WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Widz

TVP1 i TVN liderami, udany tydzień TVP Info. 5,19 mln widzów meczu Izrael-Polska

Widz Pon Lis 18, 2019 8:58 pm

No proszę i Jaka to melodia? prawie 2,2 mln widzów bez skoków. Brzozowski daje radę.
Awatar użytkownika
xxx

Re: TVP1 i TVN liderami, udany tydzień TVP Info. 5,19 mln widzów meczu Izrael-Polska

xxx Pon Lis 18, 2019 9:01 pm

a wojenne dziewczyny?
Awatar użytkownika
widz

Re: TVP1 i TVN liderami, udany tydzień TVP Info. 5,19 mln widzów meczu Izrael-Polska

widz Pon Lis 18, 2019 9:05 pm

"Widz" napisał(a): No proszę i Jaka to melodia? prawie 2,2 mln widzów bez skoków. Brzozowski daje radę.

Pewnie, że daje. Zamiana prowadzących okazała się dobrym pomysłem, bo Koło fortuny też ma w niedziele zawsze powyżej 2 mln.
Awatar użytkownika
Wyniki

Wyniki Pon Lis 18, 2019 9:09 pm

MT antyrekord w historii programu-2 mln
Voice 1.6
Awatar użytkownika
MT

MT Pon Lis 18, 2019 9:09 pm

Jak nic sie w MT nie zmieni to ja nie widzę przyszłej edycji.
Awatar użytkownika
onjeden909

onjeden909 Pon Lis 18, 2019 9:15 pm

"Rolnik" to jednak fenomen. Szósta edycja, a program zamiast tracić, wręcz zyskuje na popularności
Awatar użytkownika
Aldek

Aldek Pon Lis 18, 2019 9:25 pm

To TVP wyznacza teraz nowe trendy,komercja próbuje za nią nadążyć ale coraz trudniej jej to przychodzi.
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Pon Lis 18, 2019 9:34 pm

Mam talent miało antyrekord z powodu meczu, ale i tak nie da się ukryć, że w kolejnej edycji muszą nastąpić spore odświeżenia w formacie. Nawet wytrwali widzowie powoli odchodzą od formatu, który wizualnie jeszcze stoi w 2008 roku.
Awatar użytkownika
Cvvv

Cvvv Pon Lis 18, 2019 9:39 pm

Mam talent oglądam od 12 lat ale tez powoli wymiękam. Zero zmian, studio jak z 2008 roku to samo, brak apki do integracji z widzami, brak czwartego jurora. Może edycja mistrzów? W sensie najlepsi ze wszystkich edycji? Jest taka wariacja tego programu za granicą. Mecz meczem, ale to i tak najsłabiej oglądana edycja.
Awatar użytkownika
gefer

gefer Pon Lis 18, 2019 9:43 pm

Mam talent w zeszłym roku już miało o tej porze 3mln widzów, a teraz ledwo 2 mln.
Awatar użytkownika
Basia

Basia Pon Lis 18, 2019 9:58 pm

A pomyśleć że finał drugiej edycji Mam Talent oglądało prawie 8 mln widzów :)
Awatar użytkownika
anonim

anonim Pon Lis 18, 2019 10:14 pm

"Polsat News" notuje naprawdę(już 15 miejsce) wyśmienite wyniki, i w grupie komercyjnej też jest wyśmienicie. To chyba będzie kolejny miesiąc z rzędu, kiedy kanał notuje najlepsze wyniki w historii nadawania.
Awatar użytkownika
PN

PN Pon Lis 18, 2019 10:35 pm

Polsat News daliby zamiast ATM w naziemnej i 2% mają lekka reka, bo kanał fajnie się ogląda. Ale kiedy TVN24 I TVP Info miały swoja widownie, Polsat News dopiero ja odbieral.
Awatar użytkownika
Apollo

Apollo Pon Lis 18, 2019 10:56 pm

Jak Voice i Czar Par?
Awatar użytkownika
Polonia 102

Polonia 102 Pon Lis 18, 2019 10:59 pm

Polsat news wyraznie zyskuje kosztem tvn24.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości