WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bla bla bla

TVP1 nowym liderem tygodnia z udziałem na poziomie 9,8 proc.. „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” i „Barwy szczęścia” hitami

Bla bla bla Pon Gru 17, 2018 4:53 pm

Ktoś wie jak tam Korona Królów w ubiegłym tygodniu wypadła?
Awatar użytkownika
Widz

Re: TVP1 nowym liderem tygodnia z udziałem na poziomie 9,8 proc.. „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” i „Barwy szczęścia” hitami

Widz Pon Gru 17, 2018 5:03 pm

I ponownie brak Jaka to melodia? :o
Blondynka coś słabo sobie radzi, a pierwszy odcinek miał prawie 3 mln. Wydarzenia niewiele za Faktami w komercyjnej. W 4+ konkurs skoków z soboty, w komercyjnej z niedzieli. Na sygnale dobry wynik a powtórki Milionerów rewelacyjny wynik!
Awatar użytkownika
eee

Re: TVP1 nowym liderem tygodnia z udziałem na poziomie 9,8 proc.. „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” i „Barwy szczęścia” hitami

eee Pon Gru 17, 2018 5:12 pm

Powtórki Ojca Mateusza 3,28 mln widzów. Trochę mniej niż premiery :O
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pon Gru 17, 2018 5:27 pm

Fajnie ze NA SYGNALE ma fajny dobry wynik:) mysle ze gdyby byl w czwartki o tej porze 21:45/21:50 to bylby taki wynik podobny do rodzinki pl
Awatar użytkownika
Wielbiciel tvn

Wielbiciel tvn Pon Gru 17, 2018 5:49 pm

Podobno nikt absolutnie nie ogląda programów telewizji Polskiej A co do czego w każdym tygodniu wygrywa z konkurencją nawet powtorkami ?
Awatar użytkownika
Qwerty

Qwerty Pon Gru 17, 2018 5:57 pm

TVP Sport wysoko. Brawo!!!
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pon Gru 17, 2018 6:09 pm

Najciekawsze jest to, że naprawdę Dwójka trzyma się dobrze i oglądalność jest wyższa niż rok temu mimo braku teleturnieju Jeden z dziesięciu. A zima zapowiada się naprawdę ofensywnie ze strony TVP. The Voice Kids, Komisarz Alex, Echo serca, Rozbite marzenia. 1918-1939, Sanatorium miłości, nowy sezon serialu Wiktoria.
Awatar użytkownika
Sehn

Sehn Pon Gru 17, 2018 6:53 pm

Nielsen powoli się łamie hahaha
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pon Gru 17, 2018 8:02 pm

Przewaga między Polsatem/ TVN a Dwójką bardzo niewielka. Chyba Dwójka będzie miała w zestawieniu spory wzrost z jednoczesnym spadkiem Polsatu i TVNu.
Awatar użytkownika
kalor35j

kalor35j Pon Gru 17, 2018 8:13 pm

Jeszcze bajki oglądają w TVP i inne seriale takie flaszki olejem grają że nuda i nie da się patrzeć już
Awatar użytkownika
janek36g

janek36g Pon Gru 17, 2018 8:13 pm

Brawoo TVN Fakty i Na Wspólnej dobry wynik oby więcej :-) Brawoooo
Awatar użytkownika
rafal33k

rafal33k Pon Gru 17, 2018 8:14 pm

TVN tak jest hitem na zawsze brawooo :-)
Awatar użytkownika
oglądalność wygląda zawsze inaczej niż to co jest podawane...

oglądalność wygląda zawsze inaczej niż to co jest podawane... Pon Gru 17, 2018 8:26 pm

Zawyżony wynik stacji Polsat - ja zawsze manipulacje na korzyść Polsatu który jest najgorszą stacją telewizyjną. Zawsze na poważnie na pierwszym miejscu są TVP1, TVP2 i TVN na zmianę w zależności od oferty programowej jaka wypadnie w danym tygodniu. Polsat zawsze jest daleko na samym końcu - daleko na czwartym miejscu mając w 4+ coś tam w niewielkim stopniu powyżej 5,00% lub poniżej (...) tak samo inne pozostałe stacje tematyczne nie nadające się do oglądania mają bardzo niski wynik oglądalności niż to co tutaj się podaje - co jest kłamstwem, manipulacją i nie jest nawet logiczne analizując poziom głupoty na stacjach Polsatu...
Awatar użytkownika
Franek44d

Franek44d Pon Gru 17, 2018 11:46 pm

Flaszki olejem się ogląda słabo te seriale a wiara jeszcze główna ogląda m jak miłość i barwy pedalskie
Awatar użytkownika
Jakub45f

Jakub45f Pon Gru 17, 2018 11:47 pm

Bardzo dobry wynik i brawo Milionerzy Fakty TVN i Na Wspólnej oby więcej więcej więcej brawooo
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości