WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gość

Re: TVP Sport na czas mundialu zastąpi TVP Rozrywkę na MUX-3

gość Śro Maj 30, 2018 10:08 am

"kalina" napisał(a):
"seba" napisał(a): Ja wiedziałem, że tak bedzie ........ Kurski zamiast się wykłucać o MUX8 powinien lepiej wymóc przejście na DVB T2 gdzie można co najmniej 7 kanałów w prawdziwej HD posiadać a na upartego i 10
na 1 DVB-T2 = TVP1 HD, TVP2 HD, TVP INFO HD, TVP KULTURA HD, TVP SPORT HD, TVP 3 HD, TVP abc HD, TVP Rozrywka
na 2 DVB-T2 = TVP 4K, TVP HD => TVP Film HD, TVP Seriale HD, TVP Polonia, TVP Historia

Co jak co ale TVP dostając tyle państwowej kasy powinna ładować w technologie by mniej kasy na głupoty zostawało a mają tak bogate archiwum, że da się wszystkie anteny spokojnie czymś zapełnić

Jasne - to teraz odpowiedz jaki % telewizorów w Polsce (zwłaszcza tych użytkowanych przez zazwyczaj biedniejszych i starszych odbiorców telewizji naziemnej) jest przystosowane na starcie do DVB-T2? Ile byłoby 3 lata od startu? Kto pokryłby koszty nadawania do nikogo i kosztem czego (w okresie przejściowym)? Ile udziałów starciłby nadawca nadając w takim formacie tj. ograniczając dostęp do osób ze zwykłym DVB-T?

Jestem ciekawy odpowiedzi.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Maj 30, 2018 10:10 am

"Sebastian" napisał(a): Coś tu jest nie tak. Ze względu na mundial wyrzucają TVP Rozrywkę , a co będzie po mundialu ? A jeśli TVP Sport nie trafi na mux 8 to co będzie ? Na takie pytania to na razie nie czas na odpowiedzi tylko czas na realizację obietnic , a nie niszczyć to co stworzono. Pan Kurski raczej o tym nie ma zielonego , naprawdę zielonego pojęcia. A ten cyrk z 2016 roku jak były mistrzostwa we Francji , mogłaby od razu tvp nadawać wszystko w tym mecze naszych. A nie , tylko na ostatnią chwilę.

No właśnie, a co po mundialu? Wróci Rozrywka?
Awatar użytkownika
smoczek61

smoczek61 Śro Maj 30, 2018 3:40 pm

ijakie 50% zasięgu chyba 25% ,mieszkam w Krakowie i sygnał z Chorągwicy słaby nadajnik 10kw to jeszce do tego polaryzacja pionowa ,czyli trzeba zmieniać anteny. .Na północnej części krakowa obraz z pikselozą
Awatar użytkownika
.,

., Czw Maj 31, 2018 10:10 am

"widz" napisał(a): Chcą zastąpić sam sygnał, czy po prostu usunąć TVP Rozrywka i wprowadzić nowy kanał? Wiązałoby się to z koniecznością ponownego wyszukiwania kanałów i wprowadziłoby niepotrzebny zamęt. Już widzę jak starsi ludzie specjalnie skanują stare MUX-y.

Zależy od TV nie które modele automatycznie szukają kanałów i je aktualizacją po włączeniu TV miałem taki TV to wiem i to jest wyjście.
Co do TVP [Rozywka] Powinni dać TVP Seriale lepiej by na tym wyszli i to w HD oraz TVP Dokument na MUX8 mają dużo kanałów ale nie chcą wprowadzać TVP Republika i mux8 dla TVP uruchomiony.
Awatar użytkownika
sat-man

sat-man Czw Maj 31, 2018 12:39 pm

"seba" napisał(a): Wracając do zasięgu MUX8 to może i zasięg jest ale co z tego jak nawet w Warszawie, żeby go oglądać muszę przestawić antene, jak przestawiam to gubie inne kanały
dlatego jest antena na pasmo VHF i do niej dostawiasz ant. na pasmo UHF /Mux 1,2,3/ i wtedy powinieneś odebrać wszystkie kanały z 4. Mux-ów - myślę że to proste i klarowne jest :) acha, musisz mieć zwrotnicę antenową przy 2-óch antenach.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pią Cze 01, 2018 8:14 am

Skoro będzie TVP Sport, to niech mecze będą tylko na tym programie i już nie na TVP 1 i TVP 2. Nie każdy jest zainteresowany meczami piłki nożnej i chciałby na TVP 1 o godz. 20:00 obejrzeć wartościowy film. Widzowie chcieliby również oglądnąć koncerty, co zdaje się nie będzie możliwe na TVP Sport. Z tego co wiem Lewandowski nie jest wirtuozem skrzypiec ani dyrygentem, założycielem Orkiestry Johana Straussa. Proszę nie zastępować kanału TVP Rozrywka kanałem sportowym , skoro i tak transmitujecie mecze piłki o godz. 20 w kanale TVP 1.
Awatar użytkownika
sat-man

sat-man Pią Cze 01, 2018 11:00 pm

"Marek" napisał(a): Skoro będzie TVP Sport, to niech mecze będą tylko na tym programie i już nie na TVP 1 i TVP 2. Nie każdy jest zainteresowany meczami piłki nożnej i chciałby na TVP 1 o godz. 20:00 obejrzeć wartościowy film. Widzowie chcieliby również oglądnąć koncerty, co zdaje się nie będzie możliwe na TVP Sport. Z tego co wiem Lewandowski nie jest wirtuozem skrzypiec ani dyrygentem, założycielem Orkiestry Johana Straussa. Proszę nie zastępować kanału TVP Rozrywka kanałem sportowym , skoro i tak transmitujecie mecze piłki o godz. 20 w kanale TVP 1.
napisz do kórskiego żeby stworzył TVP FILM który mógłby nadawać zaraz po zakończeniu bajek na TVP ABC - proste.
Mecze będą na głównych antenach TVP1 i 2 w niby HaDe a ten cały TVP Sport jest tylko dla gajacych łbów i transmisji łączonej (2 mecze o yej samej godz.)
Awatar użytkownika
posa ino

posa ino Sob Cze 02, 2018 8:01 pm

w inowrocławiu tez wszystkich progamów brak
Awatar użytkownika
posa ino

posa ino Sob Cze 02, 2018 8:04 pm

w inowrocławiu tez brak niektórych progamów
Awatar użytkownika
grześ

grześ Wto Cze 05, 2018 2:44 pm

"To ino ja " napisał(a):
"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Mam nadzieję, że zastąpią sam sygnał TVP Rozrywki i zrobią to tak, żeby ludziom nie trzeba było przeprogramowywać dekoderów Bo wiadomo, że yntelynegtny target TVPiS może sobie nie poradzić z tak banalną czynnością jak wyszukanie kanału

Masz rację! Nikt nie jest tak inteligentny i sprytny jak Ty.
ZGRYŹLIWY TETRYK.
Awatar użytkownika
olo

olo Wto Cze 05, 2018 2:46 pm

DLACZEGO TYLKO NA CZAS MUNDIALU ?
Awatar użytkownika
Adam

Adam Czw Cze 07, 2018 2:54 pm

Szkoda TVP Rozrywka za ten kanał sportowy lepsze były kabarety niż ten sport ,mogliby przenieść na inny multipleks bo rozrywka lepiej się oglądała niż mecze,szło się pośmiać z skeczów,a tu będzie haratanie w gałę non stop.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości