WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Justyna

Tylko co czwarty Polak uprawia sport. Brak aktywności fizycznej obywateli kosztuje państwo 7 mld zł rocznie

Justyna Śro Sie 21, 2019 7:15 pm

Nie ma obowiązku uprawiania sportu ani czytania książek. A więc o nich statystyki jednym uchem wpuszczam i drugim wypuszczam.
Awatar użytkownika
zazwyczaj tylko czytam

Re: Tylko co czwarty Polak uprawia sport. Brak aktywności fizycznej obywateli kosztuje państwo 7 mld zł rocznie

zazwyczaj tylko czytam Czw Sie 22, 2019 2:07 pm

mówiąc w prost - mam dziecko, lecz nie ma gdzie grać - muszę wysyłać go na płatne zajęcia z karate, gdyż ewidentnie lekceważy się młodzież w wieku 13 - 17 lat traktując ich jako kolejny target na którym można zarobić. Miałem trzy połączone boiska przed moim blokiem i mimo, iż były stare, obdarte i zaniedbane codziennie grała tam młodzież. Teraz skasowali te boiska, postawili 3 drabinki oraz 4 huśtawki dla maluszków w wieku przedszkolnym, zasiali śliczną zieloną trawę , dodali ławki i stoły do gry w szachy (bez pionków) - wygląda to cudownie, aczkolwiek teraz młodzież zamiast grać w piłkę piją piwo, ponieważ są wywalani zarówno z boisk szkolnych jak i z osiedlowych orczyków.
Awatar użytkownika
Ja

Re: Tylko co czwarty Polak uprawia sport. Brak aktywności fizycznej obywateli kosztuje państwo 7 mld zł rocznie

Ja Czw Sie 22, 2019 3:23 pm

Skoro ludzkość za szybko zaludnia planetę, to po co mamy żyć dłużej. Przeludnienie + krótszy żywot = naturalna selekcja.
Skoro mamy żyć coraz dłużej, w momencie gdy nasza planeta ma ograniczone zasobny, do tego kruchą atmosferę i napięte stosunki między krajami z głowicami atomowymi. To proponuje skolonizować inną planetę (upss.. był już taki plan ale nie wyszedł przez wszechobecną pazerność).
Awatar użytkownika
Normalny

Normalny Pon Sie 26, 2019 6:53 pm

Pierdolenie o szopenie. A kiedy my mamy sport uprawiać jak ciągle jesteśmy w pracy, zakupy, odebrać dziecko, zrobić obiad i juz jest 19. a człowiek musi odpocząć, walnąć się na kanapie i odpocząć.
Awatar użytkownika
Adam K

Adam K Śro Sie 28, 2019 10:58 am

"Normalny" napisał(a): Pierdolenie o szopenie. A kiedy my mamy sport uprawiać jak ciągle jesteśmy w pracy, zakupy, odebrać dziecko, zrobić obiad i juz jest 19. a człowiek musi odpocząć, walnąć się na kanapie i odpocząć.

bynajmniej. zawsze da się znaleźć ze 3h w tygodniu na sport. można wstać rano, pobiegać wieczorem godzinę, wyjść z dzieckiem na rolki, rower, squasha itd. Sport to normalny element życia a nie jakaś fanaberia. Zamiast kanapy wybieram godzinę rolek :)
Awatar użytkownika
Anormalny

Anormalny Czw Sie 29, 2019 9:11 am

"Adam K" napisał(a): bynajmniej. zawsze da się znaleźć ze 3h w tygodniu na sport. można wstać rano, pobiegać wieczorem godzinę, wyjść z dzieckiem na rolki, rower, squasha itd. Sport to normalny element życia a nie jakaś fanaberia. Zamiast kanapy wybieram godzinę rolek

Ja wybieram kanapę, piwo i dobry film, skoro w pracy i tak się spocę ze zmęczenia
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości