WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kaśka

Re: Twórca kanału "Okiem kosmetologa" trafił do więzienia

Kaśka Nie Sie 08, 2021 4:20 pm

Jestem w szoku. Nie wiem co myśleć... Kanał Kacpra to jeden z pierwszych jakie zaczęłam subskrybować...
Awatar użytkownika
Kacpi

Kacpi Pią Sie 13, 2021 3:29 pm

"Monika" napisał(a): Dlaczego tą oskarżającą nazywacie ekspertką? Kanał na którym wypowiada swoje mądrości jest kreskówką bez prawdziwej twarzy o głosie dziecka. Z taką sztuczną facjatą może gadać co jej ślina na język przyniesie. Irytująca postać. Artykuł jest stronniczy i nie poparty żadnymi dowodami tylko napisany na podstawie przypuszczeń i relacji jakiejś youtuberki.
,

Kanał nie jest kreskówką - jest kanałem i jego twórca ma prawo do tego, by się nie pokazywać - może być to dla Ciebie szokiem, ale nie jest pierwsza i jedyna w tym! I czym Cię zirytowała? Artykuł jest poparty wyrokami sądu, wypowiedziami rzeczników, ale dla niektórych to za mało, szkoda słów. Oszustwa i prześladowania są dla Was niczym, najważniejsze, że Ala nie pokazała twarzy!
Awatar użytkownika
STOP OSZUSTOM

STOP OSZUSTOM Nie Wrz 05, 2021 6:38 pm

"Monika" napisał(a): Dlaczego tą oskarżającą nazywacie ekspertką? Kanał na którym wypowiada swoje mądrości jest kreskówką bez prawdziwej twarzy o głosie dziecka. Z taką sztuczną facjatą może gadać co jej ślina na język przyniesie. Irytująca postać. Artykuł jest stronniczy i nie poparty żadnymi dowodami tylko napisany na podstawie przypuszczeń i relacji jakiejś youtuberki.

Hahahah, ile fejków, czyżby to partner skazanego przestępcy? Postaraj się bardziej spamując tymi komentarzami. Niedługo kanał spadnie i będziesz mógł ocierać łezki.
Awatar użytkownika
monia

monia Nie Paź 24, 2021 6:03 pm

i co z tego, że vlog zawiera treści animowane - to akurat nie jest przestępstwo, za to lepiej się to patrzy niż na spoconego lalusia...
Awatar użytkownika
Norbert Gierczak

Norbert Gierczak Nie Paź 24, 2021 6:03 pm

Kacper, wiemy że to ty
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości