WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rozbawiony

TVP2 wygrała w sylwestra z Polsatem, hitem Zenon Martyniuk. Ponad dwa razy mniej widzów w TVN

rozbawiony Nie Sty 01, 2017 6:06 pm

TVN - jaka piękna katastrofa...
Awatar użytkownika
Jacek

Re: TVP2 wygrała w sylwestra z Polsatem, hitem Zenon Martyniuk. Ponad dwa razy mniej widzów w TVN

Jacek Nie Sty 01, 2017 6:07 pm

ahahahahaa
No i co? :)
Awatar użytkownika
Benek

Re: TVP2 wygrała w sylwestra z Polsatem, hitem Zenon Martyniuk. Ponad dwa razy mniej widzów w TVN

Benek Nie Sty 01, 2017 6:08 pm

Brawo Kurski! brawo TVP, świetny sylwester, każdy znalazł coś dla siebie.
Od Albana po Afromental.
Awatar użytkownika
ZEEENEEEK

ZEEENEEEK Nie Sty 01, 2017 6:13 pm

Król jest tylko jeden - ZENEK MARTYNIUK! Brawa dla TVP2 za zaproszenie go na sylwestra, jak widać to był strzał w 10! :)
TVN - STYPA!
Awatar użytkownika
2017

2017 Nie Sty 01, 2017 6:18 pm

A akurat ten Sylwek TVN był bardzo udany, duża zmiana na dobre porównując poprzednie. Wynik jest widmem właśnie poprzednich lat. Cudna Stankiewicz z Varius Manx, Lady Pank i Chylińska byli najlepsi. Efekty sceny bardzo fajne, tu miłe zaskoczenie. Pokaz fajerwerków widowiskowy jak na stolicę przystało. Naprawdę duży plus dla TVN TYM RAZEM =)
Awatar użytkownika
zaraz

zaraz Nie Sty 01, 2017 6:20 pm

zaraz zaraz, a jak tam WP we Wrocławiu? :D
Awatar użytkownika
aldi

aldi Nie Sty 01, 2017 6:20 pm

Znowu TVN smęcił. Za mało cekinów i piór.
Awatar użytkownika
hahahha

hahahha Nie Sty 01, 2017 6:21 pm

Haha teraz ci co mówili ,że w tym rku TVP przegra z konkurencja to teraz powinni odszczekiwać :).I co TVNKOD słabiutko coś nie pomogliście swojej stacji :) TVP brawo scena zaje...sta!! Ludzie dobrze sie bawili ,artyści spoko także sukces za rok powtórka i też w Zakopanem !!:)
Awatar użytkownika
Nie dla TVPiS

Nie dla TVPiS Nie Sty 01, 2017 6:22 pm

Sylwester z TVPiS 2 to kompletna porażka. Disco Polo? Widać prosty pisowski lud łatwo jest zadowolić i łatwo jest nim sterować.

Życzę wszystkim w Nowym Roku końca "dobrej zmiany" i przede wszystkim powrotu do zdrowia ludziom w chorej Polsce.
Awatar użytkownika
camelon

camelon Nie Sty 01, 2017 6:23 pm

czy kogoś to dziwi? od początku było wiadomo że Zenon przyciągnie największą widownię a oglądalność koncertu w Polo TV z łódzkiej Atlas Areny pewnie też rekordowa
Awatar użytkownika
Aga

Aga Nie Sty 01, 2017 6:23 pm

Do czego doprowadzi polityka Kurskiego! Do ogólnego schamienia Narodu! Brawo!
Awatar użytkownika
Marek

Marek Nie Sty 01, 2017 6:23 pm

TVN ma jakąś niedefiniowalną zdolność w doborze artystów, których repertuar można określić jako...nadto refleksyjny, żeby nie napisać zamulający. Co jakiś czas sprawdzałem co tam się wyprawia i zawsze udawało mi się natrafić na jakąś smętną balladę. Osoby odpowiedzialne w tej stacji za organizacje Sylwestra w TVN chyba się nie zmieniają, gdyż rok w rok jest taki sam, czyli nudny. Świeższe głowy powinny zasilić tę stację.
Awatar użytkownika
TVP PANY

TVP PANY Nie Sty 01, 2017 6:24 pm

Prawdy nie oszukacie lemingi :)
możecie dać nawet 1000 minusów w ciągu minuty....
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Nie Sty 01, 2017 6:24 pm

Ja oglądałem głównie Polsat, a jak zobaczyłem dzisiaj przez moment "występ" i wykonanie Rodowiczki oczów to się przeraziłem i wyłączyłem ten pożal się boże wykon
Awatar użytkownika
wilk234

wilk234 Nie Sty 01, 2017 6:25 pm

Sylwester z TVP zdecydowanie był najlepszy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jahjoef oraz 10 gości