Sob Sty 12, 2019 9:43 pm

Będzie może na premie w Polskim Radiu dla współpracowników, którzy mieli dostać a zostali oszczani jak zawsze zresztą. Dalej niech dają etaty nierobom i ludziom, którzy kompletnie nie znają się na fachu. Pracownik PR a współpracownik PR to dwie różne bajki... Wiecznie nie ma kasy, nie ma etatów, bo trzeba trzymać stołki dla swoich. Mobbing, gęsta atmosfera, tak dalej...
Awatar użytkownika
wściekły emeryt

wściekły emeryt Nie Sty 13, 2019 6:44 am

To s..........y, a na niepełnosprawnych , biednych i emerytów, czy jedno dziecko to NIE MA. Budżet to nasze pieniądze, obywateli, którymi się rządzą jak chcą, tak naprwdę bez naszej zgody to kradną ,te s.....y. I na co, na te ich telewizyjne ścieki...
Awatar użytkownika
K.

K. Nie Sty 13, 2019 5:55 pm

- dzięki temu tvp uruchomi TVP Religia w MUX3 w zamian za TVP Sport (dubel)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości