WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piotr

TVP Wilno rozpoczęło emisję. Paczuska: najważniejszy obszar działalności misyjnej

Piotr Śro Wrz 18, 2019 8:28 am

Ciekawe co powiedziałby Kaczyński, gdyby Niemcy uruchomili Breslau Rundfunk albo Danzig TV?
Awatar użytkownika
rozbawiony

Re: TVP Wilno rozpoczęło emisję. Paczuska: najważniejszy obszar działalności misyjnej

rozbawiony Śro Wrz 18, 2019 11:05 am

No to czekamy na działalność misyjną na terenie Polski zachodniej niemieckiej Telewizji Publicznej ZDF, dla ludności pochodzenia niemieckiego. Zobaczymy co na to powie PIS.
Awatar użytkownika
Jasiu

Re: TVP Wilno rozpoczęło emisję. Paczuska: najważniejszy obszar działalności misyjnej

Jasiu Śro Wrz 18, 2019 11:38 am

Obejrzałem sobie wczorajsze Wiadomości i był w nich materiał o nowym kanale TVP Wilno. Powiem krótko - śmiejcie się lub nie, ale takich lasek jakie tam pracują w redakcji to ja jeszcze nie widziałem :P
Awatar użytkownika
Gary

Gary Śro Wrz 18, 2019 6:57 pm

Rosjanie już od lat tłuką swoją propagandę na Litwie. Polacy w tym kraju od lat byli olewani i tępieni. Przypomnę, że poprzednie włądze związane z PO nawet obraziły się na ówczesną litewską premier. Teraz jest nowy premier, Polacy są w nowym rządzie, jest też telewizja dla Polaków. Mówi o polskich inicjatywach na Litwie, jednoczy, wspiera. Czy coś w tym złego? Mam wrażenie, że Info Wilno powstało kilka lat za późno.........
Awatar użytkownika
Seba

Seba Śro Wrz 18, 2019 7:32 pm

Tworzenie kanalu dla max 200 000 potencjalnych odbiorcow jest troche dziwne.
Dla polonii jest TVP Polonia. W I tam wiele sekcji wcisnac mozna a jak tak chca sie bawic to niech podziela sygnal Polonii na 2 czyli Europa plus reszta by Europa miala ciekawa ramowke jak I np USA bo jak wiadomo sa strefy czasowe
Awatar użytkownika
Giedymin

Giedymin Pią Wrz 20, 2019 10:05 pm

Dziennikarsko ten projekt rozpoczęli Mariusz Pilis, Marek Walencik i Grzesiek Adamczyk. Przyjechali do Wilna we wrześniu 2018, zebrali zespół i szkolili ich od października do marca 2019. Pilis nadzorował nie tylko kwestie dziennikarskie, ale i budowę newsroomu i studia. TVP weszła w gotowy projekt. Trochę zmarudziła, zmieniła oprawę i wystartowała we wrzesniu 2019, gubiąc po drodze wartościowych ludzi. Pilisa i reszty nawet nie zaproszono na inaugurację.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 2 gości