WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Tu nie rozmawiamy o mediach, reklamie.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
tator

ubezpieczenie na życie

tator Wto Gru 19, 2017 8:22 pm

Warto się ubezpieczać? W rodzinie miałem takie sytuacje że pojaila się choroba i osoby zostawały bez środków do życia, bo pracodawca nie chciał przedłuzyć umowy z obawy że bedzie ktoś dłużej na l4 niż w pracy, chyba ubezpieczeni emogło by tu cos pomóc?
Awatar użytkownika
gumiskos

Re: ubezpieczenie na życie

gumiskos Pon Sty 08, 2018 1:00 pm

ubezpieczenie na życie to dobry pomysł, sam mam w concordii, zdecydowałem sie krótko po tym jak urodizło mi się dziecko, nie chciałem w razie swojej chorby czy czegoś gorszego jeszcze dodatkowo obciążać finansowo rodziny, tak bliscy są zabezpieczeni, opłaty nie sa duże, na pewno do przezycia
Awatar użytkownika
starmilks@gmail.com

Re: ubezpieczenie na życie

starmilks@gmail.com Wto Kwi 03, 2018 2:11 pm

Oczywiście,że ubezpieczenie w takich sytuacjach mogłoby pomóc. I to całkiem dużo. Można traktować je jako poduszke bezpieczeństwa w trudnych sytuacjach. To ile pieniędzy zostałoby wypłącone rodzinie zależy od rodzaju wypadku, od tego jaka jest umowa z ubezpieczycielem. Jakie są założenia. Lepsze to jednak niż nic.

Proponowałbym zerknąć sobie na ofertę towarzystwa ubezpieczeń Nationale Nederlanden. Maja pakiety, w których mozna dopisać do ubezpieczenia do 10 osób w rodzinie. Można dostać również wypłatę 1 000 000 zł w ramach odszkodowania. https://www.nn.pl/ubezpieczenia
Wróć do After work

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość