WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Magda

Twórcy Yanosika zrewolucjonizują polski rynek monitoringu?

Magda Czw Paź 04, 2018 3:13 pm

W końcu! Super! Właśnie o takie mi chodziło!
Awatar użytkownika
anielin

Re: Twórcy Yanosika zrewolucjonizują polski rynek monitoringu?

anielin Czw Paź 04, 2018 3:20 pm

używam Yanosika nie od dzisiaj, ale takie rozwiazanie naporawde wydaje sie spoko
Awatar użytkownika
lucjan

lucjan Czw Paź 04, 2018 3:26 pm

9zl miesiecznie to mniej niz paczka fajek. Musze koledze podrzucic info bo ostatnio szukał monitoringu do firmy. A z tego co wiem to z yanosika też kieorwcy korzystają w jego firmie
Awatar użytkownika
Maro

Maro Czw Paź 04, 2018 3:35 pm

przez kupe czasu byłem przeciwnym monitoringowi ale dzisiaj to juz standard i pracownicy nie mają z tym problemu.
Awatar użytkownika
Macio

Macio Czw Paź 04, 2018 5:59 pm

jeśli monitoring wyjdzie im tak jak Yanosik to chyba warto inwestować
Awatar użytkownika
łukasz

łukasz Czw Paź 04, 2018 7:11 pm

zycze im dobrze. Yanosik nie raz ratował mi zadek
Awatar użytkownika
Qweyy

Qweyy Czw Paź 04, 2018 7:35 pm

Rozpierdzielom ten rynek i tyle. Monitoring to nie jest usługa warta kilkadziesiąt złoty na miesiąc. Jeśli rzeczywiście jest tak jako mówią ze będzie 99 za rok to lepiej huba się już nie da. Czekam na koniec moich umów z inna firma i przechodzę na Flotis
Awatar użytkownika
Franko

Franko Czw Paź 04, 2018 8:29 pm

Moim zdaniem mają na to dużą szansę, cena bardzo konkurencyjna, zasięg globalny. Jak zajmą się Flotisem tak samo jak Yanosikiem to wróżę im naprawdę fajną przyszłość.
Awatar użytkownika
mezo

mezo Czw Paź 04, 2018 8:31 pm

Chyba tak jak z ubezpieczeniem to ta oferta yanosika bedzie nie do pobicia dla innych firm spora konkurencja
Awatar użytkownika
Wierzba

Wierzba Czw Paź 04, 2018 9:32 pm

W sumie firma znana już od dawna, yanosikiem wyrobili sobie markę to teraz pewnie ładnie im pójdzie dalszy rozwój. Przy takich cenach to się nie dziwię.
Awatar użytkownika
michaił

michaił Pią Paź 05, 2018 8:27 am

smieszny ten artykul sponsorowany i komentarze pisane jeden po drugim przez kogos zwiqzanego z firma. Jak tak dzialacie, to dla mnie sygnal, zeby tego w ogole nie ruszac, bo to badziew skoro trzeba bylo wykupic artykul i dowalic „komentarzami”. Mamy 2018 rok, nie 2010. Jestescie lamusami marketingu.

A sam Yanosik to dno, jesli chodzi o mape, jest ok tylko ze wzgledu na ostrzezenia.
Awatar użytkownika

Avataroo21 Pią Paź 05, 2018 12:59 pm

I te komentarze pod artykulem... widac ze agencja z pierwszej ligi
Awatar użytkownika
AGI

AGI Pią Paź 05, 2018 2:10 pm

CIEZko tu mówić o jakiejś rewolucji, po prostu cenowo wypadają teoretycznie pozytywnie na tle innych, ale czy to się przyjmie to sporo wody upłynie zanim się dowiemy. Więc to takie wróżenie z fusów
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Paź 05, 2018 6:58 pm

"michaił" napisał(a): smieszny ten artykul sponsorowany i komentarze pisane jeden po drugim przez kogos zwiqzanego z firma. Jak tak dzialacie, to dla mnie sygnal, zeby tego w ogole nie ruszac, bo to badziew skoro trzeba bylo wykupic artykul i dowalic „komentarzami”. Mamy 2018 rok, nie 2010. Jestescie lamusami marketingu.

A sam Yanosik to dno, jesli chodzi o mape, jest ok tylko ze wzgledu na ostrzezenia.

Pie*****nie o Szopenie Wiesz ile osob mowi dobrze o yanosiku? wiesz ile yanosik dobrego zrobil dla keirowcow? wiecej niz jakakolwiek drogowka. i co sie dziwic ze ludzie o nim dobrze mowia lepiej jak ty wszystko krytykowac i sie pluc bo komus cos wyszlo a tobie pewnie nic. ze wzgledu wlasnie na samego yanosika sam do mojej firmy ten monitoring wprowadze a nie inny
Awatar użytkownika
Sławek

Sławek Pią Paź 05, 2018 9:59 pm

Ofertę mają spoko ale trzeba sie w to zaglebic zeby wiedziec czy rzeczywiscie jest tak oplacalna i nie ma haczykow. Bo ciezko mi w tak niska cene uwierzyc
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości