WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
To jest już koniec , PiS zaorał Trójkę

Re: Tylko 1,8 proc. udziału Trójki, najniższy wynik w historii. Liderem RMF FM

To jest już koniec , PiS zaorał Trójkę Pią Wrz 10, 2021 9:01 am

Ineligentni słuchacze Trójki odeszli do 357 i RNŚ a wyznawcy PiS nie wiedza nawet , ze takie radio istnieje , na koniec roku obstawiam 1,5 % a w 2022 zejdzie w okolice 1% i nie pomogą wymiany dyrektorów co 2-3 miesiące bo ryba psuje się od głowy.
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Pią Wrz 10, 2021 9:16 am

Brawo Polskie Radio! Brawo nowi dyrektorzy Trójki i Jedynki! Oby tak dalej! /sarkazm/
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Wrz 10, 2021 9:22 am

Trójki nie ma i nigdy już nie będzie.
Będzie w jej miejscu jakaś stacja, może nawet prywatna. Trzeba podziwiać tupet i bezczelność pani prezes. Normalny człowiek na jej miejscu już ze 20 razy by zrezygnował. Jest niezłomna bardziej niż niejeden niezłomny. Proponowałbym tylko zmianę nazwy stanowiska z prezes na likwidator Polskiego Radia.
Awatar użytkownika
Bolo

Bolo Pią Wrz 10, 2021 9:24 am

Jeszcze wincyj Ciechana
Awatar użytkownika
Mario

Mario Pią Wrz 10, 2021 9:27 am

Ciechan zrobił z Trójki radio Złote Przeboje prowadząc je jak weselny dj, każdy wymagający i inteligentny słuchacz po 15 minutach wyłącza albo przełącza, bo jego pozerstwa i maniery w głosie po prostu nie da się słuchać
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pią Wrz 10, 2021 9:33 am

"To jest już koniec , PiS zaorał Trójkę" napisał(a): Ineligentni słuchacze Trójki odeszli do 357 i RNŚ a wyznawcy PiS nie wiedza nawet , ze takie radio istnieje , na koniec roku obstawiam 1,5 % a w 2022 zejdzie w okolice 1% i nie pomogą wymiany dyrektorów co 2-3 miesiące bo ryba psuje się od głowy.

"Ineligentni słuchacze Trójki odeszli do..."
Ha, Ha, Ha!

Ja też jestem inteligentny, ale nie jestem frajerem.
Awatar użytkownika
Aga

Aga Pią Wrz 10, 2021 9:37 am

Łukasz Ciechański jest nieformalnym szefem Trójki, od początku roku odpowiada za playlistę, ma najwięcej audycji i w najważniejszych porach, wystarczy sprawdzić na odsluchane eu jakie rzeczy są puszczane między 6 a 22 w kółko to samo, sprawdzcie w kategorii Nowości - rmf, trójkę i np. 357, nie ma porównania… jeżeli ktoś szuka dobrej różnorodnej muzyki, a do tego publicystyki, reportaży i wiedzy a nie tylko opinii … to trójka nie ma szans
Awatar użytkownika
Grzegorz

Grzegorz Pią Wrz 10, 2021 9:39 am

No nie da się ukryć, że inteligentny słuchacz Trójki przeszedł do NŚ i 357, wystarczy poczytać fora dyskusyjne na fb, przykład pierwszy z brzegu - wczorajszy post o śmierci Barta Sosnowskiego
Awatar użytkownika
Pleyel

Pleyel Pią Wrz 10, 2021 9:43 am

Szkoda jednej z najlepszych sieci nadawczych na UKF. Może by tu wrzucić apolityczne Radio Kierowców? A może jakiś z prawdziwego zdarzenia poradnik dla emerytów? Może Radio Wspomnień? Trwanie tego trójkowego kikuta kompromituje PR i wpływa destrukcyjnie na pozostałe programy. A wielka rocznica stulecia zbliża się!
Awatar użytkownika
Dawny słuchacz radia Rfn fm

Dawny słuchacz radia Rfn fm Pią Wrz 10, 2021 9:43 am

1,1 punktu procentowego w górę Zetki? Bravo. Pięknie moje radio. Koniec ze słuchania rmf -u i wyślij swoje imie
Awatar użytkownika
Zbig

Zbig Pią Wrz 10, 2021 9:45 am

Dla mnie skandalem jest pisanie na fanpage’u pr3 ze Sosnowski wielokrotnie był w Trójce, on się odciął od tego radia w 2020 roku, wiele razy podkreślał jak kibicuje 357, często był w 357 i wspierał je jak mógł, zresztą to nie pierwszy przypadek wykorzystywania dorobku starej Trójki do przechwałek jaka teraz jest świetna, tylko nieustannie nadaje retransmisje wspaniałych koncertów… nie stworzyli nic nowego, żadnej wartości dodanej przez cały rok, najlepsi redaktorzy to tylko ci, którzy zostali - Tomaszuk, Łodej, Baron
Awatar użytkownika
frajer

frajer Pią Wrz 10, 2021 10:04 am

"Janek" napisał(a):
"To jest już koniec , PiS zaorał Trójkę" napisał(a): Ineligentni słuchacze Trójki odeszli do 357 i RNŚ a wyznawcy PiS nie wiedza nawet , ze takie radio istnieje , na koniec roku obstawiam 1,5 % a w 2022 zejdzie w okolice 1% i nie pomogą wymiany dyrektorów co 2-3 miesiące bo ryba psuje się od głowy.

"Ineligentni słuchacze Trójki odeszli do..."
Ha, Ha, Ha!

Ja też jestem inteligentny, ale nie jestem frajerem.

Jesteś. Tylko o tym nie wiesz, albo udajesz, że nie wiesz.
Awatar użytkownika
antykacz

antykacz Pią Wrz 10, 2021 10:05 am

"Zbig" napisał(a): Dla mnie skandalem jest pisanie na fanpage’u pr3 ze Sosnowski wielokrotnie był w Trójce, on się odciął od tego radia w 2020 roku, wiele razy podkreślał jak kibicuje 357, często był w 357 i wspierał je jak mógł, zresztą to nie pierwszy przypadek wykorzystywania dorobku starej Trójki do przechwałek jaka teraz jest świetna, tylko nieustannie nadaje retransmisje wspaniałych koncertów… nie stworzyli nic nowego, żadnej wartości dodanej przez cały rok, najlepsi redaktorzy to tylko ci, którzy zostali - Tomaszuk, Łodej, Baron

Łodej to mały pisiorek.
Awatar użytkownika
Grabarz

Grabarz Pią Wrz 10, 2021 10:13 am

Powstaje pytanie: czy przy tak małym udziale w rynku jest szansa na realizację jakiejkolwiek misji?
Innymi słowy - czy takie stacje mają sens? Dlaczego podatnik ma je utrzymywać?
Awatar użytkownika
Radio uCiecha

Radio uCiecha Pią Wrz 10, 2021 11:11 am

Ciechan zapiął podwójny pług i teraz ora 2 razy szybciej i dwa razy mocniej. Jak już oficjalnie zostanie naczelnym będzie mógł sobie podarować jeszcze więcej audycji, tylko czy gumy wystarczy?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości