WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Antoni

Re: Tvp.info uruchomiła Twoje Info

Antoni Nie Gru 06, 2015 2:21 pm

Trybunał
Jak Trybunał ogłaszał swoją decyzję o wyborze nowych sędziów przez Platformę do tegoż
trybunału .Ze trzech kandydatów jest prawidłowo wybranych a dwóch nieprawidłowo.
Przypomniał mi się P.Laskowik gdy w występie z drugim aktorem który twierdził że
"tiaktor " traktor jest zły Wtedy P,Laskowik zwrócił mu uwagę żeby nie szerzył
propagandy " defektyzmu ".Bo nie cały traktor jest zły tylko jedno koło jest zepsute ,
a to nie to samo I jak ładnie brzmi.To było za komuny .Ale patrząc na wygląd członków Trybunału
mogli oni osądzać według P.Laskowika .Ze nie ustawa platformy o wyborze pięciu
sędziów jest zła .Bo byłoby to szerzenie propagandy" defektyzmu" Przecież można osądzić że
tylko dwóch sędziów zostało nieprawidłowo wybranych ale jak ładnie to brzmi.Gdyby Trybunał stwierdził że cała uchwała
platformy jest zła to było by to szerzenie propagandy " defektyzmu "I tu mamy powtórkę z rozrywki
jak za znanych czasów.
Awatar użytkownika
Antonina

Antonina Pią Gru 11, 2015 3:56 pm

Nowoczesna jestem i należę do nowoczesnej dlatego idę na demonstrację uliczną
manifestować niezadowolenie z tego jak mi każe przewodniczący .Wezmę ze sobą dwa duże psy
które będą szczekać głośniej niż moi koledzy w sejmie .Nie mając czym będą machać ogonkami
Po demonstracji pójdę złożyć kwiaty na grobie mojego Generała .Szkoda że nie wiem gdzie
leży Lenin też bym mu złożyła wieniec Podobno niema go w Poroninie Taka jestem nowoczesna.
Awatar użytkownika
Tymek

Tymek Pią Gru 11, 2015 4:57 pm

Moja 4-letnia wnuczka liczy do stu .Nie wstyd wam.
Uchowaj nas Panie Boże od ognia ,wojny i takiej opozycji.Nikt w Platformie ani w Nowoczesnej
nie potrafi policzyć do czternastu Od trzeciego grudnia do jedenastego naliczyli powyżej
czternastu dni .Niektórzy z nich to podobno bankowcy Widocznie po sukcesie w Trybunale
musieli zabalować i zaliczyli do dni kilka nocy I znowu telewizje uwierzyły w ich bajania .
Ale daliście plamę w środkach przekazu .Moglibyście nas telewidzów chociaż przeprosić
Ale w TV jakby nic się nie stało i zamiatacie wszystko pod " dywan "Jesteście z obecną
opozycją jak jedna rodzina.
Awatar użytkownika
Antoni

Antoni Pon Gru 21, 2015 6:14 pm

Telewizja
Czy stacje telewizyjne TVP,TVP info są polskimi programami I dlaczego nie segregują
podawanych wiadomości Nie zależy im na opinii Polski w świecie .A wręcz robią wszystko
aby nasz kraj kompromitować .Podają nie sprawdzone wiadomości uzyskane od mało
wiarygodnych osób .Podawana jest nieprawdziwa krytyka Rządu czy partii .Te fałszywe
opinie idą w eter I przez satelity w świat .A świat słysząc to utrwala fałszywą opinię o Polsce .
A potem udają zaskoczonych "o już Bruksela wie o konflikcie z trybunałem .O już świat mówi
o aferze w polskim Ministerstwie Obrony .Jaki to wstyd dla kraju .Zapomnieli że to oni sami
podali niedawno tą wiadomość Wiemy że nieprawdziwe wiadomości są celowo podawane
w kraju aby wywołać zamęt ,konflikt ,podział społeczeństwa .Wtedy są sensacje i jest
o czym mówić.Dawniej obowiązywało przysłowie " co się stanie w domu niegadaj nikomu"
teraz to w TVP Info nic ich nie obowiązuje .Podobno mają być nowe władze w TVP jeśli
nie jest możliwe ograniczenie nadawania niesprawdzonych wiadomości i nadawanie tych kture
nie obniżają autorytetu Polski w świecie .To proszę o zmianę oznaczenia z TVP Info
na TV Info oraz TVP na TV Myślę że sposób przekazywania wiadomości Polskiej
telewizji powinien być zbliżony do przekazu wiadomości BBC Nikt by nie słuchał bełkotu
stacji komercyjnych w Polsce.W TVP można by mniej mówić ale z sensem a program uzupełniać
muzyką lub w inny sposób.Była by to pierwsza w Polsce wiarygodna telewizja.
Awatar użytkownika
TymekTwoje imię/nick

TymekTwoje imię/nick Nie Gru 27, 2015 2:05 pm

Marsze Polonii
Słyszałem że Polacy za granicą również urządzali protesty dla poparcia Platformy ,
Nowoczesnej, PSL i SLD oraz P.Kijowskiego .Ci ludzie was kłamią oni są pazerni chcą dalej rujnować
Polskę dla własnych korzyści .Nie dajcie się oszukiwać oni co innego mówią a co
innego robią Robią to pod pretekstem walki o demokrację Pomyślcie czy demokracja
to tylko Trybunał Można by rozwiązać trybunał a demokracja dalej będzie .
Oni chcą za wszelką cenę pozbyć się nowego rządu Bo po latach udało
nam się wybrać prawdziwie Polski rząd patriotyczny, uczciwy i sprawiedliwy oraz
Prezydenta wykształconego i o wysokiej kulturze co już niejednokrotnie udowodnił Nie
wierzcie platformie oni przez osiem lat prawie nic nie zrobili dla ludzi .Dbali tylko
o siebie Nowoczesna to zbiór ludzi pyszałkowatych i krzykaczy PSL ich przywódca
P.Kosiniak-Kamysz taki sam, nie zna życia wiejskiego Jest mieszkańcem dużego miasta
i wątpię czy widział w naturze koguta ale trzyma z platformą SLD z przywódcą Milerem zapomnieli
o biedniejszych ludziach są tam działaczki pewnie to będą Fornalskie Felki .One
też wspierają bogatych Chociaż SLD to już prawie niema P.Miler ich zatopił .Ale
mają jeszcze czasami okazję wypłynąć na protestach chociażby byle jakich.
Według tego co słyszałem to również protestowała Polonia w Anglii w której niema
trybunału a jest demokracja .Was w marszu protestacyjnym wyprowadzono w "pole "
.Platforma i ich poplecznicy chcieliby pozostawić sobie przynajmniej Trybunał
i tylko o niego idzie spór Ale oni was oszukują ,kłamią że idzie o całą demokracje
W Polsce sądownictwo nieprawidłowo działa na czele z Trybunałem i nie tylko sądownictwo Dlatego PiS przywraca
prawie wszystko do normalności .Byli rządzący się tego boją bo mogą być ukarani
za nadużycia i złe rządzenie.Nie wierzcie żadnym propagandzistom którzy gotowi są
zaprzedać kraj obcym państwom prosząc o pomoc Unie i inne kraje licząc że tą metodą osiągną
władzę.Już my to kiedyś przerabiali .A historia może się powtórzyć
Tylko PiS i obecny Prezydent są wiarygodni .Innych wichrzycieli przeganiajcie.
Jest to trudne bo oni mają bardzo dobrze opanowaną propagandę.Myślę że jeśli były
pochody Polonii na rzecz poparcia Platformy i ich koalicjantów to brała w nich nieduża
ilość protestujących .U nas nie podano.żadnych liczb ani w TV ani przez organizatora
P.Kijowskiego .
Awatar użytkownika
Tymek

Tymek Czw Sty 07, 2016 1:57 pm

Sobotnie pochody
Ciekawe czym wam się zasłużył P.Petru Jeszcze nie uczynił nic dobrego niczym dobrym
się nie wyróżnił Niema żadnych pozytywnych osiągnięć w sejmie A wy uczestniczycie w pochodach .
Wymachujecie flagami .podskakujecie i idziecie jak wam każe .Za te wasze dziwactwa on zbierze śmietankę
a wam zostanie czapka gruszek.Liczycie że nie tylko będzie szefem nowoczesnej ale przejmie
platformę której chcecie się zrewanżować za otrzymane stanowiska ,dodatki do emerytur
i inne przywileje otrzymane wcześniej Wielbicie P.Petru ale to będzie tak jak z tym cyganem.Który
przed posłaniem syna z dzbankiem po wodę sprawił mu lanie bo jak rozbije dzbanek to będzie
zapóżno na baty.P.Petru chwalcie i podskakujcie ,wymachujcie konstytucją i flagami póki jeszcze
nic konkretnego nie zrobił bo jak coś zrobi to będzie zapóżno na pochwały
Te pochody to mi przypominają redyk owiec na hale Nie mają flag ani konstytucji ale machają
ogonkami i beczą podzwaniają I wraz z baranami muszą słuchać bacy i juhasów i iść potulnie we wskazanym kierunku za to
dostaną rekompensaty i dodatki na oślej zielonej łączce Szkoda że to tylko dwa razy w roku.
Walczycie o trybunał po co przecież w kilku państwach skandynawskich go niema
a demokracja ma się dobrze Gdyby prawo było dobre to po co trybunał Ale w kraju przy uchwalaniu
prawa każdy kto tylko mógł przeciągał go na swoją stronę i tak namotali że teraz w trybunale przydały by się same
Salomony W pochodach żądajcie porządkowania prawa i krzyczcie precz z trybunałem będą
oszczędności .Powstał jakiś Komitet Obrony Demokracji prawdopodobnie na zasadzie
jest złe prawo jest zły trybunał jest demokracja .Jest dobre prawo trybunał jest zbędny niema
demokracji.Tyle umów śmieciowych marne zarobki ludzi traktuje się jak niewolników to jest tu
demokracja czy jej tutaj niema P.Kijowski Dobrze że wy protestujący złożyliście skargę na PiS za łamanie praw
i demokracji do Unii Europejskiej Jestem przekonany że Unia przywoła platformę ,nowoczesną
SLD,PSL i innych wichrzycieli do porządku i was w końcu uspokoi..Co pozwoli rządzącym
spokojnie pracować
Awatar użytkownika
Tymek

Tymek Wto Sty 12, 2016 5:08 pm

telewizja TVP
Moim zdaniem mimo zmian na stanowiskach w środkach masowego przekazu
żadne inne zmiany nie nastąpią .Z mojego punktu widzenia i nie tylko mojego
to nie jest ważne komu podlega TVP ale czy jest wiarygodna .Czy można wierzyć
w to co mówią w TV Uważam że uwiarygodnienie telewizji jest niemożliwe.Nie ma
odpowiednich kadr ani na szczeblu wyższym ani niższym.Dowodem jest np.
nie tak dawne uświadamianie ludzi w Polsce że należy przyjmować imigrantów
a ci sprzeciwiający się są bez sumienia i serca.Do przyjmowania imigrantów
nawoływali redaktorzy ,ludzie z tytułami naukowymi i wszyscy razem nie
potrafiliście ani trochę ocenić sytuację właściwie .Chcieliście się podlizać
wtedy rządowi bo on tak mówił Nie słuchaliście ludzi którzy mieli odmienne
zdanie I wyszliście na głupka.Takich redaktorów jak mają Polsat czy TVN na
przykład PP.Olejnik ,Morozowski czy P.Piasecki jest na kopy we wszystkich
stacjach również w TVP Oni pouczają zaproszonych rozmówców i telewidzów
wygłaszają teorie które ani godziny nie są wiarygodne a im wydaje się że są tak
mądrzy jak nikt na świecie.
Ale również chodzi o rozmówców zapraszanych do studia
takich jak PP.Niesiołowski,Kierwiński,Gasiuk-Pihowicz,Petru,Neumann Budka i podobnych
nie powinno się zapraszać na rozmowy Bo kłamią ,opowiadają wymyślone historie
aby zdobyć popularność dla siebie i partii .Myślą że wszyscy w koło im uwierzą To bardzo
się mylą .Takich jak opisałem redaktorów i zapraszanych rozmówców nie chciałbym
widzieć ani słuchać w nowej TVP Chciałbym widzieć i słyszeć zdolnych i bezstronnych
którym można wierzyć w większość podawanych przez nich wiadomości.I takich którzy nie
kompromitują się zaproszonymi rozmówcami Może się zdarzyć raz że rozmówca
opowiada fanaberie ale nie powinno się go zapraszać powtórnie.W Polsce jest wielu
zdolnych ludzi którzy potrafili być prawdziwymi dziennikarzami .Ale musieliby dostawać
wynagrodzenie za podawanie wiadomości prawdziwych i za ciekawe wywiady
z ciekawymi ludziami Bo jak obecnie to nikt z moich znajomych na żadnym programie nie
ogląda wiadomości i wywiadów.Czy można oglądać wywiad jeśli pytają P.Niesiołowskiego
o sprawy konstytucji i trybunału a on zna się tylko na komarach i muchach.Podobnych
przypadków jest bardzo wiele .Nie wierzę że kiedykolwiek TVP upodobni się do BBC.
Awatar użytkownika
wlady

wlady Pią Sty 22, 2016 10:30 pm

a ty to chyba z kosmosu? zacznij z schetyną
Awatar użytkownika
Tymek

Tymek Nie Sty 24, 2016 1:17 pm

Jednorazowy dodatek
W związku z tym że płacący ubezpieczenie rolnicze mają małe emerytury ale również składki ich były
niskie .Miesięcznie płacili 1/3 tego co ja musiałem płacić miesięcznie w ZUS Uważam
że przyznanie pełnej wysokości jednorazowego dodatku im do emerytury byłoby
niesprawiedliwe w stosunku do mojego minimalnego dodatku.Również proszę zwrócić
uwagę że przywódcy PSL P.Kamysz i inni we wszystkich możliwych sprawach
występują przeciw PiS. Niech płacącym ubezpieczenie rolnicze dodatek wypłacą ich przywódcy przy pomocy
platformy Nie róbcie im prezentu bo dla płacących ZUS w pełnym wymiarze będzie
niesprawiedliwe.
Awatar użytkownika
Antoni

Antoni Pon Sty 25, 2016 2:48 pm

Śierotki Janosika
Manifestacja w obronie KOD / czytaj Komitet Obrony Darmozjadów / była wspólna
dwóch powiatów Nowego Targu i Zakopanego Nie bardzo umiem liczyć ale gdybym
zdjął buty /było zimno/ to na policzenie wystarczyło by mi wszystkich palców.
Manifestowali na ulicznym przejściu dla pieszych tam i z powrotem,tam i z powrotem
Nie widziałem
u nich puszki na złotówki dla pana KIjowskiego.Gratuluję organizatorowi że było
wielu manifestantów.A przecież mógł przyjśc tylko jeden
Awatar użytkownika
Tymek

Tymek Śro Lut 03, 2016 5:55 pm

O posłach platformy i nowoczesnej
Jeśli jest robiony wywiad z np. P.Neumann to wszystko co on mówi nie trzyma się kupy.
jest śmieszne .I nie tylko jego wypowiedzi ale również jego innych z platformy posłanek i posłów
Jak PP.Budka Schetyna ,Niesiołowski Kropiwnicki Kopacz Kierwińskii wielu innych posłów z platformy.Czy wy nie macie
swojego honoru i ambicji być normalnymi ludziami i mówić o tym co jest w rzeczywistości.
Wszystko przekłamujecie przemieniacie .Przypisujecie sobie czyli platformie zasługi
których nie macie i nie mieliście Nie przejmujecie się tym że się z was ludzie śmieją.
Każdy wie że tonący brzytwy się chwyta .Ale nie lepiej utonąć z honorem niż
podrzynać sobie gardło powoli.
Kiedyś w opozycji był PiS i oni tego nie robili co obecnie platforma wyprawia. Ich krytyka
była umiarkowana i konkretna Widzieli swoje błędy i swoje osiągnięcia .Dlatego zdobyli
władzę Niech ci krzykacze z platformy przestaną być zdrajcami wynosząc sprawy
za granicę które sami rozpętali .Przestańcie przeszkadzać PiS
w rządzeniu krajem Ogłupiacie ludzi pochodami którzy jeszcze wam wierzą Ale
jeśli przestaną wierzyć to musicie im płacić za udział w pochodzie..
Zostawcie PiS w spokoju dajcie im rządzić Jeśli im to rządzenie nie wyjdzie to za
cztery lata znowu będziecie u władzy .Ale musicie zmądrzeć uprawiać mądrą krytykę
rządzących pokazać że jesteście myślącymi normalnymi ludziami Wiem że to będzie dla
platformy trudne bo przez osiem lat nikt z platformy nie wykazał się podstawowymi
pozytywnymi wartościami myślenia i działania.
Nie piszę o nowoczesnej bo ta partia nie przetrwa długo .Nie ma tam ani jednego
kandydata na prawdziwego posła .Wychodzi na mównicę straszy i ,krzyczy na wszystko
co proponuje rząd nic w zamian nie oferując.Bronią demokracji której im nikt nie zabiera
Chcą być głośni ale chyba nie wiedzą po co ich wybrano do sejmu..
Awatar użytkownika
Tymek

Tymek Sob Lut 13, 2016 4:05 pm

500+ to dosyć duża i potrzebna pomoc
Uczeni , nie uczeni specjaliści od demografii badają myślą opracowują wnioski .
Jak by można było zwiększyć ilość urodzin w kraju.W jednej z audycji TV był
wywiad i jeden ze specjalistów od demografii z tytułem doktora stwierdził że
w latach osiemdziesiątych był wyż demograficzny spowodowany stanem wojennym.
Ale obecnie on nie jest za tym by coś podobnego teraz wprowadzać.Debatują posłowie
debatują różni naukowcy wiele słów wypowiadają .Ale gdyby ich przemowy można
było przesiać to by się okazało że 95% to plewy i niepotrzebna mowa marnowanie czasu a tylko
5% to mini konkrety które co nieco proponują .
Przyczyna wyżu demograficznego w latach 1970 i 1980 jest taka że za Gierka
i wcześniej budowano bardzo dużo mieszkań .Na które prawie każdego pracującego
było stać,były ogólnie dostępne.Obecnie są budowane mieszkania ale tak drogie
że przeciętnego pracownika na kupno nie jest stać.Można brać kredyt ale jeśli się
straci pracę to co wtedy czym się spłaci raty brać sznur i do lasu szukać gałęzi..
Młodzi jak się pobiorą krępują się rodziców czy rodzeństwa chcą się wyprowadzić
tylko dokąd i za co.Mogą wynająć mieszkanie ale trzeba zapłacić czynsz np.400 zł
odstępne 600 zł razem 1000 zł.Jeśli ich dwoje pracuje to sobie radzą .Ale jak tu mieć
dzieci jeśli w każdej chwili właściciel może podnieś wysoko cenę lub wypowiedzieć umowę
.To co wtedy robić
z dziećmi Z tego co wiem to w moim otoczeniu połowa młodych wyjechała za granice
z powodu braku mieszkania i pewności że w tym mieszkaniu wychowają dzieci
i dożyją starości Jeśli dajecie 500 zł dla dzieci to dobry pomysł .Ale róbcie to w spokoju
bez wielkiego rozgłosu i nie chwalcie dnia przed zachodem Bo na razie nie wiadomo
jakie będą efekty.I radzę zapamiętać wszelkim uczonym i nie uczonym że
przede wszystkim podstawą rodziny są mieszkania Tanie ,dostępne dla mało
zarabiających mieszkania komunalne.Platforma budowała drogi,stadiony i inne
inwestycje publiczne .Zapomnieli o zwykłych ludziach dla których prawie nic nie
zrobili .Może nowy rząd lub władze lokalne wezmą się za budowę tanich dostępnych dla
mniej zamożnych mieszkań komunalnych a przyrost naturalny będzie jak w latach
osiemdziesiątych .
Awatar użytkownika
leszek

leszek Pon Lut 29, 2016 11:25 am

ci co chodza z kodem nowoczesna petru lider pelo schetyna i psl oczywiscie reszta partyjnych czlonkow z tych partii powinni byc podziagnieci do odpowiedzialnosci to kary pieniezne finansowe za brak odpowiedzialnosci ich miejsca to sejm tylko sejm za to placi panstwo polskie tam tylko powinni sie znajdowac i ciezko tyrac na rzecz polski i polakow a nie robic burdy na ulicach to tak ze szkodza sobie i polsce niezalowac im sprawiedliwosci
Awatar użytkownika
Tymek

Tymek Pon Lut 29, 2016 3:26 pm

Marsz protestacyjny KOD
W TVN oglądałem demonstracje partii opozycyjnych w sprawie poparcia dla P.Wałęsy .
O czym bardzo mało mówiono .Nie wiadomo dlaczego czepiano się partii rządzącej
i prezydenta .Sypały się wyzwiska jak na przykład "mały kurdupel "ubliżano prezydentowi.
Jak się przyglądałem organizatorom tego marszu ,platformie,PSL ,SLD ,nowoczesnej
to mi tutaj kogoś brakowało do tego towarzystwa już wiem
P.Palikota ze swoimi atrybutami świńskim ryjem i fajfusem do którego kiedyś
uśmiechała się jedna z redaktorek w czasie wywiadu.Wtedy byłby komplet przywództwa.
Ale miał rację kiedyś jeden z ministrów mówiąc że Polska to "dziki kraj ".Zresztą jeśli tą
manifestację oglądali reporterzy zagraniczni to na pewno pomyśleli że Polacy to jednak
dzikusy.Myślę że PIS nie powinien wspierać i starać się ułatwiać życie ludziom.Oni
tego nie doceniają dostanie 500 zł.na dziecko ale i tak niektórzy pójdą protestować
przeciwko PIS Oni nie rozumieją że przez te manifestacje stracą swoje przywileje
a wywalczą koryto dla opozycji.Sprawdziłem które stacje transmitowały manifestacje
i mam pełne uznanie dla TVP i Polsatu w których nie było tego żenującego przekazu
tylko TVN nadawał.
Awatar użytkownika
Tymek

Tymek Czw Mar 10, 2016 6:33 pm

WOLNOŚĆ
Pisałem już nieraz o tym że nie można określić dokładnie daty odzyskania niepodległości .Bo
w kraju pozostają kolaboranci ,zdrajcy i inni wichrzyciele Którzy będą potajemnie
pracować na rzecz obcych państw .Niektórzy z sentymentu a inni dla osiągnięcia
własnych korzyści Niektórzy aby odzyskać utraconą władzę jak platforma .
Inni aby dorwać się do władzy,jak KOD czy nowoczesna.Mówią przekonują jak to oni
robią wszystko w imieniu narodu .Oficjalnie są wielkimi patriotami a w rzeczywistości
po cichutku są zdrajcami .W kraju sieją zamęt przeszkadzają rządzącej władzy w utrwalaniu
porządku i ładu.Część ludzi współpracuje z nimi bo dotychczas uzyskali od nich
jakiejś korzyści.Inni robią to z niewiedzy i głupoty są słabi ulegając propagandzie Demonstrując
przeciwko wolnej Polcse wymachują Polskimi flagami Obecnie zdrajców widać jak na dłoni.
Obecnie mamy pierwszy Polski rząd .Mamy Polskiego prezydenta.Musimy ich popierać
bo jeśli teraz ustąpimy stracimy wszystko niezależność i wolność.Rząd który nie przynosi
nam ujmy za granicą .Nie idzie na rozmowy z unią czy innymi państwami jak poprzednicy
ugiętych kolanach .Wysłuchiwali co unia powie i uważali to za święte chociaż do naszego
kraju to się nie nadawało.Wolności się nie dostaje raz na zawsze Niepodległości trzeba
pilnować Zawsze znajdą się działacze którzy oficjalnie mówią piękne słowa ludzie protestujcie z nami
będzie wam dobrze wymachujcie flagami .A myślą robicie to dla naszych korzyści
jak dorwiemy się do koryta to będziecie niepotrzebni.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości