WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xyz

TVP2 po jednym odcinku zawiesza „Magazyn kryminalny 997”. Fajbusiewicz: po tekście Gadowskiego nie mam złudzeń na powrót

xyz Czw Paź 12, 2017 7:13 pm

PRL-owskie korzenie ma też, idąc tym tokiem rozumowania, Teleepress. I co?
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Re: TVP2 po jednym odcinku zawiesza „Magazyn kryminalny 997”. Fajbusiewicz: po tekście Gadowskiego nie mam złudzeń na powrót

Rozbawiony Czw Paź 12, 2017 7:25 pm

Gadowski urodził się w PRLu więc też ma takie korzenie
Awatar użytkownika
Max

Re: TVP2 po jednym odcinku zawiesza „Magazyn kryminalny 997”. Fajbusiewicz: po tekście Gadowskiego nie mam złudzeń na powrót

Max Czw Paź 12, 2017 7:42 pm

Brawo Witold! Jeszcze zdejmij parę innych syfów jak Koło fortuny i Sondę i TVP może zacznie patrzeć w przyszłość....
Awatar użytkownika
Marek

Marek Czw Paź 12, 2017 7:44 pm

Fajbusiewicz a o Gnieźnie pamiętasz?:)
Awatar użytkownika
Gama

Gama Czw Paź 12, 2017 7:52 pm

A czy Witold Gadowski nie ma PRLowskich korzeni?? Kiedy on się urodził? Do jakiej szkoły chodził? Jego rodzice na emigracji żyli? W San Escobar? Poza tym wieloletnie skłonności do kieliszka nie przykryje się stylizowanymi fotkami w białej koszuli czy filiżankami. Nie ma co oszukiwać.
Awatar użytkownika
Wsg

Wsg Czw Paź 12, 2017 7:52 pm

Wielkie świństwo zrobiła tvp widzom i red. Fajbusiewiczowi. Jesteście podli.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Czw Paź 12, 2017 7:55 pm

"Serwis Pudelek.pl podał, że program znika z anteny po krytycznym komentarzu Witolda Gadowskiego" Tak bardzo wierzycie w to co pisze serwis Pudelek?
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Czw Paź 12, 2017 7:56 pm

Szkoda, nawet jakby miał pomoc w złapaniu choć jeszcze jednego przestępcy to warto było ........ jak mało co w publicznej - nie wiem jaki bardziej ma byc misyjny program
Awatar użytkownika
Jan Pieprzak

Jan Pieprzak Czw Paź 12, 2017 7:58 pm

Gadowski to nie wytrzeźwiał od upadku PRL-u...
Awatar użytkownika
Artek

Artek Czw Paź 12, 2017 8:01 pm

Dziwilem sie ze tv narodowa w ogole siega po ten format. Bylo oczywiste ze jakis tam Gadowski czy inny cos takiego napisze albo szepnie komus do ucha. Wiec widac ze chaos tam jest duzy.
Ale mimo ze PiSu nie lubie, to tego programu tez nie lubilem, jako apologetyki milicji.
Awatar użytkownika
rozsadek

rozsadek Czw Paź 12, 2017 8:12 pm

ziobro POprowdzi i program wróci :) żenada
Awatar użytkownika
i już

i już Czw Paź 12, 2017 8:27 pm

Producentom formatów dla TVP proponuje wcześniejsze kolaudacje z Gadowskim i Rydzykiem. Szkoda, że 997 nie wróciło do korzeni. Wizja lokalna z zabójcą, który odpowiadając na pytanie prokuratora 'Co Pan wtedy zrobił ' - 'Tak go pier...łem' przejdzie do historii TVP. Przy okazji, może Witek Gadowski zainteresuje się dlaczego Pan Rachoń występuje w TVP Info na tle flagi z godłem, która zarezerwowana jest dla placówek dyplomatycznych i bander? Rachoń nadaje z Arizony od Cejrowskiego?
Awatar użytkownika
anton

anton Czw Paź 12, 2017 8:42 pm

za okupacji też z dnia na dzień się coś zmieniało i z początku też się bardzo dziwiliśmy.
Dopiero jak na naszych oczach, niemcy praktycznie za nic, (coś odpowiedział nie tak żandarmowi) zastrzelili człowieka, nikt się już nie dziwił, że coś się z dnia na dzień zmienia.

teraz po 70 latach czuję się podobnie, Już się nie dziwię, choć (jeszcze) nie strzela się do ludzi w sensie dosłownym. Ale widzę już te strzały do ludzi, upokarzania ich praktycznie z dnia na dzień, bez żadnej przyczyny, tylko dlatego, że jakiemuś żandarmowi się to może nie spodobać.
Awatar użytkownika
gd

gd Czw Paź 12, 2017 8:55 pm

Przez pisowską beczkę śmiechu zwaną TVP oblałem się gorącą herbatką...
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Paź 12, 2017 9:22 pm

Czy tam ktoś w ogóle panuje nad tym co idzie na antenę? Na takie zarządzanie ma iść uszczelniony abonament?
Nikt nie wyjdzie z tego powodu na ulicę, ale prawda jest taka, że tak zorganizowane jest całe państwo #dojnejzmiany.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości