WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Publiczne czyli niczyje

TVP miała 29 mln zł straty po 7 miesiąciach 2017 roku. „Z rządowej pożyczki wydano już 200 mln zł”

Publiczne czyli niczyje Pon Wrz 18, 2017 12:25 am

Może majorsi zrobią zrzutę za promofest w Opolu i badziewtivi wyjdzie na prostą?
Awatar użytkownika
Pawel

Re: TVP miała 29 mln zł straty po 7 miesiąciach 2017 roku. „Z rządowej pożyczki wydano już 200 mln zł”

Pawel Pon Wrz 18, 2017 12:30 am

Wirtualnemedia powinny zmienić nazwę na "AntyTVP.pl"
Awatar użytkownika
widz

Re: TVP miała 29 mln zł straty po 7 miesiąciach 2017 roku. „Z rządowej pożyczki wydano już 200 mln zł”

widz Pon Wrz 18, 2017 12:40 am

pewnie na mecze wydał ze 100 mln które lubi oglądać....
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Pon Wrz 18, 2017 12:45 am

Jacek Kurski bawi się na całego.

Niesteyt, na nasz koszt.
Awatar użytkownika
stefan

stefan Pon Wrz 18, 2017 3:40 am

sprawa jest prosta tvp to stacja aktualnie urzędującego ugrupowania, które po wygranych wyborach wstawia tam swoich ludzi i jest tubą propagandową rządzącego ugrupowania, dlatego niech partia która wygrywa wybory utrzymuje sobię tę telewizję za swoje partyjne pieniądze.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Wrz 18, 2017 7:21 am

Czym prędzej trzeba poprawić kulejącą od lat ściągalność abonamentu. Wiadomo, że TVP to nie jest Polsat czy TVN, które wprawdzie zarabiają dużo na reklamach i nie przynoszą strat, ale nie nadają nic wartościowego, nic elitarnego, nic konserwatywnego dla myślącej widowni. TVP w odróżnieniu od komercji nadaje sporo programów misyjnych, a te z założenia nie są nastawione na zysk.

Reasumując: to nic złego, że TVP ponosi straty, bo to świadczy o jej misyjności. Złe jest to, że abonament wciąż jest tak kiepsko ściągany, a społeczeństwo ma zbyt łatwą możliwość wymigania się od jego płacenia. To trzeba poprawić.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Wrz 18, 2017 7:21 am

Wystarczy nie kraść towarzysze :D
Awatar użytkownika
zoo

zoo Pon Wrz 18, 2017 8:02 am

moze lepiej byłoby by panstwowe firmy wykupywały 2 razy wiecej reklam i do przodu
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Wrz 18, 2017 8:05 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): I zapomniałem się zaśmiać konserwatywnie: buhahahahaha
Pozdrawiam Krychę z Wałbrzycha i wszystkich inteligentnych czytelników forum.
Wypuścili mnie już z zakładu wcześniej bo byłem grzeczny i będę tutaj dalej te banialuki wyPiSYwał.
Zimni sę robi więc hurtownia cienko przędzie.

Ten wpis nie jest moim wpisem! To napisał obleśny lewacki podszywacz!

Hahahahaha, zabawne są te ograniczenia umysłowe lewackiego podszywacza, który już tak długo próbuje mnie "wykurzyć", ale do tej pory nie potrafił zrozumieć, że to ja triumfuję i trwam, a on tylko leży i podryguje. To jest naprawdę zabawne, a im dłużej lewacki podszywacz próbuje podrygiwać, tym większy mam z niego ubaw! Biedny lewacki podszywacz, tak bardzo chce mi zaszkodzić, a mu się nie udaje.

Najśmiesznejsze jest to, że lewacki podszywacz ma problemy z podszywaniem się pode mnie i każdy w miarę inteligentny czytelnik bez problemu odróżnia moje wpisy od wpisów lewackiego podszywacza, ale lewacki podszywacz i tak próbuje się podszywać, choć na pewno dobrze wie, że nie ma szans. Lewacki podszywacz nie jest w stanie idealnie podrobić mojego finezyjnego, oryginalnego stylu pisania. Po pierwsze, lewacki podszywacz śmieje się buhahahahaha, a nie hahahahaha, jak ja się zawsze śmieję. Jest olbrzymia różnica między buhahahahaha a hahahahaha. Po drugie, lewacki podszywacz często wspomina w swoich wpisach radomską hurtownię i wentylatory, chociaż każdy inteligentny czytelnik wie, że takiej hurtowni w Radomiu nie ma w ogóle, co łatwo jest sprawdzić w wyszukiwarkach internetowych. Lewacki podszywacz notorycznie popełnia też błędy językowe (ma poważny problem z przecinkami). To wszystko już na starcie demaskuje lewackiego podszywacza, który w ten sposób tylko się błaźni i kompromituje. Ale widać, że te coraz większe kompromitacje nie przeszkadzają lewackiemu podszywaczowi, a może nawet sprawiają mu radość (czyżby jakiś nowy rodzaj masochizmu?).

Swoją drogą, ten lewacki podszywacz to jest ciekawy przypadek. Jest zatwardziałym lewakiem i to nie ulega najmniejszym wątpliwościom. Jak wiadomo, lewacy brzydzą się konserwatystami. Wydawałoby się więc, że lewackiego podszywacza powinno obrzydzać już samo podszywanie się pod moją konserwatywną osobę, powinno go obrzydzać podrabianie (niech nawet trochę nieudolne) mojego konserwatywnego stylu pisania, moich poglądów itp. A jednak podszywa się pode mnie i jest w tym niestrudzony! Ja na przykład nie wyobrażam sobie, żebym miał się podszywać pod jakiegoś lewaka. Po prostu brzydziłbym się to robić, bo musiałbym próbować pisać w jego lewackim stylu. Dlaczego więc lewak-podszywacz próbuje pisać w moim konserwatywnym stylu i się tym nie brzydzi? Bardzo ciekawy przypadek, taki trochę kliniczny...

Hahahahaha, ale się pośmiałem z tego obleśnego lewackiego podszywacza!
Awatar użytkownika
Lizing

Lizing Pon Wrz 18, 2017 8:10 am

Pan Braun, jako "wybitny" zarządca odpowiedzialny za aferę lizingową i nakręcenie niezłego długu nie ma moralnego prawa, żeby wypowiadać się w sprawach TVP. Niech lepiej milczy, bo milczenie jest złotem jak mówi ludowa mądrość.
Awatar użytkownika
Ff

Ff Pon Wrz 18, 2017 8:18 am

Wyniki ogladalnosci live tez kosztuja. Nikt w Nielsenie nie siedzial i nie dostarczal ich przez caly weekend za darmo.
Awatar użytkownika
K.

K. Pon Wrz 18, 2017 8:19 am

z taką stratą inne firmy ogłosiłyby upadłość
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Wrz 18, 2017 8:24 am

Zawsze się tak śmieję z lewackich podszywaczy.
Ale każdy inteligentny czytelnik wie, że ja się śmieję konserwatywnie: buhahahahaha.
5 x ha
Inaczej nie umiem bo tak mam ustawione leki.
Awatar użytkownika
ziom

ziom Pon Wrz 18, 2017 8:52 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a):
"Maciej konserwatywny" napisał(a): I zapomniałem się zaśmiać konserwatywnie: buhahahahaha
Pozdrawiam Krychę z Wałbrzycha i wszystkich inteligentnych czytelników forum.
Wypuścili mnie już z zakładu wcześniej bo byłem grzeczny i będę tutaj dalej te banialuki wyPiSYwał.
Zimni sę robi więc hurtownia cienko przędzie.

Ten wpis nie jest moim wpisem! To napisał obleśny lewacki podszywacz!

Hahahahaha, zabawne są te ograniczenia umysłowe lewackiego podszywacza, który już tak długo próbuje mnie "wykurzyć", ale do tej pory nie potrafił zrozumieć, że to ja triumfuję i trwam, a on tylko leży i podryguje. To jest naprawdę zabawne, a im dłużej lewacki podszywacz próbuje podrygiwać, tym większy mam z niego ubaw! Biedny lewacki podszywacz, tak bardzo chce mi zaszkodzić, a mu się nie udaje.

Najśmiesznejsze jest to, że lewacki podszywacz ma problemy z podszywaniem się pode mnie i każdy w miarę inteligentny czytelnik bez problemu odróżnia moje wpisy od wpisów lewackiego podszywacza, ale lewacki podszywacz i tak próbuje się podszywać, choć na pewno dobrze wie, że nie ma szans. Lewacki podszywacz nie jest w stanie idealnie podrobić mojego finezyjnego, oryginalnego stylu pisania. Po pierwsze, lewacki podszywacz śmieje się buhahahahaha, a nie hahahahaha, jak ja się zawsze śmieję. Jest olbrzymia różnica między buhahahahaha a hahahahaha. Po drugie, lewacki podszywacz często wspomina w swoich wpisach radomską hurtownię i wentylatory, chociaż każdy inteligentny czytelnik wie, że takiej hurtowni w Radomiu nie ma w ogóle, co łatwo jest sprawdzić w wyszukiwarkach internetowych. Lewacki podszywacz notorycznie popełnia też błędy językowe (ma poważny problem z przecinkami). To wszystko już na starcie demaskuje lewackiego podszywacza, który w ten sposób tylko się błaźni i kompromituje. Ale widać, że te coraz większe kompromitacje nie przeszkadzają lewackiemu podszywaczowi, a może nawet sprawiają mu radość (czyżby jakiś nowy rodzaj masochizmu?).

Swoją drogą, ten lewacki podszywacz to jest ciekawy przypadek. Jest zatwardziałym lewakiem i to nie ulega najmniejszym wątpliwościom. Jak wiadomo, lewacy brzydzą się konserwatystami. Wydawałoby się więc, że lewackiego podszywacza powinno obrzydzać już samo podszywanie się pod moją konserwatywną osobę, powinno go obrzydzać podrabianie (niech nawet trochę nieudolne) mojego konserwatywnego stylu pisania, moich poglądów itp. A jednak podszywa się pode mnie i jest w tym niestrudzony! Ja na przykład nie wyobrażam sobie, żebym miał się podszywać pod jakiegoś lewaka. Po prostu brzydziłbym się to robić, bo musiałbym próbować pisać w jego lewackim stylu. Dlaczego więc lewak-podszywacz próbuje pisać w moim konserwatywnym stylu i się tym nie brzydzi? Bardzo ciekawy przypadek, taki trochę kliniczny...

Hahahahaha, ale się pośmiałem z tego obleśnego lewackiego podszywacza!

Jak lewak może się poszywać pod lewaka ?
Awatar użytkownika
wlad

wlad Pon Wrz 18, 2017 8:53 am

Zacznijmy od tego momentu, gdy d. tusk ogłosił publicznie niezgodnie z prawdą, że nie trzeba płacić abonamentu. Ten sam numer co z Lot-em. Doprowadzić celowo do bankructwa i oddać Niemcom.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości