[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP i Polskie Radio mają dostać w 2021 r. do 1,95 mld zł rekompensaty z budżetu państwa

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kolega

TVP i Polskie Radio mają dostać w 2021 r. do 1,95 mld zł rekompensaty z budżetu państwa

kolega Czw Lis 26, 2020 5:40 pm

Ja wiem , że za chwilę zacznie się pisanie jaki to skandal , ale ja wczytałem się w wysokość innych " darowizn " i przeczytałem , że podobną kasę rocznie bierze np . MPK w Gliwicach ... To przyznam , że nie wiem czy wątpliwości nie powinny się pojawiać też przy kolejnych " obdarowanych " .
Awatar użytkownika
Moko

Re: TVP i Polskie Radio mają dostać w 2021 r. do 1,95 mld zł rekompensaty z budżetu państwa

Moko Czw Lis 26, 2020 6:05 pm

Weźcie się za uczciwą robotę pseudo „dziennikarze”!
Awatar użytkownika
Mol

Re: TVP i Polskie Radio mają dostać w 2021 r. do 1,95 mld zł rekompensaty z budżetu państwa

Mol Czw Lis 26, 2020 6:08 pm

Gastronomia upada przez nieudolne decyzje tego rządu, a te nieszczęsne media tylko rączki po pieniążki wyciągają. Dno dna.
Awatar użytkownika
AS

AS Czw Lis 26, 2020 6:54 pm

"kolega " napisał(a): Ja wiem , że za chwilę zacznie się pisanie jaki to skandal , ale ja wczytałem się w wysokość innych " darowizn " i przeczytałem , że podobną kasę rocznie bierze np . MPK w Gliwicach ... To przyznam , że nie wiem czy wątpliwości nie powinny się pojawiać też przy kolejnych " obdarowanych " .
Chyba ci się rząd wielkości pomylił, 1,95 mld zł to więcej niż cały roczny budżet Gliwic, więc tak, wywalanie rocznie prawie 2 mld na rządową propagandę z naszych podatków to skandal!
Awatar użytkownika
AS

AS Czw Lis 26, 2020 6:55 pm

Kurski będzie doić, póki mu partia na to pozwoli. A po nich choćby potop
Awatar użytkownika
MieczPol

MieczPol Czw Lis 26, 2020 7:46 pm

Proszę, powiedzcie mi jak to jest, że tysiące zakładów pracy zostało zlikwidowanych bo żekomo nie przynosiły zysku. Ja i tysiące ludzi straciło pracę i aby przeżyć zmuszeni byliśmy sprzedawać wszystko czego się dorobiliśmy aby przetrwać.Dlaczego nie zrobić również tak teraz- nie ma zysku to sprzedać albo przekształcić.
Awatar użytkownika
MieczPol

MieczPol Czw Lis 26, 2020 7:46 pm

Proszę, powiedzcie mi jak to jest, że tysiące zakładów pracy zostało zlikwidowanych bo żekomo nie przynosiły zysku. Ja i tysiące ludzi straciło pracę i aby przeżyć zmuszeni byliśmy sprzedawać wszystko czego się dorobiliśmy aby przetrwać.Dlaczego nie zrobić również tak teraz- nie ma zysku to sprzedać albo przekształcić.
Awatar użytkownika
Irek

Irek Czw Lis 26, 2020 7:58 pm

to jest skandal znowu do TVP skandal...po prostu nie oglądam TVP
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Czw Lis 26, 2020 7:59 pm

wyrzucic prowadzacy TVP wiadomości
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Czw Lis 26, 2020 8:03 pm

"Irek" napisał(a): to jest skandal znowu do TVP skandal...po prostu nie oglądam TVP

PiS podnosi podatki od nowego roku "by ratować gospodarkę". Tak, tylko że przedsiębiorcy prawie nic nie dostają. Widac, że brakuje na 500+ i inne wyborcze kiełbasy. A firmy? Niech zdychają. PiS to jeszcze gorsza wersja PZPR. Tylko, że ciemny lud, który ich wybrał uwielbia to. Bo ważne że "piniendze" są za nic.
Awatar użytkownika
pol

pol Czw Lis 26, 2020 9:49 pm

POLSKIE RADIO ( JEDYNKA , TRÓJKA) TO GÓWNO I NAJGORSZY SYF I BARACHŁO
Awatar użytkownika
Dopiero teraz

Dopiero teraz Czw Lis 26, 2020 10:53 pm

Dopiero teraz na to wpadliście? Tak ma być do roku 2025...
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pią Lis 27, 2020 12:37 am

"pol" napisał(a): POLSKIE RADIO ( JEDYNKA , TRÓJKA) TO GÓWNO I NAJGORSZY SYF I BARACHŁO

Powiedział i włączył RMF...
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Pią Lis 27, 2020 1:05 am

A ja sie w tym Rfefemem daje bić batem za dwasiedemset jako reporterka i mówią mi, że do nich sie nie wraca.
Awatar użytkownika
Teleman

Teleman Pią Lis 27, 2020 1:09 am

Kasia piłaś? Nie pisz
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości