WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Seba

TVP Info rusza z programem poradnikowym o koronawirusie (wideo)

Seba Śro Mar 11, 2020 4:15 pm

Dlaczego wszystkie media robią reklamę FB, przecież im za to nie płacą.
Nie pamiętam za którego prezesa ale miano zawsze mówić media społecznościowe bez nazwy wymieniania.
Wiele firm odsyla zawsze do swojej strony www i przez łatwe logowanie (przez FB IN TW itp) daje możliwość wypowiedzi
Awatar użytkownika
majkk

Re: TVP Info rusza z programem poradnikowym o koronawirusie (wideo)

majkk Śro Mar 11, 2020 5:09 pm

"Seba" napisał(a): Dlaczego wszystkie media robią reklamę FB, przecież im za to nie płacą.
Nie pamiętam za którego prezesa ale miano zawsze mówić media społecznościowe bez nazwy wymieniania.
Wiele firm odsyla zawsze do swojej strony www i przez łatwe logowanie (przez FB IN TW itp) daje możliwość wypowiedzi

Bo tma jest dużo ludzi co w tym dziwnego. Facebooka nie trzeba juz dawno reklamować.
Awatar użytkownika
lolo

lolo Pią Mar 13, 2020 9:37 pm

co maja zrobić sprzedawcy żadnej ochrony a skupisko ludzi ogromne,my tez ludzie
Awatar użytkownika
mirosław

mirosław Sob Mar 14, 2020 9:32 am

Witam. Chodzi o Polaków powracających z zagranicy.Kwarantanna domowa.A co jeśli w domu mieszka jeszcze póki co zdrowa rodzina?.
Awatar użytkownika
Nana

Nana Sob Mar 14, 2020 1:28 pm

Dlaczego kopalnie nie są zamykane? Przecież Ci ludzie są tam bardzo narażeni, panuje tam brak higieny, dezynfekcji.
Awatar użytkownika
anetka

anetka Sob Mar 14, 2020 1:49 pm

Małe sklepy wprowadziły ekrany oddzielające sprzedawcę od klientów. Czy wielka sieć Biedronka zamierza chronić swoich pracowników przy kasach ? Jeżeli mają pracować i nie zarażać swoich bliskich na Koronawirusa , oraz rozsiewać wirusa poprzez wydawanie pieniędzy . Czy montaż ekranów nastąpi?, jeżeli mają pracować dla społeczeństwa to niech sami będą bezpieczni.
Awatar użytkownika
Małgorzata

Małgorzata Sob Mar 14, 2020 3:38 pm

Mam 62 lata i jestem w grupie podwyższonego ryzyka zachorowań na koronawirusa, w związku z tym , chciałam zapytać, czy i kiedy osoby , które skończyły 60 lat będą szczepione przeciwko zapaleniu płuc tak, jak to jest wykonywane w Niemczech i gdzie trzeba się zgłosić w tej sprawie ?
Awatar użytkownika
Aaaa

Aaaa Sob Mar 14, 2020 4:16 pm

Co ze stacjami benzynowymi ?? O nich wogole się nie mowi. !!! A tam ludzi pełno bo tanie paliwo. Pracownicy się boją wcale się nie dziwię.
Awatar użytkownika
Maverick.: SANATORIUM "WLOKNIARZ" BUSKO ZDROJ

Maverick.: SANATORIUM "WLOKNIARZ" BUSKO ZDROJ Sob Mar 14, 2020 4:26 pm

Wstrzymane sa pobyty w Sanatoriach dla kuracjuszy z FOZ. . Rozumiem, ze rowniez dotyczy to pacjentow Sanatoriow (pelnoplatnych)
Czy jesli wplacilem zaliczke na turnus zdrowotny w kwocie 600zl w Grudniu 2019 roku to czy powinna byc ona zwrocona w calowci ?,
( turnus mial sie rozpoczac 23 marca -- 4 kwiernia )
Czy SANATORIUM w BUSKU ZDROJU MA PRAWO POTRACAC jakakolwiek kwote z mojej zaliczki.?.
Uwazam, ze powinienem otrzymac zwrot pzaliczki w calosci, gdyz moja rezygnacja wynika z przyczyn losowych tj epidemii koronawirusa,
a Snatorium ma otrzymac wsparcie polskiego Rzadu, a nie wsparcie od emerytow..
Awatar użytkownika
Maverick.: SANATORIUM "WLOKNIARZ" BUSKO ZDROJ

Maverick.: SANATORIUM "WLOKNIARZ" BUSKO ZDROJ Sob Mar 14, 2020 4:29 pm

Wstrzymane sa pobyty w Sanatoriach dla kuracjuszy z FOZ. . Rozumiem, ze rowniez dotyczy to pacjentow Sanatoriow (pelnoplatnych)
Czy jesli wplacilem zaliczke na turnus zdrowotny w kwocie 600zl w Grudniu 2019 roku to czy powinna byc ona zwrocona w calowci ?,
( turnus mial sie rozpoczac 23 marca -- 4 kwiernia )
Czy SANATORIUM w BUSKU ZDROJU MA PRAWO POTRACAC jakakolwiek kwote z mojej zaliczki.?.
Uwazam, ze powinienem otrzymac zwrot pzaliczki w calosci, gdyz moja rezygnacja wynika z przyczyn losowych tj epidemii koronawirusa,
janusz_us@hotmail.com
a Snatorium ma otrzymac wsparcie polskiego Rzadu, a nie wsparcie od emerytow..
Awatar użytkownika
Gana

Gana Sob Mar 14, 2020 5:59 pm

Miałam kontakt 2tyg temu z osobą która była w Anglii od 2dni mam katar i dziś stan podgoraczkowy lekko pokazuje mam astmę i rozedme czy mogę mieć koronawirusa co powinnam zrobić
Awatar użytkownika
Gana

Gana Sob Mar 14, 2020 6:00 pm

Miałam kontakt 2tyg temu z osobą która była w Anglii od 2dni mam katar i dziś stan podgoraczkowy lekko pokazuje mam astmę i rozedme czy mogę mieć koronawirusa co powinnam zrobić
Awatar użytkownika
Gana

Gana Sob Mar 14, 2020 6:00 pm

Awatar użytkownika
Polka

Polka Sob Mar 14, 2020 6:11 pm

miałam kontakt z osobą ktora2tyg temu wróciła z Anglii nie ma objawów koronawirusa ja natomiast od 2dni mam katar i dziś stan podgoraczkowy pokasluje jestem w grupie ryzyka mam choroby pluc co powinnam zrobić czy to może być koronawirusa za dwa dni mam mieć kolonoskopie że znieczulenie czy powinnam odmówić zrezygnować proszę o odpowiedź słucham TVP info
Awatar użytkownika
Zdal. sprzedawca

Zdal. sprzedawca Nie Mar 15, 2020 2:50 am

Dlaczego magazyny z odzieżą prowadzą sprzedaż przez internet, kiedy w takim magazynie pracuje ponad 2000 osób, w czasie przerw na stołówce przebywa ponad 50 osób, a w autobusach dojeżdża po ponad 40 osób. Szkoda, że Ci pracownicy nie mogą odpowiedzieć na apel premiera i nie mogą zostać w domu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości