WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karol34

Re: TVP1 liderem tygodnia, Polsat wyprzedził TVN w 16-49. „Zniewolona” i „Fakty” hitami

Karol34 Wto Sie 20, 2019 8:21 am

No i pięknie TVP udowodniło że pomimo dużej konkurencji na rynku i spadających udziałów telewizji (ogólnie) można wprowadzić do ramówki coś co spowoduje wzrost zainteresowania. Jestem daleki od polityki ale oglądając TVP widać że wreszcie są tam osoby które mają pojęcie o ramówce i zapotrzebowaniu widzów. Oprócz "Zniewolonej" obecne kierownictwo znacząco podniosło oglądalność takich kanałów jak TVP ABC czy TVP Sport. Bez polityki i z misją. Brawo :-)
Awatar użytkownika
Widz TVP

Re: TVP1 liderem tygodnia, Polsat wyprzedził TVN w 16-49. „Zniewolona” i „Fakty” hitami

Widz TVP Wto Sie 20, 2019 1:19 pm

TVP1 liderem. Brawo, Gratuluję Prezesowi Telewizji Polskiej trafnych decyzji. Serial Zniewolona fenomen the best. Super Serial . Widzowie dziękują za możliwość oglądania tego hitu. Konkurencja daleko w tyle. Pytanie na śniadanie w wiele mil wyprzedza komercyjną konkurencję. Oglądajmy polskie media.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Wto Sie 20, 2019 1:21 pm

Telewizja Polska górą. Zniewolona - jestem oczarowany, mam ciary w czasie każdego odcinka. Po wyborach należy zrobić porządek na rynku medialnym.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Wto Sie 20, 2019 1:22 pm

"Karol34" napisał(a): No i pięknie TVP udowodniło że pomimo dużej konkurencji na rynku i spadających udziałów telewizji (ogólnie) można wprowadzić do ramówki coś co spowoduje wzrost zainteresowania. Jestem daleki od polityki ale oglądając TVP widać że wreszcie są tam osoby które mają pojęcie o ramówce i zapotrzebowaniu widzów. Oprócz "Zniewolonej" obecne kierownictwo znacząco podniosło oglądalność takich kanałów jak TVP ABC czy TVP Sport. Bez polityki i z misją. Brawo

Zgadam się z przedmówcą w pełni.
Awatar użytkownika
Merlin

Merlin Wto Sie 20, 2019 3:48 pm

TVP 3 ma najniższe wyniki w historii nadawania a TVP Info każdego tygodnia przegrywa z TVN 24 co jeszcze 5 lat temu było nie do pomyślenia. Za prezesury Jacka Kurskiego 3 główne anteny TVP 1 , TVP 2 oraz TVP 3 miały w pojedynczych podsumowaniach tygodnia najniższe wyniki w historii badań telemetrycznych. Nawet jeżeli te wyniki nie są miarodajne to co z oglądalnością TVP 3 , która ma dobową oglądalnością na poziomie 60 tysięcy przy dziesięciokrotnie większym wyniku TVP 1. 15 lat temu TVP 3 była 5 stacją pod względem oglądalności a teraz nawet nie jest 15.Gdzie tu sukces TVP. Jedyny sukces obecnego prezesa to włączenie TVP Sport do naziemnej telewizji cyfrowej co powinno być dokonane wiele lat temu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości