WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Chyłka Pchyłka

TVP kręci serial „Jagiellonowie”, kontynuację „Korony królów”

Chyłka Pchyłka Wto Sty 25, 2022 9:05 am

Jeszcze nie ma komentarzy pełnych jadu? Jak to możliwe?
Awatar użytkownika
Marlena

Re: TVP kręci serial „Jagiellonowie”, kontynuację „Korony królów”

Marlena Wto Sty 25, 2022 9:25 am

I dobrze!
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Wto Sty 25, 2022 10:36 am

Na szczęście nie mam telewizora, wić te ubożuchne klimaty rekonstrukcji dawnych czasów nadal będą mi nieznane.
Awatar użytkownika
Asiacz.

Asiacz. Wto Sty 25, 2022 10:39 am

Bardzo dobry krok ze zmianą Jagiełły! Aktorsko był fatalny. Poza tym był po prostu ładnym chłopakiem. A Jagiełło był mężczyzną z krwi i kości. Pozatym- dajmy szansę tej nowej produkcji!
Awatar użytkownika
Helmut Klopp

Helmut Klopp Wto Sty 25, 2022 10:51 am

A scenografia będzie z kartonu i sklejki, czy z mchu i paproci?
Awatar użytkownika
Irek świrek

Irek świrek Wto Sty 25, 2022 11:10 am

Czyli za 25 min. telenowelę kostiumowa tvp zapłaci jakieś pół miliona za odcinek aby przed końcem kadencji można było coś konkretnego przytulić. Aby to wyglądało biznesowo weźmie się na mecenasa /sponsora jakąś spółkę skarbu państwa typu Orlen, PGNiG czy KGHM aby poprawić wskaźniki reklamowe. W końcu to ledwie 125 odcinków ledwie za jakieś 50 mln.
A co do oglądalności - jeżeli korona królów miała średnio 900 tys to teraz to dzieło na jesieni osiągnie z 600 tys.
Awatar użytkownika
SZCZE

SZCZE Wto Sty 25, 2022 11:41 am

Czy Ilona Łepkowska trochę zarobi między Kogel-Mogel 4 a Kogel-Mogel 5?
Awatar użytkownika
Csh

Csh Wto Sty 25, 2022 11:51 am

W okolicznych sklepach zabraklo deski pazdzierzowej
Awatar użytkownika
widz

widz Wto Sty 25, 2022 2:18 pm

W Polsce to nieudacznicy krytykują innych nieudaczników. Miło poczytać tu te komentarze widać od razu, że więcej energii się traci na trollowanie niż na próbę stworzenia czegoś swojego. Te wszystkiie trolle TVN i TVP są żałosne, Drogi TVN, drogie TVP dopłaćcie do swoich produkcji tą kasę, którą wydajecie na tych szympansów klikających w klawiaturę, którym za to płacicie a może wasze produkcje będzie się dało oglądać, Najgorsze że te szympansy wyhodowały sobie kolejne, którym już nie trzeba płacić za plucie jadem, bo robią to za darmo.
Awatar użytkownika
pawellaska

pawellaska Wto Sty 25, 2022 2:19 pm

"SZCZE" napisał(a): Czy Ilona Łepkowska trochę zarobi między Kogel-Mogel 4 a Kogel-Mogel 5?
Bedzie kogel mogel 5 watpie.Bez łaniewskiej tojuznie to samo .
Awatar użytkownika
KacekJurski

KacekJurski Wto Sty 25, 2022 3:11 pm

Jeśli będzie tak samo beznadziejny jak Korona Królów, to ja podziękuję. Jakiś typ w dżinsach łazi i bełkocze jako narrator. Ubrania kucharek czyste, wykrochmalone, jakby świeżo wyjęte z pralki. Ludzie, zero realizmu, a i realizacja niczym teatr telewizji, a nie produkcje pokroju Taboo, Tudorowie, Poldark.
Awatar użytkownika
kacek

kacek Wto Sty 25, 2022 3:48 pm

"Asiacz." napisał(a): Bardzo dobry krok ze zmianą Jagiełły! Aktorsko był fatalny. Poza tym był po prostu ładnym chłopakiem. A Jagiełło był mężczyzną z krwi i kości. Pozatym- dajmy szansę tej nowej produkcji!

Zgadzam się! Tamten koleś był fatalny. Pasował ale do M jak Miłość za któregoś z braci Mroczków ewentualnie, jakby się rozchorwali. Nie znam tego aktora, ale na yt jest jakiś film z teatru, w którym gra. Wygląda na ogarniętego.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Wto Sty 25, 2022 7:48 pm

Oglądałem z zaciekawieniem koronę królów. Jest to serial zrobiony w bardzo ciekawy i mądry sposób. Wiele się nauczyłem. Nie wiem czy "Jagiellonowie" zdołają tak zachęcić ludzi do sięgania po źródła historyczne, jak właśnie zrobiła to Korona królów. Moim zdaniem korona królów postawiła wysoko poprzeczkę i trudno będzie sprostać wyzwaniu. Jednak dobrze, że kręcą kolejny serial historyczno-kostiumowy. Im więcej tym lepiej. Ja na pewno będę tęsknił za moimi ulubionymi aktorami z korony królów, zwłaszcza za Panami z Ukrainy : Panem, Wasylem i Panem Ihorem. Widzę w obsadzie dwie osoby, które grały ważne postaci w koronie królów. Są to Pan Jacek Kopczyński (marszałek dworu Grzegorz Nekanda - I sezon) i piękna Pani Dagmara Bryzek (królowa Jadwiga andegaweńska).. Czekam na odcinki Jagiellonów. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Sty 25, 2022 8:01 pm

Kwidzyn czyli "w Kwidzynie"...
Awatar użytkownika
paulina_paula

paulina_paula Pią Sty 28, 2022 12:16 pm

"Asiacz."
Bardzo dobry krok ze zmianą Jagiełły! Aktorsko był fatalny. Poza tym był po prostu ładnym chłopakiem. A Jagiełło był mężczyzną z krwi i kości. Pozatym- dajmy szansę tej nowej produkcji!

Aktor był doświadczony i bardzo dobrze grał. Miał doświadczenie. A ten aktor NIE PASUJĘ do roli i serialu. Jestem za starym Jagiełłą!

Pozdrawiam
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości