[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tylko 1,8 proc. udziału Trójki, najniższy wynik w historii. Liderem RMF FM

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tolek

Re: Tylko 1,8 proc. udziału Trójki, najniższy wynik w historii. Liderem RMF FM

tolek Pią Wrz 10, 2021 2:20 pm

lata lecą a wy dalej naiwni...przecież nikomu nie zależy na tym żeby rosła słuchalność w radiu publicznym. Nie to jest celem. Oni tam poszli wyrwać z korzeniami niewłaściwe treści i ludzi. I to najlepiej tak żeby nie można tego odtworzyć nawet jak już ich stamtąd ktoś wywali. I w swojej chorej logice odnieśli sukces. A równolegle pompują kasę w swoje media i tam się przeniosą po przegranych wyborach. A jeśli chodzi o radio? To popatrzcie jak inwestują w radio Wnet i Skowrońskiego. Tam ma powstać trwała radiowa przeciwwaga dla TOKfm czy publicznych anten jak już się z nich wyniosą
Awatar użytkownika
Solowow

Solowow Pią Wrz 10, 2021 2:41 pm

Nie słuchajcie Trujki ona jest beznadziejnym radiem lepiej wyjść na spacer
Awatar użytkownika
Greg

Greg Pią Wrz 10, 2021 3:35 pm

Czy można upaść jeszcze bardziej niż radio Kamińskiej czyli PR 3 PR - Trujka jako następca dawnej, dobrej Trójki?
Awatar użytkownika
X

X Pią Wrz 10, 2021 3:56 pm

Ostatni gasi światło.
Awatar użytkownika
JJ

JJ Pią Wrz 10, 2021 4:06 pm

PiS. Jedyne co potrafią to wszystko rozpieprzyć. Najpierw zarobione i zaoszczędzone przez innych pieniądze. Potem już wszystko.
Awatar użytkownika
RS

RS Pią Wrz 10, 2021 4:15 pm

"zdziwiony" napisał(a):
"Pawel" napisał(a): PR3 u mnie jak dotąd na pozycji 3. na pilocie od wieży.Pozdrawiam hejterow i trolli.Trzymajcie się swoich stacji.

Dlaczego jakakolwiek krytyczna uwaga lub negatywny wpis dot. byłej Trójki natychmiast definiowany jest jako atak trolli, hejterów itp.??

We wsi godojo, że u Pawła to od urodzenia tak było. Aszemu pytasz? Sonsiady mówili: Józka nie pij w czasie ciąży. Nie słuchała. No i masz bęc. Kłopot. Ale Jarek dał 500 zł to teraz jak królowie żyją.
Awatar użytkownika
PIZ

PIZ Pią Wrz 10, 2021 4:18 pm

"widz555" napisał(a): Trójki nie ma i nigdy już nie będzie.
Będzie w jej miejscu jakaś stacja, może nawet prywatna. Trzeba podziwiać tupet i bezczelność pani prezes. Normalny człowiek na jej miejscu już ze 20 razy by zrezygnował. Jest niezłomna bardziej niż niejeden niezłomny. Proponowałbym tylko zmianę nazwy stanowiska z prezes na likwidator Polskiego Radia.

A gdzie znalazłaby miejsce? Dorwała się do koryta i jest git.
Awatar użytkownika
kaśka

kaśka Pią Wrz 10, 2021 4:20 pm

"Mario" napisał(a): Ciechan zrobił z Trójki radio Złote Przeboje prowadząc je jak weselny dj, każdy wymagający i inteligentny słuchacz po 15 minutach wyłącza albo przełącza, bo jego pozerstwa i maniery w głosie po prostu nie da się słuchać

10/10
Awatar użytkownika
Rosa pulchra est

Rosa pulchra est Pią Wrz 10, 2021 4:32 pm

"zxyq" napisał(a):
"Trója" napisał(a): Taaa, sami inteligentni i osłuchani to teraz 357 i RNŚ. A jak dalej słucham Trójki i do niej wróciłem po niespełninej przygodzie z dwoma wymienionymi i jak widzę Trzaskowskiego to mnie skręca to jestem pisiorowy ciemnogród.
Słuchcze szanowni, zdejmijcie polityczne okulary i oceńcie bez uprzedzeń. Że niby Zozuń jest lepszy od Lazara w popołudniówce? Czy audycje muzyczne wieczorem są ciekawsze niż odblokowany Wiernik, Kirmuć, Kodym czy Tomaszuk? Co włączę 357 do Stelmach nadaje jakbym słuchał tego dobre 10 lat temu. No i Mann z rana - po prostu od razu chce się wyć. 357 i RNŚ są na poziomie ale nie przasadzajmy że to jakiś top. Wręcz przeciwnie. Po pierwszym doskonałym wrażeniu makijaż się jakby zmywa.

De gustibus non est disputandum. Poza tym nie tylko p. Wojeciecha Manna słychać w NŚ.

Paremia, której znaczenia ludzie nie rozumieją i sądzą, że należy ją odczytywać jako brak możliwości istnienia i krytyki złego gustu. Jest zły gust i można go krytykować. Vide: patostreamy.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pią Wrz 10, 2021 4:32 pm

Coś mnie kiedyś pokusiło kilka dni temu i włączyłem rano 357. Co zaDebili z siebie tam robili to ich. Jakąś Lambadę śpiewali, jakieś chichy, srichy. A wstyd miałem na cały pokój. Przepraszam raz jeszcze wszystkich z pokoju.
Awatar użytkownika
Fonoamp

Fonoamp Pią Wrz 10, 2021 4:35 pm

"Nowak" napisał(a):
"Kowalski" napisał(a): To już wiadomo, czemu Wiernik stracił posadę wicedyrektora. Palenie cygar z kuzynem prezesa nie pomogło zachować stołka przy takich wynikach.
pudło: sam zrezygnował

Sam się odrywał od koryta?
Awatar użytkownika
Utb

Utb Pią Wrz 10, 2021 5:06 pm

Szkoda tej stacji. Niestety na własne życzenie. Jeśli się krytykuje i nie wyciąga wniosków to tak będzie. I to jeszcze gorzej. Gdy Ciechanski ustawia muzykę jak aktualnie to lepiej nie będzie. Dlaczego w ciągu dnia od rana nie mogę posłuchać jazzu, blues,a piosenki aktorskiej, muzyki filmowej? Gdzie jest ta różnorodność? Czy muszę być skazany na późne pory nocne? W imię czego???
Awatar użytkownika
Koala

Koala Pią Wrz 10, 2021 5:23 pm

No to odwrócili kota ogonem. Z 12 na 1,9.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Wrz 10, 2021 5:31 pm

A za rok 60-lecie.
Nie tego chcieliśmy.
Awatar użytkownika
Zork

Zork Pią Wrz 10, 2021 5:34 pm

Kilka dni temu i włączyłem rano 357. Co zaDebili z siebie tam robili to ich. Jakąś Lambadę śpiewali, jakieś chichy, srichy. A wstyd miałem na cały pokój. Przepraszam raz jeszcze wszystkich z pokoju.

A,to pewnie słuchałeś radia z Myśliwieckiej 3/5/7.Fakt, przeprosiny są na miejscu.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 28 gości