WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
M

Re: TVP3 i Trójka przygotowują letni koncert w Jastarni. Prowadzącymi: Marzena Kawa i Karol Gnat

M Wto Lip 27, 2021 6:52 pm

"Bolo" napisał(a): No i dobrze, Męskie Wyjce przeniosły się do 357, a prawdziwi artyści będą w końcu promowani przez radio publiczne

Prawdziwi artyści. Buahahahaha!
Awatar użytkownika
Abc

Re: TVP3 i Trójka przygotowują letni koncert w Jastarni. Prowadzącymi: Marzena Kawa i Karol Gnat

Abc Wto Lip 27, 2021 6:59 pm

Dziennikarz z TVP Info w Pr3 PR( dobrze, że nie w Trójce) ! 😔 Nie myślałem, że kiedykolwiek doczekam takiego upadku tej stacji.

Niestety. Śp.Witold Pograniczny przewraca się w grobie.
Awatar użytkownika
Lidia

Lidia Wto Lip 27, 2021 8:08 pm

Stado hejtujących baranów.
Awatar użytkownika
piersi w gitarze

piersi w gitarze Wto Lip 27, 2021 8:38 pm

Może Pan Prezydent przypłynie skuterem z Juraty na ten koncert?
Awatar użytkownika
ROLAND

ROLAND Wto Lip 27, 2021 10:44 pm

Życzę im burz z ulewą w ten dzień.
Awatar użytkownika
ROLAND

ROLAND Wto Lip 27, 2021 10:47 pm

"pasjonat " napisał(a): TVP do trójki, trójka do tvp- piękne się kompromitują i to widać to jest radio i telewizja rządowe

nierządne
Awatar użytkownika
Darek

Darek Wto Lip 27, 2021 11:53 pm

"Lidia" napisał(a): Stado hejtujących baranów.

Też tak myślę.
Awatar użytkownika
Onex

Onex Śro Lip 28, 2021 8:25 am

Też tak myślę.

Dlaczego inne zdanie na jakiś temat od razu definiowane jest jako hejt? To taka moda przejęta od rządzących ? Poza tym wolę być baranem niż amebą karmioną papką dla mas przez lizusów.
Awatar użytkownika
Anty

Anty Śro Lip 28, 2021 8:29 am

Też tak myślę.

Dlaczego inne zdanie na jakiś temat od razu definiowane jest jako hejt? To taka moda przejęta od rządzących ? Poza tym wolę być baranem niż amebą karmioną papką dla mas przez lizusów.

I bardzo dobrze. Może w końcu ludzie się obudzą z tego oczadzenia jak poczytają sobie coś, co jest nieprawomyślne.👍
Awatar użytkownika
pasjonat

pasjonat Śro Lip 28, 2021 8:43 am

"ROLAND" napisał(a):
"pasjonat " napisał(a): TVP do trójki, trójka do tvp- piękne się kompromitują i to widać to jest radio i telewizja rządowe

nierządne

TVP to telewizja rządu i prezydenta, wybierany prezes jest kolegą partii pis
Awatar użytkownika
Cross50

Cross50 Śro Lip 28, 2021 12:45 pm

Brawo Trojka...w koncu normalna stacja bez lesnych dziadkow...olac hejterow...tylko im to zostalo...swinski kwik...
Awatar użytkownika
Hej

Hej Śro Lip 28, 2021 1:23 pm

Brawo Trojka...w koncu normalna stacja bez lesnych dziadkow...olac hejterow...tylko im to zostalo...swinski kwik...

Cross502021-07-28 12:4511

Brawo PR3...w koncu normalna, narodowa stacja bez niepokornych dziennikarzy, ...olac lizusow...tylko im to zostalo..pakowy
kwik dla mas....
Awatar użytkownika
yy

yy Śro Lip 28, 2021 1:48 pm

Rany, jak można było tak nie skorzystać z okazji i zepsuć tę rozgłośnię do końca. Jestem wielkim krytykiem rządów Magdy Jethon w Trójce i nie wyobrażałem sobie, że można tą anteną zarządzać gorzej. Wystarczyło przywrócić Trójce jej autorski charakter, zlikwidować playlistę okupowaną przez korporacje fonograficzne, skończyć z patronatami nad płytami, które pożerały czas na muzykę, wprowadzić ambitną i eklektyczną oprawę muzyczną, zadbać o misyjność a słuchacze by was na rękach nosili. Nie spodziewałem się niczego dobrego po tzw. "dobrej zmianie", ale do głowy by mi nie przyszło, że rozwalą tę stację muzycznie - a wystarczyło dać redaktorom wolną rękę i zmniejszyć wymiary szwedzkiego stołu dla majorsów. To radio spokojnie mogło mieć 8-10% rynku (na więcej nie ma szans) i być anteną dla tych, którym kompletnie nie leżą media komercyjne. Tak sp....ć temat... Skąd wy się bierzecie?
Awatar użytkownika
ada

ada Śro Lip 28, 2021 3:03 pm

"Onex" napisał(a): Dlaczego inne zdanie na jakiś temat od razu definiowane jest jako hejt? To taka moda przejęta od rządzących ? Poza tym wolę być baranem niż amebą karmioną papką dla mas przez lizusów.

Otóż to. Nastały czasy gdy każda krytyka może być nazwana z automatu hejtem. A moda chyba przejęta od tzw. celebrytów, którzy nie są w stanie znieść najmniejszej nawet uwagi na temat tego, że pokazywanie kibla na instagramie to wiocha.
Awatar użytkownika
pasjonat

pasjonat Śro Lip 28, 2021 4:53 pm

radio wolna europa to teraz taki tvn24
tvn24- radio wolna europa amerykańskie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 63 gości