WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lolek

Re: Twórca kanału "Okiem kosmetologa" trafił do więzienia

Lolek Czw Sie 05, 2021 10:05 am

"PYTANIE DO PANI "DZIENNIKARKI"" napisał(a): Dlaczego Pani "dziennikarka", która stworzyła ten szkalujący materiał należy do hejterskiej grupki koleżanek Alicji na facebooku?! Pani Justyna Dąbrowska-Cydzik należy do grupy Kosmitologia od 3 sierpnia! wstyd. I jak zwykle wysłuchała Pani tylko 1 ze stron, czyli niewinnej Alicji.. brak słów.. nawet dziennikarki można przekupić. ciekawe co ona Pani zaoferowała w zamian.. darmowe kosmetyki od La Roche-Posay?........................

Kacper to łykający gluty brzydal
Awatar użytkownika
Jagoda

Jagoda Czw Sie 05, 2021 10:05 am

Ja tam nie wiem o co chodzi z tymi żalosnymi walkami i pyskówkamy między youtuberami ale wiem jedno. Kosmetyki które polecił mi Kacper zawsze się sprawdzały i dzięki jego radom cerę mam teraz perfekcyjną :D
Awatar użytkownika
Lolek

Lolek Czw Sie 05, 2021 10:06 am

"Jagoda" napisał(a): Ja tam nie wiem o co chodzi z tymi żalosnymi walkami i pyskówkamy między youtuberami ale wiem jedno. Kosmetyki które polecił mi Kacper zawsze się sprawdzały i dzięki jego radom cerę mam teraz perfekcyjną

Kacper to brzydal
Awatar użytkownika
Misia Pysia

Misia Pysia Czw Sie 05, 2021 10:06 am

"Jagoda" napisał(a): Ja tam nie wiem o co chodzi z tymi żalosnymi walkami i pyskówkamy między youtuberami ale wiem jedno. Kosmetyki które polecił mi Kacper zawsze się sprawdzały i dzięki jego radom cerę mam teraz perfekcyjną

To teraz perfekcyjnie dobierze pielęgnacje swoim kolegom z celi
Awatar użytkownika
Misia Pysia

Misia Pysia Czw Sie 05, 2021 10:06 am

"Lolek" napisał(a):

Kacper to brzydal

Lolek, ogarnij się, nie wyzywaj
Awatar użytkownika
Jula

Jula Czw Sie 05, 2021 10:09 am

A skąd wiesz, że nie poszła? Swoją drogą co to ma wspólnego z tym, że Kacper to przestępca i trafił tam gdzie jego miejsce? Ps. Liczba subskrybcji o niczym nie świadczy ;)
Awatar użytkownika
rybka

rybka Czw Sie 05, 2021 10:09 am

Artykuł jest o Kacprze i PRZESTĘPSTWACH, które popełnił a jego obrońcy jak zdarta płyta „Alicja Alicja Alicja” 😂 Nie ma to jak merytoryczna dyskusja.
Awatar użytkownika
Martyna

Martyna Czw Sie 05, 2021 10:10 am

Skąd te komentarze broniące najgładszego? Czyżby miał internet w celi?XD
Awatar użytkownika
Misia Pysia

Misia Pysia Czw Sie 05, 2021 10:10 am

"Martyna" napisał(a): Skąd te komentarze broniące najgładszego? Czyżby miał internet w celi?XD

Pewnie jego fani albo moderacja dają popis lojalności, szkoda tylko że przy pierwszej możliwej sposobności wszyscy się go wyparli.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Sie 05, 2021 10:11 am

Mysia Pysia hejterką roku.
Awatar użytkownika
zgadzam się z Tobą

zgadzam się z Tobą Czw Sie 05, 2021 10:11 am

mi też się sprawdzało wszystko co polecał:) jestem mu dozgonnie wdzięczna, a prywatne sprawy mnie nie interesują:)
Awatar użytkownika
Misia Pysia

Misia Pysia Czw Sie 05, 2021 10:12 am

No i na fb nikt tak nie kozaczy, tylko tutaj niby a n o n i m o w o. Dobrze że da się dojść po ip kto Alicję szkaluje
Awatar użytkownika
hahaa

hahaa Czw Sie 05, 2021 10:13 am

"Misia Pysia" napisał(a): No i na fb nikt tak nie kozaczy, tylko tutaj niby a n o n i m o w o. Dobrze że da się dojść po ip kto Alicję szkaluje
szkaluje?? :D nikt nikogo nie szkaluje, sama prawda. Jak pokaże twarz to może zmienię o niej zdanie. Na chwilę obecną jest dla mnie skreślona i niewiarygodna.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Czw Sie 05, 2021 10:14 am

Nudny ten artykuł.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Czw Sie 05, 2021 10:14 am

Nudny ten artykuł.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości