WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Merlin

TVP1 liderem, duży spadek TVN. „#Murem za polskim mundurem” wśród hitów tygodnia

Merlin Pon Gru 06, 2021 2:15 pm

Do tej pory jeszcze miałem ciut naiwności w sobie, że polskie społeczeństwo ma choć odrobinę klasy i szuka czegoś ambitnego w tv, ale patrząc na wynik oglądalności tego totalnego dna muzycznego jakie zostało zaserwowane przez TVP 1 w koncercie niedzielnym już pozbyłem się złudzeń. Polacy w ogromnej większości to prostacki naród, wolą Kapitana Jacka od muzyki Niemena, Grechuty, Demarczyk, Perfectu czy Maanamu.
Awatar użytkownika
Ręce opadają

Re: TVP1 liderem, duży spadek TVN. „#Murem za polskim mundurem” wśród hitów tygodnia

Ręce opadają Pon Gru 06, 2021 2:16 pm

Co się dzieje z tymi ludźmi? Z roku na rok głupota i tumiwisizm infekują coraz więcej Polaków :(
Awatar użytkownika
jacek

Re: TVP1 liderem, duży spadek TVN. „#Murem za polskim mundurem” wśród hitów tygodnia

jacek Pon Gru 06, 2021 2:16 pm

pietrzak, byl symbolem prl... teraz jest symbolem twipis przypadek?
Awatar użytkownika
gregory

gregory Pon Gru 06, 2021 2:35 pm

Brawo TVP! Milosnicy TVN i Polsatu chyba zagryzacie zeby z wscieklosci...................
Awatar użytkownika
o co ci chodzi

o co ci chodzi Pon Gru 06, 2021 2:37 pm

"Merlin" napisał(a): Do tej pory jeszcze miałem ciut naiwności w sobie, że polskie społeczeństwo ma choć odrobinę klasy i szuka czegoś ambitnego w tv, ale patrząc na wynik oglądalności tego totalnego dna muzycznego jakie zostało zaserwowane przez TVP 1 w koncercie niedzielnym już pozbyłem się złudzeń. Polacy w ogromnej większości to prostacki naród, wolą Kapitana Jacka od muzyki Niemena, Grechuty, Demarczyk, Perfectu czy Maanamu.

Przecież Edzia Górniak śpiewała na tym koncercie Niemena "Dziwny jest ten świat". Poza tym nie było na koncercie zapowiadanego Las Ketchap i Asereje.
Awatar użytkownika
To nie tak

To nie tak Pon Gru 06, 2021 3:03 pm

"gregory" napisał(a): Brawo TVP! Milosnicy TVN i Polsatu chyba zagryzacie zeby z wscieklosci...................

Nie półgłówku, nikt nie zagryza zębów z wściekłości. Jest nam zwyczajnie przykro, że mamy w Polsce taką epidemię głupoty i prostactwa. No ale tyle lat komunizmu zrobiło swoje...
Awatar użytkownika
Jordi

Jordi Pon Gru 06, 2021 3:23 pm

To tylko dowodzi, że większość komentarzy negatywnie odnoszących się do TVP - zwłaszcza koncertu - piszą trolle, bo wynik wspaniały, co mnie cieszy.
Awatar użytkownika
aadddwww

aadddwww Pon Gru 06, 2021 3:27 pm

rozrywka dla motłochu
Awatar użytkownika
twojastara

twojastara Pon Gru 06, 2021 3:29 pm

"Jordi" napisał(a): To tylko dowodzi, że większość komentarzy negatywnie odnoszących się do TVP - zwłaszcza koncertu - piszą trolle, bo wynik wspaniały, co mnie cieszy.
xDDD kurski uspokój się. te 3 mln to sam pisowski plebs z iq ponizej 50 i srednia wieku 75
Awatar użytkownika
Jordi

Jordi Pon Gru 06, 2021 3:30 pm

"twojastara" napisał(a):
"Jordi" napisał(a): To tylko dowodzi, że większość komentarzy negatywnie odnoszących się do TVP - zwłaszcza koncertu - piszą trolle, bo wynik wspaniały, co mnie cieszy.
xDDD kurski uspokój się. te 3 mln to sam pisowski plebs z iq ponizej 50 i srednia wieku 75

Jakoś w tych waszych grupach komercyjnych też się znalazła ta pozycja.
Awatar użytkownika
gregory

gregory Pon Gru 06, 2021 4:26 pm

Do Pani/Pana 'To nie tak".Ja nikogo nie obrazilem .Wyrazilem tylko swoje zdanie bez obelg,wyzwisk itp,itd.Pani/Pan wyzwala mnie od 'polglowkow'.To swiadczy tylko i wylacznie o poziomie Pani/Pana kultury osobistej.Jak dla mnie bardzo niskiej.I chyba faktycznie rzady komunistow i liberalow zrobily swoje,ale prosze to odniesc do siebie a nie do mnie.Zegnam ozieble.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Gru 06, 2021 4:36 pm

1. W miniony weekend w TVN wyjątkowo nie było skoków. W ten weekend powrócą.
2. Koncert "Murem za polskim mundurem" - wyobrażałem sobie koncert, ale w takim wydaniu. Myślałem, że będą piosenki na poważnie i solidarne, a tu wyszła kopia disco polo i wszystko na jedno kopyto. Po co to robić? Po co?!
Awatar użytkownika
1245

1245 Pon Gru 06, 2021 4:36 pm

"To nie tak" napisał(a):
"gregory" napisał(a): Brawo TVP! Milosnicy TVN i Polsatu chyba zagryzacie zeby z wscieklosci...................

Nie półgłówku, nikt nie zagryza zębów z wściekłości. Jest nam zwyczajnie przykro, że mamy w Polsce taką epidemię głupoty i prostactwa. No ale tyle lat komunizmu zrobiło swoje...
Nic nie rozumiesz. Komunizm skończył się ponad 30 lat temu. To zrobił twój liberaliz, twój Balcerowicz, który wyautował większość społeczeństwa. To zrobili tacy jak ty, cyt. "jest nam zwyczajnie przykro", którzy za nic mieli zwykłych obywateli, tych bez układów, bez rodziców/dziadków w PZPR, bez cioci za granicą itd. Mam mega bekę, widząc zatroskane miny tzw. warszawki na placyku. Bo okazuje się, że już nie jest centrum wszechświata. I nie obrażaj innych, tylko dlatego, że czujesz się lepszy. A nie jesteś lepszy. Jesteś pajac.
Awatar użytkownika
BertaSzydło

BertaSzydło Pon Gru 06, 2021 7:20 pm

Nie to nie możliwe by społeczeństwo polskie było aż tak głupie
Awatar użytkownika
Jureczek

Jureczek Pon Gru 06, 2021 7:41 pm

Nie oglądamy TVP wiadomości tam więcej kłamstwa
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości