WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
kwiatkowski

TVp WRACA DO cYFROWEGO pOLSATU

kwiatkowski Nie Kwi 04, 2004 5:36 pm

No i stało sie od marca kanały TVP w Cyfrowym Polsacie

Nowy prezes dogadał sie z Solorzem
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Sie 12, 2004 4:59 pm

TVP będzie we wrześniu, tego roku :)
Awatar użytkownika
zeus2002

zeus2002 Wto Sie 31, 2004 7:01 pm

a nie bo prawdopodobie od 2005r wraz z TVP Kultura
Awatar użytkownika
artur

Gratulacje za programy tvp na waszej platformie

artur Czw Paź 28, 2004 5:43 pm

Witam i gratulacje dla polsatu. Programy tvp napewno nie zaszkodzą, a wręcz przeciwnie, pozwolą nie zdecydowanym przyłączyć się do was sam chyba zdecyduje się na waszą ofertę. Bo cyfra nie prezętuje się za dobrze i wiele osób jest nie zadowolonych.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JURU

OBIECANKI

JURU Sob Paź 30, 2004 5:23 pm

Polsat jak zwykle obiecuje i slowa nie dotrzymuje.TVP miala byc jeszcze we wrzesniu,a dzisiaj jest 30.10.04 i nie ma jej na platformie polsatu. Czy moze ktos wie kiedy bedzie.Ze stron polsatu nic sie mozna dowiedziec,a kiedy telefonowalem na infolinie powiedziano mi,ze nic na zen temat nie wiedza.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Gru 06, 2004 7:46 pm

TVP powroca,kiedy Polsat zechce podpisac z TVP umowe,tak jak 6 lat temu uczynila cyfra+. Ale Polsat woli czekac na cud,ze byc moze dostanie TVP za darmo.
Poczeka jeszcze kilka lat,a potem padnie,bo straci wszystkich swoich abonentow.
Awatar użytkownika
aronik
bardzo chętnie dyskutujący

Miejscowość: Żory

aronik Nie Sty 16, 2005 10:41 pm

No i trzeba sie cieszyć ! Kanały TVP są na Cyfrowym Polsacie :) Bravo !
Awatar użytkownika
Tomek_N
początkujący

Tomek_N Śro Sty 19, 2005 7:47 pm

TVP sa tam znowu nielegalnie, bez wiedzy i zgody TVP i mam nadzieje, ze TVP poradzi sobie w walce z tym polszmatem, ktory mysli, ze moze wlaczac bezprawnie jakies kanaly do swojej oferty.
Cyfra+ tez ma TVP na lewo teraz,ale ona chyba podpisze umowe(moze nawet juz podpisala). A Polszmat uwaza, ze telewizja publiczna powinna byc w jego ofercie za darmo. Jak sie myli !
dsgdhgakslahs
Awatar użytkownika
aronik

aronik Czw Sty 20, 2005 6:24 pm

eee tam ;-P dobrze ze TVP jest na polsacie cyfrowym i tak ma być ;-P
Awatar użytkownika
Alkocholiczna
początkujący

Alkocholiczna Pon Mar 28, 2005 9:11 pm

Ja jestem wielka milosniczka Cyfry+ i modle sie, by TVP znowu zniknelo z Cyfrowego Polsatu. Oby sie tak stalo. Tak fajnie bylo mi przez ostatnie poltorej roku, jak ogladalam TVP na Cyfrze+ i mialam te piekna swiadomosc, ze abonenci Cyfrowego Polsatu tego nie ogladaja. Szkoda, ze sie skonczylo. Ale moze jeszcze kiedys znowu przezyje cos takiego?
Awatar użytkownika
aronik

aronik Wto Mar 29, 2005 3:59 pm

Alkocholiczna napisał(a):Ja jestem wielka milosniczka Cyfry+ i modle sie, by TVP znowu zniknelo z Cyfrowego Polsatu. Oby sie tak stalo. Tak fajnie bylo mi przez ostatnie poltorej roku, jak ogladalam TVP na Cyfrze+ i mialam te piekna swiadomosc, ze abonenci Cyfrowego Polsatu tego nie ogladaja. Szkoda, ze sie skonczylo. Ale moze jeszcze kiedys znowu przezyje cos takiego?

Ja w przeciwieństwie do Ciebie, gustuje w Cyfrowym Polsacie i uważam że kanały TVP, powinny być i na Cyfrze i na CP...
W końcu są to kanały publiczne...
T.LOVE T.LOVE T.LOVE!!!!
Nowa płyta - marzec 2006!
Awatar użytkownika
gilardino

gilardino Pon Lip 03, 2006 5:51 pm

jestem abonentem polsatu ale nie rozumiem po co wam tvp przecież i tak odbieracie z nadajnika naziemnego
Wróć do Cyfrowy Polsat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości