WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nicko

TVP1 zmienia porę emisji „To był rok!”

Nicko Śro Mar 20, 2019 8:54 am

Taniec z gwiazdami go zmiótł.
Awatar użytkownika
gośc

Re: TVP1 zmienia porę emisji „To był rok!”

gośc Śro Mar 20, 2019 9:35 am

bardzo dobra decyzja na życzenie nie tylko moje ale i także widzów tego programu brawo panie prezesie niedziela 21.15 to bardzo wyśmienity i trafiony wybór
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Mar 20, 2019 9:48 am

ale zaraz zaraz jak to program to był rok dopiero 7 kwietnia a nie 31 marca bo jest w tym dniu ostatni odcinek sanatorium miłości? tak nie może być ja proponuje zęby to był rok był emitowany 31 marca o 21.15 a ostatni odcinek sanatorium miłości ja dam bym na sobotę 30 marca na godzinę 16.00
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Mar 20, 2019 9:55 am

program to był rok w niedziele o 21.15 powtórzy wielkie sukcesy programów rolnika szuka zony i sanatorium miłości i stawiam że od 7 kwietnia może przekroczy nawet 3.5 miliona widzów jestem pewnie ze widzowie polubią tak mocno pokochają ten program w niedziele ze to Bedzie hitem tej wiosny narazie hitem jest serial stulecie winnych i program sanatorium miłości ale już niedługo długo długo długo i jeszcze raz długo program to był rok Bedzie od zawsze gościł na antenie jedynki i na 100 procent nie spadnie z anteny
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Śro Mar 20, 2019 9:59 am

Proste i logiczne jak z Tańcem na Polsacie przegrywają to myślą że zgarną widownię w niedzielę gdzie konkurencyjny Polsat pokazuje kabaret na żywo.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Mar 20, 2019 10:02 am

"Paweł" napisał(a): Proste i logiczne jak z Tańcem na Polsacie przegrywają to myślą że zgarną widownię w niedzielę gdzie konkurencyjny Polsat pokazuje kabaret na żywo.
nawet program kabaretowy zdecydowanie przegra z to był rok i kabaret na żywo spadnie z ramówki
Awatar użytkownika
Kamil55g

Kamil55g Śro Mar 20, 2019 11:45 am

Porażka program nic nie czaje o co chodzi widać że nie oglądają TVP prawie nikt
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Mar 20, 2019 1:13 pm

"Kamil55g" napisał(a): Porażka program nic nie czaje o co chodzi widać że nie oglądają TVP prawie nikt
nieprawda ja oglądam TVP bo bardzo
Awatar użytkownika
Perrone

Perrone Śro Mar 20, 2019 4:40 pm

Ten program jest nadzwyczajniej w świecie nudny. Dwie gwiazdy na odcinek to za mało. Powinny być 4. Urozmaiciło to by dyskusję w studio. Ponadto o ile Mucha i Rogalska dają radę z prowadzeniem to Antek Królikowski już nie. Jest nudny, często nie ma nic do powiedzenia i nie wie nic o czasach, o których opowiada program
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Mar 20, 2019 9:18 pm

W tej sytuacji zajmie miejsce "Sanatorium miłości", które miało należeć do nowej "Szansy na sukces", już pojutrze "The Wall" wraca na 20:35. O 21:30 będą filmy nadawane w piątki.
Awatar użytkownika
łoj

łoj Czw Mar 21, 2019 1:32 am

Niech zatrudnią jeszcze Tarasa, a wtedy dopiero Mucha pokaże co potrafi!
Awatar użytkownika
Pyśka238

Pyśka238 Pią Mar 22, 2019 8:12 pm

Uważam, że to zła decyzja. Program rozpoczęty w niedzielę o tej porze zakończy się w okolicach godziny 22. A co z tymi, którzy rano wstają do pracy? Nie każdy lubi siedzieć do późna. Moim zdaniem piątek był dużo lepszą porą na program. To był rok to naprawdę dobre show i szkoda by mi było z niego rezygnować. A w niedzielę wieczorem będzie on dla mnie znacznie trudniej osiągalny niestety...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości