WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Babcia Władzia

TVP Info przenosi się do nowego studia z 22-metrową ścianą ekranów LED (wideo)

Babcia Władzia Pią Lis 02, 2018 5:03 pm

Nawet studio ze złota im nie pomoże.
Awatar użytkownika
valdo

Re: TVP Info przenosi się do nowego studia z 22-metrową ścianą ekranów LED (wideo)

valdo Pią Lis 02, 2018 5:07 pm

Nowe studio-stara ekipa.Nie pomoże puder, róż kiedy stara d..a już.
Awatar użytkownika
Marek

Re: TVP Info przenosi się do nowego studia z 22-metrową ścianą ekranów LED (wideo)

Marek Pią Lis 02, 2018 5:15 pm

Polsat Sport Premium ma dłuższy ekran! Ciekawe czy telewizje porównują między sobą długość swoich ekranów?
Awatar użytkownika
wiesz więcej

wiesz więcej Pią Lis 02, 2018 5:16 pm

Z gówna miodu nie zrobisz.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pią Lis 02, 2018 5:21 pm

WOW nowe studio robi wrażenie! Widać ze po latach regresu TVP wreszcie się rozwija. Ależ dobra była decyzja z mianowaniem Olechowskiego na szefa TAI. W kilka miesięcy zrobił więcej niż inni przez kilka lat
Awatar użytkownika
PP

PP Pią Lis 02, 2018 5:29 pm

Myślałem, że to studio TVN24
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Lis 02, 2018 5:36 pm

Ładnie zapakowana kupa nadal bedzie tylko kupą.
Awatar użytkownika
panbuk

panbuk Pią Lis 02, 2018 5:43 pm

Piep..ijcie jeszcze wodotrysk po środku to wam ( specjalnie z małej litery ) wzrośnie oglądalność wśród ( bez obrazy ) hydraulików .
Awatar użytkownika
R2D2

R2D2 Pią Lis 02, 2018 5:49 pm

Kłamstwa będą duuuużo lepiej widoczne ;)
Awatar użytkownika
Konrad

Konrad Pią Lis 02, 2018 5:50 pm

Droga Pani redaktor z TVP Info - naszpikowane nie elektroNIKĄ - a eleKTROniką. Czas poznać język polski i prawidłowe akcentowanie.
Awatar użytkownika
R2D2

R2D2 Pią Lis 02, 2018 5:50 pm

"Ja" napisał(a): WOW nowe studio robi wrażenie! Widać ze po latach regresu TVP wreszcie się rozwija. Ależ dobra była decyzja z mianowaniem Olechowskiego na szefa TAI. W kilka miesięcy zrobił więcej niż inni przez kilka lat

Powiedz chociaż, że to łubu-dubu za 2 zł, proszę...
Awatar użytkownika
błożę cus polskie

błożę cus polskie Pią Lis 02, 2018 5:53 pm

Szkoda mi tych ludzi tam pracujących, wystawionych na całościenną ekspozycję nacjopropagandy
Awatar użytkownika
mecenas z Hamburga

mecenas z Hamburga Pią Lis 02, 2018 5:59 pm

"błożę cus polskie" napisał(a): Szkoda mi tych ludzi tam pracujących, wystawionych na całościenną ekspozycję nacjopropagandy

ja bym juz teraz na ich miejscu szukał dobrego papugie, który pociagnie sprawę o pracę w warunkach zagrażających życiu, zdrowiu i czystości moralnej
Awatar użytkownika
Edzio

Edzio Pią Lis 02, 2018 6:08 pm

Ha, ha 4 K, a ośrodki regionalne pracują w SD
Awatar użytkownika
Kamil34

Kamil34 Pią Lis 02, 2018 6:21 pm

TVP Info super stacja, oglądam z przyjemnością.
A co do manipulacji to szkoda tylko że przeciwnicy tego programu nie mogą podać choćby jednego przykładu gdzie powiedziano nieprawdę?
W TVN24 tyle różnych rzeczy słyszałem nieprawdziwych i jakoś też muszę z tym żyć.
Gdyby nie TVP to raczej z TVN-u nie dowiedziałbym się o aferze reprywatyzacyjnej, vatowskiej czy innych przekrętach poprzedników.
Prawda kole w oczy i dlatego TVP tak jest atakowana. Przełamali monopol i się narazili.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości