WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Tygodnik “W Sieci” droższy o złotówkę

Yogidługonogi Wto Wrz 03, 2013 12:22 am

Jako YogiKarnowski czuję się w obowiązku coś tu na forum napisać. No to piszę. Czuję, że zrobiłem przyjemność niektórym biedakom.
Awatar użytkownika
burek

Re: Tygodnik “W Sieci” droższy o złotówkę

burek Wto Wrz 03, 2013 6:23 am

pismo dobre,jest kilku świetnych publicystów...Mazurek wymiata :)
Awatar użytkownika
by rzyło sie lepij

by rzyło sie lepij Wto Wrz 03, 2013 6:59 am

POWODZENIA
Awatar użytkownika
skoblar

skoblar Wto Wrz 03, 2013 8:39 am

Nie wiem jak wy ale ja zastanawim się nad rezygnacją z subskrybcji wirtualnemedia.pl. Portal zrobił się politpoprawny i cieniutki informcyjnie. Fatalny język, debilne powtarzanie tego samego tekstu w innym śródtytule, zargon i slownictwo z koszmarnej odprawy marketingowcow itd. Zadnego odniesienia do rynków mediów zagranicznych tylko ciągle ten polski grajdół. Tragiczny jezyk debila-redaktora od tabel Związku Prasy monitorującego nakłady, sprzedaż, oglądalność, sluchalność poszczególnych mediów. Żadnych informacji własnych nie tylko o tym co sie dzieje ale DLACZEDO się dzieje? Żadnych głębszych analiz, wywiadow z medioznawcami, materiałów własnych itp. Czasami mam wrażenie, że portal robią dwa słoiki z wiochy, przyuczone do marketingowego bełkotu. Niestety, dziadostwo. Na szczęscie admin, ktory nie śpi tylko puszcza posty od razu.
Awatar użytkownika
yotina

yotina Wto Wrz 03, 2013 9:08 am

nie rozumiem dlaczego trzeba tłumaczyć wyższą cenę. I komu tłumaczyć? Rynek zadecydował, ze akceptuje taką cenę i kropka. Socjalistyczne myślenie; trzeba kosztowo uzasadnić cenę. Nie trzeba.
Awatar użytkownika
Ł

Ł Wto Wrz 03, 2013 9:38 am

skoblar napisał(a):Nie wiem jak wy ale ja zastanawim się nad rezygnacją z subskrybcji wirtualnemedia.pl. (...)

to jest darmówka, nie oczekuj cudów.
zawsze możesz wyłożyć kilka tysiów na płatne serwisy branżowe. :twisted:
Awatar użytkownika
ALO

ALO Wto Wrz 03, 2013 10:11 am

Skoro pismo leciało na łeb ze sprzedażą, gdy kosztowało 3,95 to ciekawe co będzie teraz. Coś czuję, że to początek końca pisowskiego biuletynu...
Awatar użytkownika
inteligent

inteligent Wto Wrz 03, 2013 10:40 am

Co to za badziewiaste dodatki? Ha ha ha W lewicowej "Polityce" był "Niezbędnik inteligenta"!
Awatar użytkownika
adsf

adsf Wto Wrz 03, 2013 11:23 am

DO RZECZY dużo lepsze.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Wrz 03, 2013 11:36 am

Do inteligenta, skoro potrzebujesz aż niezbędnika, to gratuluję inteligencji i zapraszam do Polityki.
I jeszcze do ALO, co masz na myśli pisząc o lecącej na łeb sprzedaży, czy typowe wahnięcia sprzedaży z tygodnia na tydzień. Choć jak kojarzę Twoje komentarze pod innymi informacjami, to zdaje się robisz to zawodowo, bo wszystkie są zbliżone treścią.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Wrz 03, 2013 1:18 pm

maja prawo nawet po 10 zł sprzedawac, tylko czy ktos to kupi, nakład nie jest zbyt duzy, wiec to pismo niszowe, a kazdy tu sie ekscytuje
Awatar użytkownika
Manufaktur

Manufaktur Wto Wrz 03, 2013 4:29 pm

Do gościa:
Co do tej sprzedaży: nie są to raczej typowe "wahnięcia" . Wyraźnie widać, że z miesiąca na miesiąc "W Sieci" czy "Sieci" notują coraz niższą sprzedaż. W styczniu było ok. 120 000 egz., obecnie - 90 000. Nie chcesz chyba powiedzieć, że to typowe wahnięcie? :)
Awatar użytkownika
Manufaktur

Manufaktur Wto Wrz 03, 2013 4:32 pm

Obecnie tzn. w maju, bo nowszych danych nie ma.
Awatar użytkownika
hr

hr Wto Wrz 03, 2013 6:12 pm

To początek końca.
Awatar użytkownika
Domin

Domin Wto Wrz 03, 2013 7:40 pm

Dodatki sa pewnie ., prawicowa gazetka a nie wie że kłamstwo jest grzechem. Wierni zawsze kupią, ale publika im poleci i to nie wiem czy nie jak w uważam rze.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości