WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Szymon

Re: Tylko 1,8 proc. udziału Trójki, najniższy wynik w historii. Liderem RMF FM

Szymon Pią Wrz 10, 2021 11:11 am

"Grabarz" napisał(a): Powstaje pytanie: czy przy tak małym udziale w rynku jest szansa na realizację jakiejkolwiek misji?
Innymi słowy - czy takie stacje mają sens? Dlaczego podatnik ma je utrzymywać?
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Pią Wrz 10, 2021 11:12 am

"Grabarz" napisał(a): Powstaje pytanie: czy przy tak małym udziale w rynku jest szansa na realizację jakiejkolwiek misji?
Innymi słowy - czy takie stacje mają sens? Dlaczego podatnik ma je utrzymywać?
A Jedynka nawet z Latem z Radiem /podobno kultową audycją:)/ straciła słuchaczy.
Awatar użytkownika
Trója

Trója Pią Wrz 10, 2021 11:15 am

Taaa, sami inteligentni i osłuchani to teraz 357 i RNŚ. A jak dalej słucham Trójki i do niej wróciłem po niespełninej przygodzie z dwoma wymienionymi i jak widzę Trzaskowskiego to mnie skręca to jestem pisiorowy ciemnogród.
Słuchcze szanowni, zdejmijcie polityczne okulary i oceńcie bez uprzedzeń. Że niby Zozuń jest lepszy od Lazara w popołudniówce? Czy audycje muzyczne wieczorem są ciekawsze niż odblokowany Wiernik, Kirmuć, Kodym czy Tomaszuk? Co włączę 357 do Stelmach nadaje jakbym słuchał tego dobre 10 lat temu. No i Mann z rana - po prostu od razu chce się wyć. 357 i RNŚ są na poziomie ale nie przasadzajmy że to jakiś top. Wręcz przeciwnie. Po pierwszym doskonałym wrażeniu makijaż się jakby zmywa.
Awatar użytkownika
Filip

Filip Pią Wrz 10, 2021 11:15 am

"Janek" napisał(a):
"To jest już koniec , PiS zaorał Trójkę" napisał(a): Ineligentni słuchacze Trójki odeszli do 357 i RNŚ a wyznawcy PiS nie wiedza nawet , ze takie radio istnieje , na koniec roku obstawiam 1,5 % a w 2022 zejdzie w okolice 1% i nie pomogą wymiany dyrektorów co 2-3 miesiące bo ryba psuje się od głowy.

"Ineligentni słuchacze Trójki odeszli do..."
Ha, Ha, Ha!

Ja też jestem inteligentny, ale nie jestem frajerem.

Twoja Żona mi mówiła wczoraj wieczorem coś innego :*
Awatar użytkownika
zxyq

zxyq Pią Wrz 10, 2021 11:55 am

"Trója" napisał(a): Taaa, sami inteligentni i osłuchani to teraz 357 i RNŚ. A jak dalej słucham Trójki i do niej wróciłem po niespełninej przygodzie z dwoma wymienionymi i jak widzę Trzaskowskiego to mnie skręca to jestem pisiorowy ciemnogród.
Słuchcze szanowni, zdejmijcie polityczne okulary i oceńcie bez uprzedzeń. Że niby Zozuń jest lepszy od Lazara w popołudniówce? Czy audycje muzyczne wieczorem są ciekawsze niż odblokowany Wiernik, Kirmuć, Kodym czy Tomaszuk? Co włączę 357 do Stelmach nadaje jakbym słuchał tego dobre 10 lat temu. No i Mann z rana - po prostu od razu chce się wyć. 357 i RNŚ są na poziomie ale nie przasadzajmy że to jakiś top. Wręcz przeciwnie. Po pierwszym doskonałym wrażeniu makijaż się jakby zmywa.

De gustibus non est disputandum. Poza tym nie tylko p. Wojeciecha Manna słychać w NŚ.
Awatar użytkownika
ądella

ądella Pią Wrz 10, 2021 12:00 pm

"Trója" napisał(a): Taaa, sami inteligentni i osłuchani to teraz 357 i RNŚ. A jak dalej słucham Trójki i do niej wróciłem po niespełninej przygodzie z dwoma wymienionymi i jak widzę Trzaskowskiego to mnie skręca to jestem pisiorowy ciemnogród.

Ja także chciałabym posłuchać Trójki, tylko nie mogę jej znaleźć w fm. Na każdej częstotliwości ta sama papka . Tylko dżingle są inne.
Awatar użytkownika
Y.A.C.

Y.A.C. Pią Wrz 10, 2021 12:16 pm

Oraczka i Oracz będą orać aż do skutku. Jak na stulecie będzie zaorane to będą nagrody!
Awatar użytkownika
Jerzy Pabianice

Jerzy Pabianice Pią Wrz 10, 2021 12:25 pm

Zozuń nie jest jakimś wybitnym dziennikarzem, ale i tak jest kilka klas wyżej od Lazara, do tego są Wyżga, Żakowski i Mączka, którzy robią świetną robotę w zakresie publicystyki krajowej i międzynarodowej, przede wszystkim fachową, obiektywną i nieocenzurowaną, gdzie tu w ogóle porównanie z Lazarem, który nawet z rmf-u wyleciał, bo była za cienki... z rmf-u
Awatar użytkownika
animowany

animowany Pią Wrz 10, 2021 12:35 pm

Porównanie Zozunia do Lazara uwłacza dziennikarstwu. Lazar był w RMF tylko zapowiadaczem godziny. Ostatnio z tego co kojarze śmieszkował tam ze Skowronem rano. Bez urazy, ale pasuje do Trójki tak samo jak Ciechan. W ogóle to jakiej Trójki?
Awatar użytkownika
Artur

Artur Pią Wrz 10, 2021 12:37 pm

A mi jest po prostu szkoda Trójki. Wychowałem się na tej stacji.
Awatar użytkownika
animowany

animowany Pią Wrz 10, 2021 12:43 pm

PS. czy Liquido z piosenką Narcotik to jakaś nowość w Trójce? Ostatnio słysze ją codziennie.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pią Wrz 10, 2021 1:05 pm

"Artur" napisał(a): A mi jest po prostu szkoda Trójki. Wychowałem się na tej stacji.

Ja też, ale dałem radę przeorganizować sobie słuchanie radia i początkowo rzuciłem się na RNS, a potem na R357. Duch Trójki tam ŻYJE :-)
Awatar użytkownika
Kowalski

Kowalski Pią Wrz 10, 2021 1:12 pm

To już wiadomo, czemu Wiernik stracił posadę wicedyrektora. Palenie cygar z kuzynem prezesa nie pomogło zachować stołka przy takich wynikach.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Pią Wrz 10, 2021 1:53 pm

Czyli program trzeci traci nawet tych słuchaczy, którzy zostali/przyszli we wrześniu zeszłego roku?
Awatar użytkownika
Nowak

Nowak Pią Wrz 10, 2021 2:12 pm

"Kowalski" napisał(a): To już wiadomo, czemu Wiernik stracił posadę wicedyrektora. Palenie cygar z kuzynem prezesa nie pomogło zachować stołka przy takich wynikach.
pudło: sam zrezygnował
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości