WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Suweryn

TVP oglądalnością sylwestra chwaliła się już w jego trakcie: 7,8 mln widzów „Despacito”, 7,4 mln - Martyniuka

Suweryn Pon Sty 01, 2018 11:09 am

Myślę, że Nielsen znowu złośliwie zaniżył wyniki TVP. Widzów nie było 7 milionów tylko 17. Co najmniej 17 milionów. Nie policzono przecież widzów Netii oraz Polonii tradycyjnie głosującej na PiS.
Awatar użytkownika
Pikuś.

Re: TVP oglądalnością sylwestra chwaliła się już w jego trakcie: 7,8 mln widzów „Despacito”, 7,4 mln - Martyniuka

Pikuś. Pon Sty 01, 2018 11:10 am

Propaganda sukcesu trwa. Musi się Jackowi ostro koło tyłka grzać skoro tak się produkuje na tym Twitterze.
Awatar użytkownika
Ja_2018

Re: TVP oglądalnością sylwestra chwaliła się już w jego trakcie: 7,8 mln widzów „Despacito”, 7,4 mln - Martyniuka

Ja_2018 Pon Sty 01, 2018 11:11 am

Przecież to są dane kablówki które nie są danymi telemetrycznymi. Wy powielacie za Kurskim kolejny raz te bzdury. W Nielsenie będzie połowa tego.
Awatar użytkownika
Ytu

Ytu Pon Sty 01, 2018 11:13 am

Jedno jest pewne. Byl to najdroższy Playback w Polsce.
Awatar użytkownika
Gie

Gie Pon Sty 01, 2018 11:15 am

Paradoksalnie dobra oglądalność Sylwestra w TVP będzie świadczyła o tym że Polacy nie chcą oglądać upolitycznionej TVP. Rozrywka tak, seriale i filmy tak ale już Wiadomości czy TVP INFO nie za bardzo.
Awatar użytkownika
hahahaha

hahahaha Pon Sty 01, 2018 11:15 am

Na TVN była ładna stypa i ta Chylińska co wyglądała jak Tofik ze skeczu Ani mru mru
Awatar użytkownika
Bubu

Bubu Pon Sty 01, 2018 11:21 am

Czy sie to komuś podoba czy nie Tvp2 po prostu dobrze sie oglądało. Na Polsacie te same twarze i gadali po slunsku czego Mazowsze nie rozumie. Tvn bez komentarza. Impreza zrobiona na odwal sie.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Sty 01, 2018 11:23 am

Hahahahaha!
Jak to przeczytałem, najpierw oplułem sobie laptopa (chociaż nie mam komputera), a potem przez kilka minut leżałem pod stołem i turlałem się ze śmiechu.
Tyle w temacie!
Awatar użytkownika
Awe

Awe Pon Sty 01, 2018 11:30 am

No TVP 2 brawo !! Każdy znalazł coś dla siebie . Polsat i TVN zaorany i jeszcze ich reklamy w sylwestra jak tak można nawet w taki dzień?
Awatar użytkownika
Bananarama

Bananarama Pon Sty 01, 2018 11:31 am

Kurski się chwali oglądalnością wg. Netii, która należy do Solorza?
Awatar użytkownika
Bananarama

Bananarama Pon Sty 01, 2018 11:31 am

Kurski się chwali oglądalnością wg. Netii, która należy do Solorza?
Awatar użytkownika
m

m Pon Sty 01, 2018 11:43 am

Brawo TVP,dziękuje.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pon Sty 01, 2018 11:44 am

Jeśli Netia jest Solorza, to świadczy to, że wyniki są ok, bo niby czemu Solorz miałby podbijać tvp.
Awatar użytkownika
pop

pop Pon Sty 01, 2018 11:48 am

Totalna tandeta,muzyczne pseudo gwiazdy .
Awatar użytkownika
sylwek

sylwek Pon Sty 01, 2018 11:48 am

Jak ktoś mówi, że dane nie są ok, bo Netii nie ma w całym kraju, to niech pamięta, że dane są przeliczane, a poza tym, Netia jest częściej w dużych miastach, gdzie powinny królować Polsat i TVN, więc wyniki najwyżej mogą być zaniżone.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości