[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Udany powrót „Koła fortuny”. TVP2 liderem rynku

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
MausElefanat

Re: Udany powrót „Koła fortuny”. TVP2 liderem rynku

MausElefanat Śro Paź 18, 2017 12:27 pm

Brzozowski wzmacnia pozycję Dwójkę, po "Koło fortuny" ma szansę nawet na poziom oglądalności około 2,6 mln widzów.
Awatar użytkownika
Gosia

Gosia Wto Paź 31, 2017 2:05 pm

Prowadzący beztalencie, bez żadnej charyzmy, zero inteligencji, głos bezbarwny, nieciekawie prowadzi, źle śpiewa, tańczy również marnie
Awatar użytkownika
lolo

lolo Sob Lis 11, 2017 2:23 pm

co to jest teleturniej czy program muzyczny absurd a prowadzący nie nadaje się porażka nie umie się wybić jako piosenkarz to myśli że tam zrobi karierę .Beznadzieja
Awatar użytkownika
krysia

krysia Pon Gru 04, 2017 6:03 pm

Irytuje mnie wtrącanie angielskich słów przez Pana Brzozowskiego. Ni przypiął ni przyłatał, a w dodatku mam wrażenie iż nie zna on angielskiego, znajomością którego usiłuje się popisać, A tak w ogóle, to lubię ten program i prowadzących też,
Awatar użytkownika
niki

niki Wto Gru 05, 2017 6:02 pm

Przykro bardzo ale ,,powrót,, nie udany. Prowadzący miły, nie chcę Go obrażać ale lepiej niech nie śpiewa bo jest beznadziejny. Myślę że długo ten program nie przetrwa.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Gru 06, 2017 8:34 pm

Porgram bardzo beznadziejny przez nowego prowadzacego gdyz co to za koło fortuny jak on tylko tam spiewac chce, nie dostał sie jako prowadzący jaka to melodia to z koło fortuny próbuje zrobic program muzyczny. zenada
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Gru 06, 2017 8:34 pm

Porgram bardzo beznadziejny przez nowego prowadzacego gdyz co to za koło fortuny jak on tylko tam spiewac chce, nie dostał sie jako prowadzący jaka to melodia to z koło fortuny próbuje zrobic program muzyczny. zenada
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Gru 06, 2017 8:36 pm

Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Sty 03, 2018 6:39 pm

Prowadzacy beznadzieja
Awatar użytkownika
emka1

emka1 Czw Sty 11, 2018 5:46 pm

przepraszam, ale myślałam, że mamy XXI wiek. Dawno nie widziałam tak tragicznego programu. Kompletna klapa! Teksty prowadzącego jego śpiewanie, tańce WTF? smutne, że takimi programami nas faszerują... Prowadzący i ta Pani tragedia.
Awatar użytkownika
ewa

ewa Sob Sty 13, 2018 3:54 pm

specjalnie włączę program żeby zdołować się, że takie coś puszczają w tv. Tragiczny program, niesamowite jak oni się zachowują mam na myśli prowadzących.. Żarty Pana Brzozowskiego są przepraszam, ale żałosne i jego śpiewanie.. Podawanie ręki uczestnikom. Już mi brakuje słów, proszę zastanówice się nad tym co puszczacie w TV.
Awatar użytkownika
Rogal 12

Rogal 12 Śro Sty 31, 2018 9:17 pm

Brzozowski żenada do pięt nie dorasta Pijanowskiemu
Awatar użytkownika
Krzyś

Krzyś Pią Lut 23, 2018 9:46 pm

Jedyna szansa na uratowanie programu to Pijanowski na prowadzącego a Wojciech Mann będzie odsłaniał literki.
Awatar użytkownika
MUZYKA

MUZYKA Pią Lut 23, 2018 9:47 pm

"Łukasz" napisał(a): Kategorie haseł i same hasła są beznadziejne (tak gdzieś w 50 procentach). Kategoria: "Zwrot" dzisiaj - serio? Dobrze, że nie kategoria "zwrot posiłku"... Albo hasło jakiś czas temu: "Co to jest Grzywacz chiński?" - to w końcu są hasła czy pytania? Brzozowski mocno irytujący, ale ma swoich fanów, więc od biedy niech irytuje dalej. Tylko te hasła niech poprawią, niech ustalą 10-12 stałych kategorii (jak kiedyś np. było: przysłowie, powiedzenie, rzecz, postać, osoba, cytat, natura, miejsce, miasto, czynność i coś jeszcze), a nie rozdrobnili wszystko na kilkaset kategorii...
HASŁA CORAZ CZĘŚCIEJ SĄ DZIWNE-BEZNADZIEJNE !
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości