[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP pokazała zwiastun filmu „Zenek” o Zenonie Martyniuku (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Getmygun

Re: TVP pokazała zwiastun filmu „Zenek” o Zenonie Martyniuku (wideo)

Getmygun Czw Sty 23, 2020 4:58 pm

No klasa zachowana, Zenek zachwyca !
Awatar użytkownika
Kamila

Kamila Czw Sty 23, 2020 6:19 pm

Mi się zwiastun podoba :)
Awatar użytkownika
Kz

Kz Czw Sty 23, 2020 9:22 pm

Haha ile tu troli z produkcji TVP w komentarzach litości na kilometr was czuć
Awatar użytkownika
Żenek Martyniuk

Żenek Martyniuk Czw Sty 23, 2020 11:14 pm

Wiocha się bawi!!!
Awatar użytkownika
marketing działa

marketing działa Czw Sty 23, 2020 11:19 pm

"Kz" napisał(a): Haha ile tu troli z produkcji TVP w komentarzach litości na kilometr was czuć

A ja mam wrażenie jakby komentarze zachwalające ten film PiSała ta sama osoba. Tak jak pozytywne opinie pod produktami na stronie Mediaexpert.
Awatar użytkownika
kkk

kkk Pią Sty 24, 2020 12:13 am

Film zapowiada się super. Na pewno pójdziemy do kina.Piosenki Zenka są ponadczasowe a Zenek to bardzo sympatyczny człowiek.
Awatar użytkownika
Z. M.

Z. M. Pią Sty 24, 2020 12:14 am

Łza się w oku kręci na wspomnienie tamtych lat. Ale ten główny aktor to taki jakiś niepodobny, to na pewno o mnie?
Awatar użytkownika
Mała

Mała Pią Sty 24, 2020 12:15 am

"marketing działa" napisał(a):
"Kz" napisał(a): Haha ile tu troli z produkcji TVP w komentarzach litości na kilometr was czuć

A ja mam wrażenie jakby komentarze zachwalające ten film PiSała ta sama osoba. Tak jak pozytywne opinie pod produktami na stronie Mediaexpert.

Po reakcji moich znajomych, którzy już planują iść na Zenka to moim zdaniem troli wcale nie trzeba, żeby coś pisali. W firmie, której pracuje ludzie przyznają sie, że lubią disco polo, słuchają i sie tego nie wstydzą :D Ludzie czekają na Zenka i piszą sami z siebie :D
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Pią Sty 24, 2020 6:21 am

Czekam na film o Rydzyku jaki on dobry.
Awatar użytkownika
Gonzalez

Gonzalez Pią Sty 24, 2020 4:55 pm

"mona" napisał(a): To chyba najsympatyczniejszy film poza kinem familijjnym jaki kojarzę od dłuższego czasu, jestem na tak!

Mona,
proponuję poszerzyć horyzonty i obejrzeć np. The Green Book :)
Awatar użytkownika
Adam Mickiewicz

Adam Mickiewicz Sob Sty 25, 2020 5:38 pm

Myślę że na ten film powinien być obowiązkowym dla uczniów szkół średnich.Zgodnie z misją TVP napewno film wiele wniesie w rozwój młodego człowieka i zarazem dużo się dowiedzą o tak światłym człowieku jakim jest ZM.
Co tam takie filmy jakie kiedyś robiła TVP Czas Honru....
Awatar użytkownika
edi

edi Śro Lut 12, 2020 7:54 pm

"Fan" napisał(a): Ekstra zwiastun! Czuję, ze ten film na stałe zapisze się w historii polskiej kinematografii, tak ja Zenek zapisał się w historii polskiej rozrywki ))

Co ty bredzisz? Kto to jest ten zenek?
Awatar użytkownika
Robert

Robert Śro Lut 12, 2020 7:56 pm

"Adam Mickiewicz" napisał(a): Myślę że na ten film powinien być obowiązkowym dla uczniów szkół średnich.Zgodnie z misją TVP napewno film wiele wniesie w rozwój młodego człowieka i zarazem dużo się dowiedzą o tak światłym człowieku jakim jest ZM.
Co tam takie filmy jakie kiedyś robiła TVP Czas Honru....

Człowieku widać że zamiast mózgu masz styropian.
Awatar użytkownika
polna

polna Nie Mar 08, 2020 8:24 pm

Znam kilka kawałków zespołu Akcent na pamięć, także wizyta na filmu była kwestią czasu. Film sam pozostawił dobre wrażenie. Nie wiem czy aktorzy rozgrywający zenka to dobry wybór Ale nie jest najgorzej. Sama muzyka w filmie mocno tworzy atmosferę
Awatar użytkownika
henryk

henryk Pon Mar 30, 2020 12:53 am

Zenek zaskoczył mnie pozytywnie, bo czytałem, że to słaby film itp A tu niespodzianka. Całkiem miłe kino, gość zgrabnie złożone w ciekawy film
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości