[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP1: 'Pancerni' są bezkonkurencyjni

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Sprawy organizacyjne forum i Wirtualnemedia.pl

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
argonauta

argonauta Pią Cze 29, 2007 9:32 am

to tylko dowód na to, że ludzie zdecydowanie wolą oglądac tvp.
Awatar użytkownika
aspen

aspen Pią Cze 29, 2007 9:33 am

TVP wybrała znacznie lepszą i rozsądniejszą porę emisji. nie dziwię się, że zwycięża w rankingu.
Awatar użytkownika
stoosh

stoosh Pią Cze 29, 2007 9:36 am

gratulacje, to świetny serial i nadal trzyma się po latach :) widze, że sporo widzów tak myśli!
Awatar użytkownika
Y

Y Pią Cze 29, 2007 10:29 am

pierwsze zdanie artykulu jest naprawde bardzo logiczne... :)
Awatar użytkownika
Rybak

Rybak Pią Cze 29, 2007 11:17 am

ja w tym czasie oglądam DDTVN i nie żałuję...nie dla mnie taka chała.
Awatar użytkownika
eM

eM Pią Cze 29, 2007 12:00 pm

ja tu czegosc nie rozumiem, zdaje się, że TVP wyparła się kiedys pancernych i sprzedała prawa do ich emisji obiecując, ze na antenie TVP już nigdy ten kłamliwy serial się nie ukaże!
O co chodzi?????
Lubię pancernych, teraz oglądają się jak serial komediowy :)
Awatar użytkownika
Myślę odwrotnie ...

Myślę odwrotnie ... Pią Cze 29, 2007 4:29 pm

... bo TVP chodziło by oglądalność pancernych była mała. Wtedy byłby pretekst o wyeliminowanie ich emisji na wieki wieków.
Awatar użytkownika
G

G Śro Sie 08, 2007 11:07 am

TVP i tak ma wszystkich gdzieś, bo liczyłem na odcinki od 1-go a zaczęli emisję od 9-tego. Niech spadają. I jeszcze każą abonament płacić. Za co???
Wróć do WirtualneMedia.pl - forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości