WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xm

TVP1 liderem, Polsat i TVP2 wyprzedziły TVN. „M jak miłość”, „Fakty” i „Teleexpress” hitami

xm Pon Sty 17, 2022 9:19 pm

Nareszcie skończy się gadanina, że gdyby TVP pokazywała skoki, to oglądalność byłaby większa. Zakopane w niedzielę w TVP1 2,5 mln, podobnie jak Bischofschofen przed tygodniem w TVN. Skoki w Zakopanem straciły 2,5 - 3 mln widzów r/r. Nie ma wyników, nie ma widzów.
Awatar użytkownika
Realista

Re: TVP1 liderem, Polsat i TVP2 wyprzedziły TVN. „M jak miłość”, „Fakty” i „Teleexpress” hitami

Realista Pon Sty 17, 2022 9:19 pm

Coś wynik skoków zaniżony.
Awatar użytkownika
Marcinek

Re: TVP1 liderem, Polsat i TVP2 wyprzedziły TVN. „M jak miłość”, „Fakty” i „Teleexpress” hitami

Marcinek Pon Sty 17, 2022 9:51 pm

Brawl TVN24, Polskat News dramatycznie słabo
Awatar użytkownika
kacper 3100

kacper 3100 Pon Sty 17, 2022 10:15 pm

Mam orgazm gdy widzę Huberta i Milionerów. Kocham ten program, kocham TVN, to najlepsza stacja w całym wszechświecie!
Awatar użytkownika
wuwu

wuwu Pon Sty 17, 2022 11:18 pm

PS w Zakopanem w TVP z niższą oglądalnością niż tydzień wcześniej PS z Niemiec w TVN. W obu nie skakał Kamil Stoch. Nie ma formy to wynik jest jaki jest.
Awatar użytkownika
Truj_ka

Truj_ka Pon Sty 17, 2022 11:31 pm

Nie pojmuję jak można oglądać MjM. Najgorszy serial w streamingu jest lepszy od tego czegoś. Oglądałem to wiem, kilka lat, od kilku nie oglądam.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Wto Sty 18, 2022 2:34 am

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego TVN atakuje Wojsko Polskie na granicy, po co promuje muzułmańskie getta w polskich miastach, albo czemu chce abyśmy płacili Żydom za holocaust te pół bln dolarów, niech mi ktoś odpowie, o co tu chodzi?
Awatar użytkownika
aaa

aaa Wto Sty 18, 2022 8:33 am

"Jacek" napisał(a): Kompletnie nie rozumiem, dlaczego TVN atakuje Wojsko Polskie na granicy, po co promuje muzułmańskie getta w polskich miastach, albo czemu chce abyśmy płacili Żydom za holocaust te pół bln dolarów, niech mi ktoś odpowie, o co tu chodzi?

głupi jesteś...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 80 gości