WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
super

TVP1 wyprzedziła Polsat, udany tydzień TVN. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami

super Wto Lis 12, 2019 9:43 pm

"Jeden z dziesięciu" mnie w ostatnim czasie zadziwia. Kolejny rekord i więcej od "Mam talent" czy "Tańca z gwiazdami". To rewelacyjne wieści. Jeśli ktoś z TVP czyta te komentarze to w tym sezonie koniecznie muszą być premierowe odcinki przez całą zimę.
Awatar użytkownika
Widz

Re: TVP1 wyprzedziła Polsat, udany tydzień TVN. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami

Widz Wto Lis 12, 2019 9:43 pm

Orientuje się ktoś jak ogląda się Jaka to melodia? w dni powszednie oraz Korona Królów?
Z góry dziękuję. :)
Awatar użytkownika
Pert

Re: TVP1 wyprzedziła Polsat, udany tydzień TVN. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami

Pert Wto Lis 12, 2019 9:44 pm

Wynik Mam Talent! chyba najgorszy w historii.
Brak MT! w grupie komercyjnej, ale jest Voice.
Awatar użytkownika
hm

hm Wto Lis 12, 2019 9:53 pm

W TOP20 dawno już nie było Familiady. Ciekawe co takiego się stało, że nie osiąga już więcej niż 2 mln w niedziele.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Lis 12, 2019 10:03 pm

Po co w tabeli są śmieciowe programy typu programator?!
Awatar użytkownika
ewa

ewa Wto Lis 12, 2019 10:05 pm

Mam Talent tak słabo, że w grupie 16-49 nie ma wcale w tabelce.
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Wto Lis 12, 2019 10:39 pm

Ile widzów miało "Twoja twarz brzmi znajomo"?
Awatar użytkownika
Po31

Po31 Wto Lis 12, 2019 10:49 pm

Taniec z gwiazdami już coraz słabiej.
Awatar użytkownika
Sebek

Sebek Wto Lis 12, 2019 10:59 pm

TVN najlepsza stacja do oglądania milionerzy fakty na wspólnej i nowe seriale brawoo TVN tylko wy
Awatar użytkownika
Nie mam TVP

Nie mam TVP Wto Lis 12, 2019 10:59 pm

Już dawno nie oglądam patologie TVP nudny flaszki olejem
Awatar użytkownika
Tybek

Tybek Wto Lis 12, 2019 11:00 pm

Brawoo TVN
Awatar użytkownika
MT

MT Wto Lis 12, 2019 11:04 pm

Widownia komercyjna uciekła od Mam Talent. Trzeba kolejne 20 edycji zrobić tak samo, bez żadnych zmian, nawet sceny xd
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Wto Lis 12, 2019 11:11 pm

Mam talent w tym sezonie jest już gryzione przez Voice of Poland jak nigdy wcześniej. No ale tak to jest, jak w 2019 roku oferuje się produkt przystający najwyżej do roku 2009.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Śro Lis 13, 2019 12:05 pm

Dobrze że TVN traci. Oby tak dalej. Brawo TVP.
Awatar użytkownika
Mirek Świrek

Mirek Świrek Śro Lis 13, 2019 12:08 pm

"Sebek" napisał(a): TVN najlepsza stacja do oglądania milionerzy fakty na wspólnej i nowe seriale brawoo TVN tylko wy

TVN - po dynamice spadku na poziomie 10% rok do roku rozpędzili się ostatnio do ponad 13% i tempo to wzrasta.

Milionerzy już coraz częściej wyprzedzani Jeden z 10

Na Wspólnej rok temu wyprzedzało Leśniczówkę o 1 mln. widzów - aktualnie ten dystans spadł do ok 400 tys. i ciągle się skraca. Nie pomogła nawet emisja premierowa NW latem...

Fakty - jeszcze kilka miesięcy temu próbowało trzymać poziom i swoją propagandę realizowało dosyć subtelnie. Od 2 miesięcy to jest taki sam zajzajer jak konkurencja tylko wektor inny. Widać to zresztą w wynikach - coraz czyściej na tych samych poziomach co Wiadomości...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości